ACİL MOTO KURYE

Acil Moto Kurye Hizmetleri Sorunsuz Başladı

Özel ve kişisel çok acil hizmet veren bir özel teslim sistemidir. Bunu kullanan tüm müşterilerimiz her zaman memnun kalmıştır. Aramadan önce acil  işinizin olacağını hatırlayıp bize söylerseniz bizlerde ona göre bu çalışanımızı yönlendireceğiz. Acil ve özel bir çalışmamızdır. Bizim tespit ettiğimiz acil ihtiyaçlardan biri olduğu için, bünyemizde hemen bu işlemlerin ve sistemin çalışmasını yaparak, hizmete sunduk. Her kese şimdiden hayırlı olsun.

Özel hizmet alanı içine giren bu çalışma sayesinde müşterilerimiz bizden daha mutlu ve daha huzurlu gözüküyor. Bir yerde huzur varsa işte orada hizmet yeni başlamış demektir. Büyük çoğunluğu işte  İstanbul içinde olsun gerekse İstanbul dışındaki diğer şehirlere acil motorlu  hizmeti vermektedir. Tüm şehirdeki bu çalışmalarımızın hepsi acil olarak taşınmaktadır.  İşte bu açıdan bizlerin amacı acil gelen işleri hemen cicik yerlerine ulaştırmaktır.

Bizim İş piyasalarında iki türlü çalışma sistemi vardır.

Tüm evrak ve gönderilerde geçerli olan bu sitemden bir tanesi Normal taşıma hizmetidir. Diğer çalışma sistemlerinden daha uygun olan bu sistem gönderi zamanıdır. Fakat  teslim edilme süresinin daha uzun zamana yayılma durumudur. Yani alınan evrakların acelesi yoksa gün içi bir saatte veya biraz geniş saatler içerisinde teslim edilmesidir. Bu taşıma sistemi Normal evrak veya normal iş teslimat yapma işi denir.

Birde ikinci olarak acil işler veya bir diğer ismi ile express  sistemi de Acil evrakların kısa zaman içinde taşınması ve teslim edilmesi demektir. Yani heme teslimat deyin siz. Bizim konumuzda acil motorlu  taşıma sistemi olarak aldığımız evrakları saat ve dakika bazında teslim etme esasına dayanmaktadır. Marmara içinde bölgelerine göre yarım saatten iki saate kadar zaman aralığı vardır. Bu zaman içinde evraklar öncelik ve genellikle teslim olmaktadır.

Çalışma amacımız müşteri memnuniyetinin yanı sıra İnsanlara Karşı hiç haksız duruma düşmemektir.

Bölge ve şehir olarak İstanbul içinde çalışma yapan firmamız, mahalle İçi Hizmeti ile beraber, iki tarafında da hem Anadolu Yakası, hemde Avrupa Yakası hizmeti sunmaktadır. Çalıştığımız bu sistemlerin yanı sıra acil olarak hareket ve hızlı etmekteyiz. Bizde bizimle çalışmasalar bile böyle firmaları severiz. Çünkü böyle firmalar bizleri veya çalıştığı firmaları üç kuruş aşağıya fiyat veren firmalara satmazlar. Bunlardan uzağız. Ve çalıştıkları firmalara devam ederler.

ŞİMDİ ARAYIN
× CANLI DESTEK YAZIN