• 0533 091 65 40
  • mkuryeci@gmail.com

BLOG

AKFIRAT MOTORLU KURYE İŞ BAŞINDA

AKFIRAT MOTORLU KURYE

Akfırat Motorlu Kurye Verdiğimiz Tüm  Hizmetlerimiz İle İlgili Bilgiler

Bunlara niye böyle yapıyorsun gözümüze geliyor deyince sizi dövmeye kalkıyorlar, küfür ediyorlar. Sosyal medyada ünlü bir sürücü ana yolda hemde boğaz köprüsü üstünde yolda kapı açılması sonucu aşağı inmeye çalışan birisine çarparak ve hem kendisi hemde inen kişinin ölümü ile sonuçlanan bir kaza olmuştu. Hatta yolda makas atanı bile gördüm yani o kadar. Akfırat motorlu kurye ile çalışan kazanıyor.

Uzun bir zamandır gösterdiğimiz çabaların neticesinde hizmete başlayan çalışmamız sizlerin hizmetine girmiş bulunmaktadır. Bizler hizmet hayatına başlarken kimsenin ahını almamak için elimizden gelen gayreti göstermek için kendimize söz vermiş neferler olarak gücümüz nisbetince bunu da başarmış bulunmaktayız. Çünkü nice dikkatli araç kullanan bayanlar mevcuttur ama çok azdır. 

Yaşanan Tüm Olaylar Her Geçen Gün Daha da Kötüye Gidiyor

Bizler bu bölgede çalışmaya başladığımız günden beri güven ve hassasiyetimiz daha da artmaya başlamış bulunmaktadır. Özellikle Akfırat Caddesi üzerinde verdiğimiz hizmet ile kendi öz benliğimize geri döndük. Burada bir çok kişi ile tanışarak müşteri portföyümüzü artırmış bulunmaktayız. Amacımız burada çıkan kurye ve kargo işlerinin yarısına talip olarak hizmetimizi daha da büyütmektir.

Bayan sürücüler trafiğin baş düşmanıdır. Tabi ki çok nadir olarak bazı bayan olan bir çok arkadaşları bunlardan uzak sayıyoruz.  Arkalarından gelen diğer sürücüler hatta motosikletleri asla düşünecek beyinde olmayan beyinsiz insanlardır bunlar. Fakat bu kazaların yaklaşık yüzde sekseninde bizlerin suçu olmamaktadır. Oldukları belli sivil polis araçları, özellikle trafikte ne yapacakları belli olmayan bayan sürücüler.

Akfırat Motorlu Kurye ile bunu başarabilecek güçte ve yapıdayız Allah’a çok şükür.

Elemanlarımız ile beraber bunun üstesinden gelebilecek kapasiteye ulaşmış bulunmaktayız. Tabi kide bizde insanız ve hele iki tekerlek üstünde can pahasına çalışıyoruz. Yaşadığımız bir çok olay bizim elimizde olmadan dışarıdan gelen olaylar oluyor. Ve bize kimse tarafından saygı gösterilmiyor ve insan yerine bile konmuyoruz. Bu durumlarda kim olsa sinirlenir ve tepki gösterir.

Maalesef bizlerde bazen bu tepkileri gösteriyoruz.Yapacak bir şey yok olanlar bunlar. Arkadaşlar her ne kadar buralarda çok zengin serseriler ve kendini beğenmiş insanlar olsa da, hatta burada içmiş. sarhoş sürücüler ve insanlar olsa da, bizim çalışma prensibimiz her zaman elimizden geldiği kadarıyla işimize odaklanmak ve bize emanet edilen emaneti yerine teslim etmektir.

AKSARAY KURYE İLE YOLA DEVAM EDİYORUZ

AKSARAY MOTORLU KURYE HER TÜRLÜ BAŞARIYOR

Yaşadıklarımızı anlatmakla bitmez ama bizde insanlara örnek olsun diye yazıyoruz

Üçüncüsü iki şerit gidiş olan tek geliş olan yere geldiğimizde daha Aksaray daha varmadan geride, Taksi sol tarafımda bende sağ şeritte gidiyoruz, ve beni görüyor çünkü yan yanayız. İlerde biri el edince aniden hemen yanında olmama rağmen direk yol boş gibi üstüme sürmesi ve bana vurması, ve hala sağa kırmaya devam etmesi beni kaldırıma sıkıştırması. Ve kornaya basınca birde haklı gözüküp onunda kornaya çalması ve bana el kol hareketi yapması. Acaba nasıl haklı görüyor kendini oda garip.

Bizler her gün trafikte bu ve buna benzer onlarca kaza atlatıyoruz. Ne yüzünden hep bu şerefsiz, ahlaksız , adi pis insanlar yüzünden. Ve bırak bir özür insan bile asla diyemeyeceğim hayvan herifler birde senin üzerine yürüyor haklı imiş gibi. Allah bunların belasını versin. Allah içip içip yola çıkanlarında belasını versin İnşallah.  Bu tür insanlar olacak ve devam edecekler. Asıl olan bunları bulmak tespit etmek ve etkisiz hale getirmektir. Bir şirket ve çalışanları olarak Aksaray semtinde olan bu olayları şiddetle kınıyoruz

Firma Olarak Bu Bölgedeki Çalışma Prensiplerimizden taviz yok

Bu bölgedeki çalışmalarımız uzun vadeli olup yavaş yavaş kendini göstermeye hep başlamıştır. Eyüp bölgesi Laleli geçtikten sonra başlar. Bu bölge Aksaray ile kesişir. Fındıkzade, Kocamustafapaşa bölgelerine ve Tem Otobanına yakın bir yerdedir. Son yıllardaki konutlaşma ve site yapımı buralara kadar gelmiş ve kendini göstermiştir. Buralara iş alıp vermek için çok sık gelmeye başladık. Önceden Çapa ve Fatih içine doğru büyük fabrikaların olduğu yerlere giderdik. Şimdi buralarda yapılan yeni konutlardan iş almaya başladık

