ALİBEYKÖY MOTORLU KURYE İLE SEVİNÇ YAŞAYIN

Bölgedeki Sorunları Nasıl Çözebiliriz Ve Bu Konu Hakkında Sizlere Ufak Tavsiyelerimiz Nelerdir?

Burası Uzun vadede İstanbul içinde bulunan insanların bu bölgeye yapılan site ve bloklarla buralara taşınacağı bölgelerden bir tanesidir. Burası, Alibeyköy, bölgeleri ilk başta gelen yerlerdendir. Zaten son gittiğimde buraya çok sayıda çeşitli siteler ve kentleşme adına yüksek binalar yapılmış ve hala devam etmektedir. Baktığımız zaman buraya yüz binlerce insanın gelip kalabileceği bir merkezler inşa ediyorlar. İnsan bir düşünür bu mahalleyi dahamı güzelleştirdiniz dahamı bozdunuz.

Tabi ki de bu yerlerin vazgeçilmezlerinden biride Avmler denilen insanları alış veriş çılgınlığına çeviren modern kapitalizmin mabetleridir. Her nereye bir kaç site veya bina dikseler hemen yanına bunları dikiyorlar. İnsanları avutmanın en büyük olayı yollarından bir tanesi. Benim anlamadığım madem kentsel dönüşüm projesi altındaki hikayelerle insanları kandırıyorsunuz, yaptığınız yapılar bari düzgün ve sıralı olsun. Nedir be bu normal mahallenin içine plaza dikmeye izin veriyorsunuz. 

Alibeyköy Bölgesindeki Çalışmalarımız Nelerdir? İleriye Dönük Olarak Yapmak İstediklerimiz Hakkında Bilgiler

Yolları bozuk idi. Birinci yeri geçip ikinci yeri geçinde oralarda çok firmalar vardı. Oralara çok  işimiz çıkardı. Hatta o taraflarda çok evler ve iş yerleri vardı dönüyorlardı durmadan. Ama şimdi yeni kestirme yol açılmıştır. Hele arka tarafın iç kısımlarına askeriyenin oralara evrak getirmek çok zordu. Çalışma amacımız müşteri odaklı ve memnuniyetinin yanı sıra kimseye haksız duruma düşmemektir. Daha sonra bizler insanların güvenliği ve sağlığı gelir. Yani daha ne gelsin.

Allah Tealanın dışında tabi ki. İşte bunlar ilk önceliğimizdir. Daha sonra ise ancak bu  yaptığımız iş gelmektedir. Dolaysıyla bizlerde bir insanız ve hiç bir kuvvet bunu asla değiştiremez. İşte onlar trafiği zora, tehlikeye düşürecek çalışmaların asla içinde olmadık ve olmayacağız. Güven içerisinde motosiklet sürerken hem istekli bir şekilde severek bu işi yaparken hemde para kazanmanın keyfini yaşıyoruz. Ama zenginlere, ama hemen yanındaki binaya dört kat izin veriyorsunuz. 

Yollarda hiç bir hayvana da asla zarar vermeyiz.  Ondan sonra taşıdığımız ürün ne olursa olsun onun güvenliği gelir. Hangi canlı olursa olsun ilk başta insan güvenliği başta gelmektedir. Biz bunu biliriz bunu söyleriz.

ŞİMDİ ARAYIN
× CANLI DESTEK YAZIN