Bayrampaşa İlçesinde Neden Kurye Fiyatları Pahallı Oluyor

Bayrampaşa Kurye Hizmetimiz Açıldı, Artk Yanınızdayız

İstanbul Şehrimizin tam orta yerinde sayılan Bayrampaşa İlçesinde artık motorlu hizmetimiz çalışmalarına  başlamıştır, devam etmektedir. Bizler sizlerden aldığımız güç ve  kendi kararlılığımızla piyasaya girerken sadece Allah’a güvendik Bismillah deyip işe başladık. İnşallah bizleri Allah utandırmasın.  İnsanlar bir birlerine, şoförler diğer araçlara saygı göstermiyorlar.   Her kes ilk önce ben mantığı ile işi olsun olmasın bir an önce gideceği yere gitmek istiyor.

Bu sektöre yeni girmiş bir firma olarak Levent, Maslak bölgelerinde hizmet verirken çok şükür ki şimdi Bayrampaşa İlçesine kadar ilerledik ve buralara da hizmet verip götürmeye başladık. Şimdilik bu tarafta sayımız az olsa da öz veriyle ve kaliteli bir çalışmalarla bu açığımızı kapatacağız İnşallah. Bizlere gösterdiğiniz teveccüh için sizlere çok teşekkür ediyoruz.

Değerli insan vasfını kaybetmemiş insanlar. Sizler İnsan Gibi İnsansınız

Bayrampaşa ilçesini sizlere anlatmaya gerek var mı bilmiyorum ama, işte ne var Otogar var, Cezaevi var, Mega Center ve Sebze meyve hali var, birde Topkapı Davutpaşa bölgesinde biraz bir sanayi var. Fazla sanayi olmayan bir ilçedir. Fakat genede en çok küçük ve biraz büyük olmak üzere iş potansiyeli olan bölgedir. Am a diğer ilçelere göre zayıftır.

Genel olarak buralar yaşam merekzi, oturma ve yerleşim alanıdır. Buralara hizmet vermek biraz zor da olsa veriyoruz. Diğer hizmetlerimiz şunlardır; Dağıtım hizmetleri, İlaç alıp getirme işleri, kiralık acil şoför işleri gibi işler. Bizler bu İstanbul içinde çalışmaya çalışırken gördük ki bize verilen değer ve saygı her geçen gün daha da kaybolmaya başlamıştır.

Bayrampaşa İlçesinde Tüm Mahallelerde Hizmet Vermekten Gurur Duyuyoruz

Aslında buarada fazla mahalle bulunmaz. Burada mahalleler biraz karışık olmasına rağmen biz biliyoruz. Her geçen gün yokki mahalle sınırları değişmesin. Burada bulunan bir kaç mahalleler şunlardır. Bayrampaşa Yıldırım Mahallesi, Bayrampaşa Yıldırım Mahallesi, Bayrampaşa Altıntepsi Mahallesi, Terazidere Mahallesi, Sağmağcılar Mahallesi, , Kartaltepe Mahallesi, Kocatepe Mahallesi, Mahallelerinden bir kaçıdır.

Tabi İstanbul içinde ki çarpık ve plansız yol yapımları nedeniyle yolları daha da açacaklarına kapatırsan, şeridi daraltırsan, emniyet şeridini ortadan kaldırırsan olacağı bu olur. Fakat özellikle İstanbul içindeki araç kullananların beyni malesef hala yirmi yıl geriden gelmektedir. Çünkü sınava girmeden, araç kullanmadan ehliyet alırsan olacağı bu olur. Bizler önce eğitim diyoruz. İnsanlarımız eğitilmeli. Bunun içinde devlete önemli görevler düşmektedir.