BAHÇEKÖY MOTORLU KURYE

Bahçeköy Hizmetimiz Gerçek Olarak Yüksek Hızla Büyümeye Devam Ediyor

Bahçeköy, İstanbul Avrupa yakasında bulunan bir Ormanlar içerisinde mükemmel, yemyeşil güzel bir köy semtidir. Orman arazisinin içinde küçük bir yerleşim alanıdır. Yaklaşık 15 bin nüfusu olan bir yerdir. Çok güzel bir bölge olup her tarafı ormanlarla kaplı bir alanda kurulmuştur. Burası tam anlamıyla bir orman ada diyebiliriz. Bizimde çok sevdiğimiz güzel yerlerden biridir. Aslında yaşanılacak bir yer. İstanbul trafiğinden kaçıp ta buralarda stressiz yaşamak çok güzel geliyor insana. Aslında bizimde paramız olsa da buaradn ev alabilsek.

Fakat son yıllardaki trafik buraya da sıçramıştır. Normal olarak Hacı Osman Tarabya tarafından giden yol beş km sonra bu bölgeye ulaşmaktadır. olarak buraya hizmete devam ediyoruz. Başka yollardan da buralara ulaşım sağlanmaktadır. Burası çok güzel ve temizdir İşte bu yer yani Bahçeköy, ormanlar içerisinde bulunan çok güzel bir yerdir. Buraya nasıl giderim diye bir soru sorar sanız bu tarafa nasıl gidilir diye bilmeyenler için anlatayım. Bilmeyen çok azdır. Buraya araçla Maslak Tarabya Hacıosman üzerinden kolayca gidilir.

Bahçeköy Servisine 7/24 Olarak Devam Ediyoruz

İstanbul Sarıyer Bölgesinde artık, güzel ve seri olarak hizmetimiz başlatmıştır. Bu bölge dediğimiz gibi ormanlık olmasına rağmen her tarafa bağlantısı olan bir yerdir. Ormanın içinden daha üst kısımda Zekeriya köy bölgesine, oradan Sarıyer merkeze, yine orman içinden Kemer ile Göktürk ve otobana bağlantılı orman yolları vardır. Burada çalışmak güzel ve verimli harika bir şekilde devam etmektedir. Bizler çalışan olarak buralarda huzur ve sevinç duyuyoruz. Çünkü normal olarak dağyaı ve yeşili sevmeyen pek az insan vardır. 

Özellikle yeşil alan içindeki sitelere ve merkez bölgesine hizmet vermekteyiz. İşte bu sağlam çalışmalarımız son derece kaliteli ve ciddi bir çalışmadır. Denemenizi tavsiye ederim. Buraya bir çok yerden geliş ve çıkış mevcuttur. Orman bölgesine doğru ana caddeden sağdan sapağından  ilk sağdan bu sapağa gelinir. Tahminen bundan sonra yaklaşık beş km sonra ilk yerleşim merkezi ve kemerlerin olduğu yere varılır. Burası daha küçüktür. Asıl yer ilerideki olandır. Bahçeköy aslında köy statüsünde olan yer olsa da biraz daha gelişme göstermiştir.

ŞİMDİ ARAYIN
× CANLI DESTEK YAZIN