ALTUNİZADE MOTORLU KURYE İLE BAŞARIYI YAKALAYIN

ALTUNİZADE İŞ MERKEZLERİN BULUŞMA NOKTASI OLDU

Aslında bir çok semt ile bağlantılı bir yer burası. olarak ikiye ayrılmaktadır. İstanbul’un diğer ilçe ve mahallelerinde olduğu gibi en ekonomik ve en uygun bir servisimiz halen vardır. Uzun soluklu bir şirket olarak bu bölgeye yıllardır hizmet vermekten gurur ve haz duymaktayız. Bizler şu ana kadar asla başka firmaları kötüleme yapmamış, kimsenin ekmeği ile oynamaya kalkmamış, rakip firmalara iftira atmadık ve karalamadık. 

BİR ÇOK BANKANIN MERKEZİ  ALTUNİZADE’YE TAŞINMIŞTIR

Her alanı her yeri insanlar parsellemiş sahiplenmiştir. Bundan böyle, bundan sonrada dürüst ve güvenilir çalışmalarına devam ederek tüm müşterilerimize hayırlı ve bereketli işler dileriz. Bizler sizin acil ihtiyaç duyduğunuz durumlarda  işi yapmaya devam ediyoruz.  Fakat çalışırken her defasında acı ve yaladığımız bir çok olaylardan üzülmemek elde değil. Her an toplumu bir adım ileriye götürecek bir çalışma bir düzen olmalıdır.

HER SABAH İŞE GİDERKEN BİSMİLLAH İLE BAŞLIYORUZ

Burada artık çok sağlam bir yerel işletme firması var. Güvenilir ve kaliteli. Sizlere kaliteye önem veriyorsanız mutlaka bizi bir deneyin inanın farkımızı göreceksiniz. Bizler bu sayede size daha yakın olacağız. Sizin ile samimiyetle çalışacağız ve hızla adresinizden aldığımız tüm işlerinizi gittiği yerine taşıma gayreti içindeyiz. Teslim aldığımız tüm emanetlere asla hıyanet etmeden gözümüz gibi bakarak onlara zarar gelmeden yerine teslim ediyoruz.

YAĞMUR ÇAMUR RÜZGAR DİNLEMİYORUZ ÇALIŞIYORUZ

Son zamanlarda işte bu yüzden burası hala yaralarını sarmaya devam ediyor.  Burada bulunan sanayi sitesi ise gene buraya bağlıdır. Hizmetlerimiz buradaki çalışmalarını 7/24 sürdürmektedir. Bu alandaki yüksek oranda geniş bir ağ yolu oluşturmaktadır. Fakat bu bölgedeki işlerin yoğunluğu bakımında cadde üzerindeki çeşitli dükkanlar dan çıkmaktadır. Burası insanlar için bir merkez noktasıdır. Her yere yakın bir merkez sayılmaktadır.

GEREKLİ GÖRÜNEN YERLERDE DAHA HIZLI GİDİYORUZ

Ama şimdilerde maalesef bu trafik İstanbul un güzelliğine bile gölge düşürmektedir. Fakat genede neler olursa olsun bizim bu şehrin her tarafı ayrı bir güzelliğe sahip bir merkezdir. Başta bu yerler  ise bu güzellikler içinde küçük ama önemli bir yer tutuyor. Tutana aşk olsun. Tutmayan ne olursa olsun.

ŞİMDİ ARAYIN
× CANLI DESTEK YAZIN