• 0533 091 65 40
  • mkuryeci@gmail.com

Bayrampaşa İlçesinde Neden Kurye Fiyatları Pahallı Oluyor

Bayrampaşa Moto Kurye

Bayrampaşa İlçesinde Neden Kurye Fiyatları Pahallı Oluyor

Bayrampaşa ve çevresinde artık Hizmetimiz Açıldı,Yanınızdayız

İstanbul Şehrimizin tam orta yerinde sayılan Bayrampaşa İlçesinde artık tüm hizmetimiz çalışmalarına  başlamıştır, devam etmektedir. Bizler sizlerden aldığımız güç ve  kendi kararlılığımızla piyasaya girerken sadece Allah’a güvendik Bismillah deyip işe başladık. İnşallah bizleri Allah utandırmasın.  İnsanlar bir birlerine, şoförler diğer araçlara saygı göstermiyorlar. Her kes ilk önce ben mantığı ile işi olsun olmasın bir an önce gideceği yere gitmek istiyor.

Bu sektöre yeni girmiş bir firma olarak Buralara mahalle ve bölgelerinde hizmet verirken çok şükür ki şimdi Bayrampaşa İlçesine kadar ilerledik ve buralara da hizmet verip götürmeye başladık. Şimdilik bu tarafta sayımız az olsa da öz veriyle ve kaliteli bir çalışmalarla bu açığımızı kapatacağız İnşallah. Bizlere gösterdiğiniz teveccüh için sizlere çok teşekkür ediyoruz. Bildiğiniz gibi sanayinin geliştiği yerlerden olarak görülmektedir buralar. Çalışan sayısı da fazladır.

Değerli insan vasfını kaybetmemiş insanlar. Sizler İnsan Gibi İnsansınız

İşte bahsetmeye çalıştığımız Bayrampaşa ilçesini sizlere anlatmaya gerek var mı ?bilmiyorum ama, işte ne var burada bildiğiniz gibi otogar var, Cezaevi var, Mega center ve sebze meyve hali var, birde Topkapı Davutpaşa bölgesinde biraz bir sanayi var. Fazla sanayi olan bir ilçedir. Fakat genede en çok küçük ve biraz büyük olmak üzere iş potansiyeli olan bölgedir. Ama diğer ilçelere göre zayıftır.

Genel olarak buralar yaşam merkezi, oturma ve yerleşim alanıdır. Buralara hizmet vermek biraz zor da olsa veriyoruz. Aile ve ikamet yaşantı alanı olarak duran bir bölge de iş sorunu fazla yoktur. Buradaki diğer hizmetlerimiz şunlardır; Dağıtım hizmetleri, İlaç alıp getirme işleri, kiralık acil şoför işleri gibi işler. Bizler bu İstanbul içinde çalışmaya çalışırken gördük ki bize verilen değer ve saygı her geçen gün daha da kaybolmaya başlamıştır.

Bayrampaşa İlçesinde Tüm Mahallelerde Hizmet Vermekten Sevinç, Huzur ve Gurur Duyuyoruz

Aslında burada fazla mahalle bulunmaz fakat az da değildir yani. Burada mahalleler biraz bize göre karışık olmasına rağmen biz biliyoruz. Ama şunu da söyleyelim her geçen gün yok ki mahalle sınırları değişmesin. Burada bulunan bir kaç mahalleler şunlardır. Yıldırım, Altıntepsi, Terazidere, Sağmağcılar, Kartaltepe, Kocatepe ile daha bir kaç mahalleri bulunmaktadır. 

Moto Kurye

moto kurye, motorlu kurye, motor kurye, kurye, acil kurye, hızlı kurye, istanbul moto kurye, https://www.motokuryeci.com

ŞİMDİ ARAYIN
× CANLI DESTEK YAZIN