Acıbadem Kurye Sizlere Özel Fırsatlar Sunuyor

Bir Tarafı Kadıköy Bir Tarafı Üsküdar

Hiç bir insan durup dururken kendi kendine delirmez. Kesinlikle bunun altında yatan sebeplerin olduğunu düşünüyorum. Bizler çalıştığımız bu sektörde çok şeyler gördük ve yaşadık. Bir çok kazalar gördük. Nice meslektaşlarımızı bu işte kurban verdik. Nice arkadaşlarımız yaralandı, kimisi iyileşti kimisi sakat kaldı. Fakat hayat devam ediyor sonuçta. Geçindireceğimiz bir aile bireyleri ve bizim elimize bakan insanlar var. Fakat bu durumlardan psikolojik olarak etkilenmemek de elde değildir. Bu durumlarda işi bırakan bir çok kardeşimiz olmuştur. Fakat bu kazalardan sonra bir çok soruna düçar olmuş insanları da gördük. Allah muhafaza etsin.

Kazaların çoğu karşı tarafın suçu olarak biz motosiklet kullanan kişilere yönelik olmuştur. Allah u Tealanın dediği olur. Fakat bu kazaların yaklaşık yüzde sekseninde malesef bizlerin suçu olmamaktadır. Dış etkenlerden oluşan bu kazalarda genel olarak saçma sapan araç kullanan, sarhoş sürücüler, yollarda salak salak makas atan genç ve öğrenci şoförler, daha araç kullanmasını tam öğrenmemiş sürücüler, kırmızı ışıkta dahi durmayan kural tanımaz insafsız ve şerefsiz insanlar, daha yolda yürümesini bile bilmeyen araç kullananlar, kendini dahi bilmeyen yaşlı insanların araç başına geçmesi, sivil oldukları halde her hallerinden polis oldukları belli sivil polis araçları, özellikle trafikte ne yapacakları belli olmayan bayan sürücüler.

Bayan Sürücülerin Yollardaki Davranışları

Özellikle bu bayan sürücülere parantez açmakta fayda vardır. Daha araç kullanmayı bile tam öğrenmemiş direksiyona yapışmış dümdüz önün bakarak yola giden ayna falan asla kullanmayan bu bayan tipleri yolda otobanda e-beşte son derece yavaş giden bayanlar. Bide buna rağmen ellerinde telefon hatta giderken mesaj atmalar falan son derece saçma haraketler. Hepsi bunlarda. Bayan sürücüler trafiğin baş düşmanıdır. Tabi ki çok nadir olarak bazı bayan arkadaşları bunlardan uzak sayıyoruz. Çünkü nice dikkatli araç kullanan bayanlar mevcuttur ama çok azdır. Hatta yolda makas atanını bile gördüm yani o kadar.

İşte bu nedenler ve daha başka bir çok nedenlerden doğan olaylar yüzünden bize karşı kazalar olmuştur. Yolda giderken kapı açan kapısını kapatmayan insanlar var bu memlekette. Hatta kapısını açıp tekrar kapatan insanlar, küllüklerini giderken boşaltan şerefsizler var. Çoğu sigara içen araç kullananlar ise camlarını açıp sigara içerler ve dışarıya küllerini savururlar. Arkalarından gelen diğer sürücüler hatta motosikletleri asla düşünecek beyinde olmayan beyinsiz insanlardır bunlar. Bunlara niye böyle yapıyorsun gözümüze geliyor deyince sizi dövmeye kalkıyorlar, küfür ediyorlar. Sosyal medyada ünlü bir sürücü ana yolda hemde boğaz köprüsü üstünde yolda kapı açılması sonucu aşağı inmeye çalışan birisine çarparak ve hem kendisi hemde inen kişinin ölümü ile sonuçlanan bir kaza olmuştu.

Verdiğimiz Tüm  Hizmetlerimiz İle İigili Bilgiler

Uzun bir zamandır gösterdiğimiz çabaların neticesinde hizmete başlayan çalışmamız sizlerin hizmetine girmiş bulunmaktadır. Bizler hizmet hayatına başlarken kimsenin ahını almamak için elimizden gelen gayreti göstermek için kendimize söz vermiş neferler olarak gücümüz nisbetince bunu da başarmış bulunmaktayız.

Bizler bu bölgede çalışmaya başladığımız günden beri güven ve hassasiyetimiz daha da artmaya başlamış bulunmaktadır. Özellikle Acıbadem Caddesi üzerinde verdiğimiz hizmet ile kendi öz benliğimize geri döndük. Burada bir çok kişi ile tanışarak müşteri portföyümüzü artırmış bulunmaktayız.

Amacımız burada çıkan kurye ve kargo işlerinin yarısına talip olarak hizmetimizi daha da büyütmektir. Bunu başarabilecek güçte ve yapıdayız çok şükür. Elemanlarımız ile beraber bunun üstesinden gelebilecek kapasiteye ulaşmış bulunmaktayız.

Kadıköy İlçesi ve buna bağlı olarak ta bu bölge içinde bulunan mahallemiz nisbeten geniş bir alana sahip bir mahalle yapısına sahiptir. Acıbadem Caddesi ise semti büyük bir oranda oluşturan bir caddedir. Buralarda bir çok okul, banka ve küçük büyük siteler vardır. Bu siteler daha çok eski den yapılmış binalardır. Fakat Akasya avm siteleri ve yanındaki site yeni yapılan bölgedeki sitelerden biridir.