• 0533 091 65 40
  • mkuryeci@gmail.com

BAKIRKÖY KURYE

BAKIRKÖY MOTO KURYE

BAKIRKÖY KURYE

BAKIRKÖY’DE TÜM GÖNDERİLER EMİN ELLERDE

Buralarda bulunan en nadide yerlerden biri olan Bakırköy ilçemiz eskiden beri fazla gelişmeden duran ilçeler arasındadır. Sadece bir kaç bölge gelişmiştir. Bu çevre itibariyle bölge genel olarak geliri yüksek kişiler yaşamakta fakat ne olursa olsun insanlar eşittir. Fakat son yıllarda sahil tarafında gelişmeler oldu tabi.

Burası yıllardır chp parti tarafından yönetilen bir belediye düşüncesinde yürümektedir. Burada yaşayan insanlar biraz daha rahat şekilde yaşamanın düşüncesi içindeler. büyük bir bölümü sahil kısmına paralel olarak ilerler. Buralar güzel yerlerdir.

BAKIRKÖY İLÇESİNDE SONRADAN YAPILAN SİTELER 

Ana yol olarak çevre yolu tam üstünden geçer. Bu yolun bir tarafı Bakırköy diğer tarafı ise Bahçelievler sınırları içinde kalıyor. Yüksek oranda trafik alan yerlerin başında gelmektedir. Fakat iç kesimlerindeki bazı semtleri genel olarak sakindir. Buralarda En büyük Caddesi İncirli Caddesi Bakırköy meydanda.

İşte buralar bizim devamlı gittiğimiz yerlerdir. Ayrıca buradan başlayarak gittiğimiz yerler olan özgürlük meydanına kadar inmektedir. Sonra kapalı yürüyüş yolu. Biz her zaman buraya mecbur motorcular giriyorlar. Burada gerçekten de çok büyük anılarımız vardır. Hatırlıyoruz çoğu zaman. 

BURADA BİRÇOK ÜST DÜZEYDE RANT DÖNMÜŞ

Anlatılanlara göre özellikle sahil yolu üzerinde yapılan yeni bloklar için insanlar çok doğru şeyler söylemiyor. Rantçılar iş başında diyorlar. Buralara da el attılar diyorlar. Özellikle de hükümeti elde tutanlar diyorlar.  Son zamanlarda sahil tarafına yapılan lüks rezidanslar insanların ilgisini çekiyor.

İşte burası iki taraftan Küçük çekmece ve Zeytinburnu ilçeleri ile komşusudur. Üst tarafında ise Çevre yolu geçmekte ve buradan da Bahçelievler ile sınırı bulunmaktadır. Mahalle olarak yaklaşık 15-16 mahalleden oluşmaktadır. Bunların hepsinde bizler hizmet veriyoruz.

BU OLAYLAR SADECE BURADA DEĞİL BİR ÇOK YERDE BÖYLE 

Bir çok alanda olduğu gibi bizim hizmetlerimiz birçok dala ayrılsa da kısa olarak bir kaçını saymakta fayda vardır. Birde bazı saydığımız yerlerde çok gezeriz. İşte bunlar  Cevizlik, İncirli, Ataköy, Kartaltepe, Osmaniye, Basınköy, Sakızağacı, Şenlikköy, Yeşilköy, Yeşilyurt, Zuhurat baba, Yenimahalle.

Yeşilköy, Yeşilyurt, Florya taraflarına da çok kaliteli ve çok güvenli bir hizmet veriyoruz. Sizler eğer bu arada sahilden Zeytinburnu ‘ na geçebilirsiniz Kısa yoldan da Ataköy’e kestirme vardır. Aşağı kısımda olan merkez bölgesinden yaya yürüme yolundan da  İstanbul caddesinden sahile inebilirsiniz.

Moto Kurye

moto kurye, motorlu kurye, motor kurye, kurye, acil kurye, hızlı kurye, istanbul moto kurye, https://www.motokuryeci.com

ŞİMDİ ARAYIN
× CANLI DESTEK YAZIN