ACİL MOTORLU KURYE

ACİL MOTORLU HİZMETLERİMİZ NELERDİR?

Getir hizmetimiz ile neyle ilgili olursa olsun bütün ihtiyacınız olan her şeyi getirir. İstanbul içinde çalışan hizmet veren yepyeni bir hizmettir. İstanbul İçinde bütün semt ve mahallelerde bölgelerde ihtiyacınız olan bütün, bunla ile ilgili her şeyi temin eder, teslim eder. Gece ve gündüz çalışıp sizlere hizmet vermektedir. Aynı zamanda çalışmalarımız yedi yirmi dört çalışma esasına dayanmaktadır. Biz hazırız ya siz hazır mısınız acaba?

İşte bizim yaşantımız işte bizim halimiz. Kahramanlar. Belkide yollarda en çok tacize uğrayan motosikletli sürücüler. Çoğu zaman hayatımız ip ince çizgide bir pamuk ipliğine bağlı çalışıyoruz. Maalesef zaman ilerledikçe insanlar bize daha çok saygı ve dikkat göstereceğine artık her gün dahada fazla saygısızlık ve hakaret yapmaya başladılar. İster inanın bana ister inanmayın utanıyoruz. Şirket olarak yollara çıktığım zaman çok korkuyorum.

GÖTÜRME ÜCRETLERİMİZ VE FİYATLANDIRMA

Bu işi yapmaya başladığımızdan itibaren uzun zamandır mutluyuz. Çünkü ihtiyaç karşılıyoruz. Getir servisi ücretleri gün içi, mesai saatleri içerisi ve gün sonu yani mesai saatleri dışında olmak üzere değişiklik gösterir. Gece tarifemiz gündüz tarifemizin iki katıdır. Fiyat için lütfen telefonlarımızdan bilgi alınız. dışarıdan insanlardan ile istemeye çekindiğiniz her şeyi rahatlıkla isteyebilirsiniz. Biz 7/24 firmalar ve ev sakinleri için çalışırız. 

ÇALIŞMA AZMİMİZ HER ZAMAN EN YÜKSEKTE OLMUŞTUR

Yollarda gidiyoruz bazen ve çoğu zaman bize diyorlar yollarda çok sağa sola gidiyorsunuz. Ama biz yola kırdığımızı, araçların aralarından hızla geçtiğimizi. İnan bana tüm araçlar, otobüslerin hatta tırlar şu yolda şu trafikte neler yaptıklarını bilseniz bir görseniz bizden önce kesin kes siz kafayı yerdiniz. Hele yok mu şu küçük canlar taşıyan daha çok öğrenci çocuk taşıyan öğrenci taşıyan o araçlar var ya? İşte arkasında öğrenci servisi yazan servis araçları neler yapıyorlar neler.

İNSANLAR ARTIK HEP KENDİLERİNİ ÖN PLANDA GÖRÜYOR

Dikkat etmiyorlar. İnsan bir çekinir ya o kadar can taşımalarına rağmen sanki motosikletler gibi davranıyorlar. Sanki kendilerini küçük araç sanıyorlar. Ana yollarda otobanlarda, ara sokaklarda çok tehlike saçıyorlar. Makas atıyorlar makas.  İşte bu yüzden  bence bunları devlet kontrol altına almaları izlemeleri lazım. İlla çoluk çocuğun insanların ölmesi mi lazım acaba.?

ŞİMDİ ARAYIN
× CANLI DESTEK YAZIN