BEŞİKTAŞ ARNAVUTKÖY KURYE

Arnavutköy İstanbulda İki Tane Vardır

İlk başta İstanbul Beşiktaş tarafında Arnavutköy  bulunmaktadır. İş olarak tüm sokaklara  hizmete başlamış bulunmaktayız. Siz değerli müşterilerimiz hangi şartlarda olursa olsun, ne olursa olsun bize ulaşabilirsiniz. İhtiyacınız olan her türlü  hızlı işleriniz için lütfen bizi aramak için çekinmeyin.Fiyat bilgi için bizi ısrarla arayınız.  Bizden fiyat almadan başka yere bakmayın deriz. 

Özellikle Şehirler arası olmak üzere İstanbul içi, şehir içi, gönderi, işi, evrak, numune, paket, kargo taşımasında yoğun bir çalışma yapıyoruz. Şehirler arası olarak bir çok ile gidip geliyoruz. Ayrıca gece bu bölgede acil olarak ilaç getirme çalışması başladı. Artık hızlı bir şekilde tüm işlerimiz devam etmektedir.Her yerden  alınarak diğer tüm şehirlere uçak kargo, uçak kargo  hizmetimiz de mevcuttur.

Diğeri ile artık karışmayacak çünkü orası ilçe oldu

Evet diğer karıştırılan Habibler, Sultan Çiftliği tarafındaki bölge buraları tamamen kapsayarak artık ilçe olmuştur. Anlattığımız yer ise küçük bir alana sahip olarak kalmış bir yerdir. Buralardan olmak üzere birçok şehrimize  servisimiz vardır. Ekonomik fiyatlarımız mevcuttur. Bizim firmaya fiyat sormak için mutlaka arayınız. Eminiz ki saydığımız bölgeler içerisinde en uygun ve en hızlı taşımayı yapmaktayız.

Arkadaşlar lütfen kesinlikle yasak ve resmi olmayan gönderi ve evraklar hiç bir ürün taşınmaz lütfen teklif etmeyiniz. Tüm taşıdığımız evrakların, işlerin içinde ne olduğu kesinlikle bildirilmelidir. Bundan dolayı taşıdığımız bu şeyleri mutlaka kontrol ederiz be paketleri almaya geldiğimiz zaman onları açma ve kontrol etme yetkisine sahip olacağımızı sizlere en baştan söylemek isterdik.

Sizler İçin Fedakarlık Göstererek Gece Ve Gündüz Buralarda Çalışıyoruz Ve Nöbetçi Eleman Bırakıyoruz

Beşiktaş belediyesine bağlı bir semtimiz. Fakat iş potansiyeli olacak büyüklükte değildir.  İlk başlarda yani 1990 lı yılların ikinci yarısında yapılmaya gelişmeye başlanmış bölgedir. Burası ilk gelişmeye yapılmaya başlandığı zamanlar etrafı tamamen güzel olan bir yerdi. Burası özellikle zengin insanların geleceği bir yer olarak gündeme geldi.

İşte lüks konutlar yapılarak buraya insanlar çekilmeye başladı. Bu tarafta yapılmaya başlayan ilk konut hemde çok büyük yalı ve villa barındırmaktadır. Fakat geçenlerde buraya gittiğimde o kadar güzel ve gelişmiş bir bölge olmuş. Her taraftan büyümüştür. Sonraki yıllarda yerleşim yeri ve oturma olarak pahallı haline gelmesi beklenen bir yer olmuş. Hatta zaten kiraların çok pahallı olduğu yerlerdendir.

ŞİMDİ ARAYIN
× CANLI DESTEK YAZIN