• 0533 091 65 40
  • mkuryeci@gmail.com

BEYLERBEYİ KURYE

BEYLERBEYİ MOTO KURYE

BEYLERBEYİ KURYE

Merhaba sevgili Beylerbeyi sakinleri ve firma sahipleri. Sizi de aramızda görmek isteriz

Bu gün sizlere sizi çok sevindirecek bir haberle karşınızdayız. Beylerbeyi  ile beraber bizler Beylerbeyi civarındaki tüm sokak ve caddelere hizmet sunmaktan gurur ve onur duymaktayız. Sizlerin hiç olmazsa bir defalığına memnuniyet için bizleri iş ile denemenizde fayda vardır. Çünkü bizim gibi bir firma ile daha önce çalışmış asla olamazsınız. Servisimiz her saat ve dakika devamlıdır. Bizler acil ihtiyaç olduğunuz zaman yirmi dakika içinde kapınız dayız.

İstanbul’da Üsküdar ilçesin. bilmeyenler için söylüyorum. Burası İstanbul da Anadolu yakası tarafında kalmaktadır. Sahil kısmında boğaz tarafının son noktasındadır. Bura Şehrin en güzel ilçe semt ve mekanlarındandır. İstanbul un en güzel ilçelerinin ilk ve en başında Beylerbeyi gelmektedir. Çok uzunca mesafe Boğaza sınırı vardır. Sahil kısmına yani İstanbul Boğazına sınırı olan en uzun ilçelerinden. Sahil boyunca uzanan deniz kıyısı harikadır.

Hizmet verdiğimiz bütün iş alanlarımız ve iş olan bölgelerimiz içerisindeki mahalleler şunlardır

Bütün yer isimlerini yazamasak ta bazıları, Çengelköy, Beylerbeyi, Küplüce Mahallesi, Emniyet Mahallesi, Burhaniye Mahallesi, Altunizade, Kısıklı, Çamlıca, Ümraniye Bosna Caddesi, Vaniköy Mahallesi, Vaniköy Konakları, Kandilli Mahallesi Kandilli Rasathanesi bulunmaktadır. Ama burası daha çok sahil şeridi boyunca uzanan kısım daha kalabalıktır. Sahil kısmı genel olarak dükkan ve esnaf ile doludur. Asıl oturanlar ise üst kesimlerdeki sitelerde oturuyor.

Yani bilenler için söylüyorum Üsküdar sınırı sahilden, yaklaşık olarak Fatih Sultan Mehmet Köprüsünün hemen altında bulunan Anadolu Hisarı sınırlarına kadar uzunca dayanmaktadır. En son buradaki Küçüksü denilen bölge sınırdır. Küçüksu Caddesinin başladığı yerde Kasr vardır. Bizler işte buradan başlayarak, Küçüksu, Kandilli, Vaniköy, Kuleli, Çengelköy, Beylerbeyi, İcadiye, Kuzguncuk, Paşalimanı, Üsküdar Merkez, Kız Kulesi, Selimiye, Harem bölgesine kadar devam etmektedir.

Yukarıdan yani üst taraftan Altunizade, Bulgurlu, Kısıklı, Çamlıca, Ünalan, Ümraniye sınırına kadar devam eder.

Dediğimiz gibi ön tarafı İstanbul boğazı, Harem tarafından ve Çamlıca ve Göztepe Çevre yolu E-5 bölgesinden Kadıköy İlçesine, Anadolu hisarı ve Küçük su tarafı bölgesinden Beykoz ilçesine, Çengelköy Bosna yolunda Ümraniye ilçesine komşudur. Geçmişini bilmeyen geçmişten ders alamaz. Buradaki taşımacılık ve çalışmalarımız çok eskilere dayanmaktadır.

Moto Kurye

moto kurye, motorlu kurye, motor kurye, kurye, acil kurye, hızlı kurye, istanbul moto kurye, https://www.motokuryeci.com

You must be logged in to post a comment.

ŞİMDİ ARAYIN
× CANLI DESTEK YAZIN