• 0533 091 65 40
  • mkuryeci@gmail.com

BEYKOZ KURYE HIZLANMAYA DEVAM EDİYOR

BEYKOZ MOTO KURYE BAŞARIYA DOYMUYOR

BEYKOZ KURYE HIZLANMAYA DEVAM EDİYOR

Beykoz Kurye başarılar arasında kalan hizmete denmektedir.

Can alıcı ve önde olan bu Beykoz bölgesinin en önemli yeri Spor caddesidir.  Ayrıca Fakat daha önceki yıllarda Beşiktaş Spor Kulübü’nün antraman tesisleri içinde yapılan yeni rezidanslar ve bloklarda önemlidir. Sağlam, uzun ve geniş olarak civar taraf ve bölgesinde fazla inşaat çalışması oldu. İşte yapılmadığından bu bölge gayet sakin ve sessiz bir muhittir. Daha bir çok yollardan birçok yere çıkılabilir.

Beykoz güzel bir ilçedir. Bizler burayı fazla seviyoruz. Sanırım diğer elemanlar ve diğer şirket başka şirkette bulunan ve çalışanlarda seviyor. Bu Beykoz belediyesi sınırları içerisinde kalmaktadır. Evet ve aynı İlçeye bağlıdır. Çekmeköyile sınırdır. bölgesinde, Kavacık Rüzgarlıbahçe Caddesi,Otağtepe Caddesi, Hidiv Kasrı vardır Cumhuriyet  Caddesi, özel Hastanesi vardır.

Bu güzide ilçede kurulmuş en sağlam bir yapıya sahip dağıtım firması

Değişik ve doğal bir çalışma şekli ve çalışma alanları büyük bir oranda birlik ve beraberliğe her zaman dayanmaktadır. Beykoz ilçesinde çalışmak çok zevkli ve çok güzel bir duygu. Unutmayın ki bizler  yıllarımız bu sokak ve caddelerde geçirdik. Yaşadık. Gördük. Bizim için geçmiş geçmiştir. Bizlerde giriyoruz.

Fakat şu pizzacılar  mu onlar ortalığı çok yanlış şeyler ediyor. Ah bu pizzacılar, sucular ve yemek dağıtan motorcular. İşte en başta bunları kullanan çocuklar daha genç maalesef. Bunun içindir ki böyle  olduğu için maalesef ne insan tanıyorlar, ne yol saygı gösteriyorlar yayalara nede kask falan takıyorlar.

Bu taraflarda korna çalmak daha zor. Fakat İnsanlar Çalıyorlar

Ama onlar ayrıca birde korna çalıyorlar geçmek için. İşte bu tiplerin yüzünden bizler çok ama çok zorlamıyoruz. Maalesef bunlardan bizde biraz rahatsısız. Onlar çoğu zaman araya giripte bizi bile sıkıştırıyorlar Bunlar deli valla. Hizmetimiz devamlı olup, cumartesi ve pazar günleri de yayına yani ustalık ister.

Böyle özel çalışmaya devam ediyoruz. Tüm özel hayatımızı sıkıntıları dertlerimizi tasamızı tatilimizi bir yana bırakıp sizler için hafta sonları da hizmet veriyoruz. Arık ne zaman dinlenme zamanımızdan kesip sizin hizmetinize sunuyoruz. Baştan sonuna kadar bu bölgede hizmet vermek çok güzel bir olay bizce. 

Moto Kurye

moto kurye, motorlu kurye, motor kurye, kurye, acil kurye, hızlı kurye, istanbul moto kurye, https://www.motokuryeci.com

You must be logged in to post a comment.

ŞİMDİ ARAYIN
× CANLI DESTEK YAZIN