AKATLAR KURYE

EN FAZLA GİTTİĞİMİZ YERLER BURALARDIR

Küçük bir yer olmasına rağmen çok etkili tabi iş potansiyeli olarak sahiptir. Bölge gazeteciler sitesi ile meşhur olmuştur. Maya sitesi ve Akatlar spor kompleksi basketbol sahsı vardır.Sorumluluğumuzun farkında olarak bu bölgeye yatırım yaptık. Bu bölge gerçekten de kaliteli firmaların bulunduğu bir yer fakat burada kaliteli bir kurye firması bulunmamaktadır. Bizler bu bilinç ile burada hizmete başladık ve boşluğu doldurduk.

AKATLAR BİR ÇOK BÖLÜME AYRILMIŞ KÜÇÜK BİR SEMT

Bunlar şöyle sıralanmaktadır, Levent çarşı bölgesi merkez olarak anılan çarşı ve Metro City alışveriş merkezinin bulunduğu bölge Levent tir. Burada hizmetimiz vardır. Daha sonra İç Levent diye anlandırılan Levent Caddesi olarak geçen bölgede Emniyet evleri ve Konaklar mahallesi olan bölge, hatta Sanayi Mahallesi girişi ve karşısı 4. Levent olarak geçmekte ve burada 4 Levent  hizmetimiz mevcuttur.

AKATLAR TARAFINDA SERVİSİMİZ SON GAZ DEVAM ETMEKTE

Verdiğimiz tüm çalışmalar özeldir. Bizler  İstanbul Akatlar bölgesine çalışıyoruz  Etiler ile Levent Bölgesine 7/24 olarak gidiyoruz. Geniş mahalle alanları içine güzel  hizmet vermektedir. Verdiğimiz hizmet son derece kalitelidir. Hizmet koşulları doğrultusunda amacımız tüm gönderi çabuk bir şekilde yerine ulaştırmaktır. Çalışma bölgeleri olarak  bölgesinde bulunan tüm firmalara hizmet vermektedir. 

BÖLGEDEKİ SORUMLULUKLARIMIZI  ÇOK İYİ BİLİYORUZ

Burası özel bir anlayışla yönetilmektedir. Zincirlikuyu ile İstanbul Avrupa yakasında merkezi bir semttir.  Büyükdere caddesinde tam merkezi noktada olan bir yer burası.  Trafik yoğunluğunun en kalabalık olduğu bölgelerin başındadır. Bizler bunun trafiğin nedenlerini iyi biliyoruz. Çünkü Boğaziçi Köprüsü giriş noktası bu bölgededir. Ayrıca  Beşiktaş maslak yönüne tüm trafik buradan geçmektedir

YAPMAK İSTEDİKLERİMİZ, AMAÇLARIMIZ VE DÜŞÜNDÜKLERİMİZ 

Amaçlarımız Ve Hizmetlerimiz Burada iş bölgesinde bir çok plaza ve bina vardır. Bu plaza ve binaların yanı sıra Beşiktaş bölgesini çok iyi tanıyıp adres bulmada fazla zaman kaybetmemek için son derece tecrübeli kuryeler yetiştirmekteyiz. Bu bölgeyi iyi bilen bu bölgede oturan kuryeleri işe alıp daha hızlı davranmak bizim için çok önemlidir. Çok önemli Acil gönderileri hiç bir yere uğramadan yetiştirmek ve zamanında teslim etmek önemlidir.

ŞİMDİ ARAYIN
× CANLI DESTEK YAZIN