AKARETLER KURYE

Akaretler İçinde Hizmetimiz Tıkır Tıkır İşliyor

Bahsettiğimiz küçük bir alandadır. İşte burası gerçek manada etkili ve yetkili bir yerdir. Akaretler semti küçük bir alandan oluşmaktadır. Genel anlatım ile  İstanbul ve Marmara bölgesine, Barbaros Bulvarı, Beşiktaş, Balmumcu, Maçka, Teşvikiye, Topağacı, ana caddesi, Rumeli Caddesi,

Nişantaşı, olarak  Valikonağı Caddesi ve bölgelerine hizmet vermektedir. Biz o günde yani Akaretler’de işe başladığı ilk günden itibaren dürüst ve güvenilir bir hizmet sunmaktadır. Akaretler, Beşiktaş ve  bölgesinde bulunan tüm firmalara özel bir hizmet vermektedir.

Akaretler Teslimatı  Sizler İçin Devamlı Olarak Çalışıyor

Bakıyoruz her kes herkese karşı bir savaş açmış  Evet tüm engellemelere rağmen gene buradayız. Hatta tüm ölümlere rağmen hala ayaktayız ve hala  çalışıyoruz. Fakat her gün bir kardeşimizi arkadaşımızı kaybediyoruz. Sorumsuz ve bilinçsiz insanlar çok var bunlar yüzünden işler aksıyor.

İşte şu aptal saçma  magandalar ve salak, aptal araç kasapları yüzünden her gün defalarca kaza atlatıyoruz. Bunları oralarda  atlatamayanlar vefat ediyorlar. Hatta bu yüzden hayatı kayanlar bile olmaktadır. Daha doğrusu yani sakat kalanlar. Ne yüzünden işte şeref yoksunu üç beş şerefsiz yüzünden.

Bu rahatsız tipler piyasadaki yanlışları bütün herkesi kaplıyor

İnsanların bana ne veya bana ne lazım anlayışı ile bizleri de kötülemekte. Bizi üzmekte  ve helalinden kazanmaya çalışan insanları da çok etkilemektedirler. Bazen yolda giderken bazı arabaların veya araçların ciddi olarak benim üzerime kırdığını bile bile üstüme geldiğini anlıyor ve fark ediyorum.

İşte bunlardan birine inip onlara sorduğumda acayip cevap alıyorum. Neymiş işte efendim benden önce geçmiş olan bazı şahsiyetsiz insanların genelde yemekçi olan bu motorcuların yaptıkları yüzündenmiş. İyi ama bu adama veya diğer trafikteki araçlara zarar vererek, aniden önlerine kırıyorlar.

Çalışma olarak bu bölgeye uzun yıllardır hizmet vermekteyiz.

Bütün çalışma olan bu bölgedeki sokak ve caddeler fazla karışık ve karmaşık değildir. Evet bize göre kolay yerdedir. Bu bölümün daha alt kesimi hariç fazla trafik olmayan bir bölgedir. Çok saçma olmaz ise bizler profesyonel olarak buralara hizmet ve servis vermekten zevk duyuyoruz. Bölge içinde anlatacağımız bu yer  İstanbul Avrupa yakasındadır.

ŞİMDİ ARAYIN
× CANLI DESTEK YAZIN