• 0533 091 65 40
  • mkuryeci@gmail.com

ATAKÖY KURYE İLE TRAFİKTEN KURTULUN

ATAKÖY KURYE İLE YOLUNUZU ŞAŞIRMAYIN

ATAKÖY KURYE İLE TRAFİKTEN KURTULUN

Sınırları Bakırköy  tarafına  sınırlarına kadar uzanmaktadır.

Ataköy alt kısmında boğaz içi çevre yoluna bağlanır ve köprü yoluna çıkar.  Ataköy blokları ve kısımları ana caddesine kadar varmaktadır. Yeşilköy tarafında da Bakırköy bu ilçesine sınırları ileriye kadar gider. Ayrıca özel çalışma ile istediğiniz zaman şirket içinde barındırdığımız kişiler var. Bunlar tamamen bize bağlı olarak sizin için özel olarak çalışan  eleman hizmetimizdir. Özel olarak bizimle çalışabilirsiniz.

Yani kiralık eleman sunmaktayız. Bu hizmette size özel vereceğimiz elamanın motosiklet dahil tüm masrafları, her şey dahil bize kendimize firmamıza aittir. Bu işte sizler hiç bir masrafa ve hiç bir ücrete karışmazsınız. Sadece elemanımızı kendi işinizde özel iş için çalıştıracaksınız O zamanlar bu kadar trafikte yoktu. Ne yazık ki her geçen gün daha fazla trafik oluşmuştur. Buda bizi çok daraltıyor.

İnsan, gürültü yoğunluğu artık bizleri de yormaya başlamıştır.

Fakat ne olursa olsun gene de sahil ve deniz insanın yorgunluğunu alır. İnsanı derin düşünmeye daha fazla sevk eder. Denizi sevmeyen pek az vardır aslında. İşte bu çevre içinde sizlere hizmet vermek bizim için büyük bir keyiftir. Bir çok olmak üzere İrili ve ufaklı çeşitli derme çarpma firmalar vardır. Fakat hepsi dışarıdan hizmet veriyorlar. Yerleri ilçe içinde yoktur.Fakat gene de biz en iyisiyiz. 

Ticari veya kişisel çalışan bazı insanlar bizlerinde adının kirlenmesinde çok büyük bir rol almaktadırlar. Bize bunu fark ettik ve Bunun için bu eksikliği gördük.İşte bu açıdan firmamız çalışmalarını sıklaştırarak bu bölgedeki eksikliği giderdik. Açıkları ve her an zaman yanlışlıkları fark edip, güzel ve kaliteli bir hizmet vermeye başladık. Ve işte burada da  hizmete başlamaktan sevinç duyuyoruz.

Hayata bir sıfır önde başlamak için mutlaka çok çalışmalısınız

Bizde bunu referans sayarak buralarda müthiş bir çalışmanın içine girerek yürekten bir hizmet başlattık. Sakın unutmayın bizle çalışan veya çalışmayan herkese çok teşekkürlerimizi sunuyoruz. Ama şunu da bilin ki bir defa bizle çalışırsanız artık bundan sonra bizi bırakacağınızı sanmıyoruz. Üzülerek ifade ediyoruz ki işte  bu çok yoğun trafik akışı bu ilçeyi ve burada yaşayan insanları adeta pes ettirmektedir.

Moto Kurye

moto kurye, motorlu kurye, motor kurye, kurye, acil kurye, hızlı kurye, istanbul moto kurye, https://www.motokuryeci.com

You must be logged in to post a comment.

ŞİMDİ ARAYIN
× CANLI DESTEK YAZIN