Arkadaşlar sizlerden istediğimiz bizi fazla arayıp işleriniz için durmadan sıkıştırarak bizleri strese lütfen sokmayın bizler bunun farkında olarak size görev veriyoruz. Hizmetimiz düzgün ve sağlam gitsin ve elemanlarımıza bir zarar gelmesin istiyoruz. Madem şehir içinde yapamıyorsunuz peki Fatih  gibi yerlere bomboş arazilere dümdüz sıralı binalar ve aynı kat sayısında ve sokakları geniş ve rahat bir mahalle yapmadınız. Neden para size daha hoş geliyor değil mi?. Sizin yaptığınız iş ancak bu kadar olur.

ATAKÖY KURYE İLE YOLUNUZU ŞAŞIRMAYIN

ATAKÖY KURYE İLE TRAFİKTEN KURTULUN

Sınırları Bakırköy  tarafına  sınırlarına kadar uzanmaktadır.

Ataköy alt kısmında boğaz içi çevre yoluna bağlanır ve köprü yoluna çıkar.  Ataköy blokları ve kısımları ana caddesine kadar varmaktadır. Yeşilköy tarafında da Bakırköy bu ilçesine sınırları ileriye kadar gider. Ayrıca özel çalışma ile istediğiniz zaman şirket içinde barındırdığımız kişiler var. Bunlar tamamen bize bağlı olarak sizin için özel olarak çalışan  eleman hizmetimizdir. Özel olarak bizimle çalışabilirsiniz.

Yani kiralık eleman sunmaktayız. Bu hizmette size özel vereceğimiz elamanın motosiklet dahil tüm masrafları, her şey dahil bize kendimize firmamıza aittir. Bu işte sizler hiç bir masrafa ve hiç bir ücrete karışmazsınız. Sadece elemanımızı kendi işinizde özel iş için çalıştıracaksınız O zamanlar bu kadar trafikte yoktu. Ne yazık ki her geçen gün daha fazla trafik oluşmuştur. Buda bizi çok daraltıyor.

İnsan, gürültü yoğunluğu artık bizleri de yormaya başlamıştır.

Fakat ne olursa olsun gene de sahil ve deniz insanın yorgunluğunu alır. İnsanı derin düşünmeye daha fazla sevk eder. Denizi sevmeyen pek az vardır aslında. İşte bu çevre içinde sizlere hizmet vermek bizim için büyük bir keyiftir. Bir çok olmak üzere İrili ve ufaklı çeşitli derme çarpma firmalar vardır. Fakat hepsi dışarıdan hizmet veriyorlar. Yerleri ilçe içinde yoktur.Fakat gene de biz en iyisiyiz. 

Ticari veya kişisel çalışan bazı insanlar bizlerinde adının kirlenmesinde çok büyük bir rol almaktadırlar. Bize bunu fark ettik ve Bunun için bu eksikliği gördük.İşte bu açıdan firmamız çalışmalarını sıklaştırarak bu bölgedeki eksikliği giderdik. Açıkları ve her an zaman yanlışlıkları fark edip, güzel ve kaliteli bir hizmet vermeye başladık. Ve işte burada da  hizmete başlamaktan sevinç duyuyoruz.

Hayata bir sıfır önde başlamak için mutlaka çok çalışmalısınız

Bizde bunu referans sayarak buralarda müthiş bir çalışmanın içine girerek yürekten bir hizmet başlattık. Sakın unutmayın bizle çalışan veya çalışmayan herkese çok teşekkürlerimizi sunuyoruz. Ama şunu da bilin ki bir defa bizle çalışırsanız artık bundan sonra bizi bırakacağınızı sanmıyoruz. Üzülerek ifade ediyoruz ki işte  bu çok yoğun trafik akışı bu ilçeyi ve burada yaşayan insanları adeta pes ettirmektedir.

İSTANBUL KURYE ÇAĞRILAN YERE GİDİYOR

İSTANBUL KURYE BÜYÜK İŞLER BAŞARDI

Sağlam Ve Kaliteli Servisimiz 7/24 Fiilen Devam Ediyor

İstanbul Kurye olarak sizden isteğimiz lütfen bize bir paketiniz veya bir yere bir şey yollayacağınız zamanlarda iş olarak bize mutlaka aşağıdaki telefonlarımızdan ulaşınız. Ve detayları tam olarak bize bildirin. Telefonlarımız mesai saatleri içerisinde açıktır. Mesai saatleri dışında lütfen gece  servisimizdeki nöbetçi çalışan işçi ve tüm elemanlarımızın telefonlarını arayınız. Gece telefon numaramız iletişim kısmından bakabilirsiniz.Zaten gündüz çalışma mesai saatlerimiz saat 19:00  kadar devam etmektedir. Bu saatten sonra bizi yukarıdaki telefondan arayabilirsiniz. 

Buralar bizim çalışma alanı için biraz daha hareketli yerlerdir

Sarıyer ilçesinde tüm bölgelerine hizmet vermekte olan firmamız özellikle bu bölgede daha çok etkili olmak için çalışmalarını sürdürmektedir. Sarıyer ilçesinin en gözde semtlerinde ve en uzak semtlerinde ve köylerinde hizmet son derece hızlı kurye olarak devam etmektedir. Sarıyer ilçesi en fazla yoğun olduğumuz bölgedir. Sarıyer Motorlu Kurye Hizmetlerimiz, Sarıyer Bölgesinde İstanbul Motor Kurye olarak yaptığımız hizmetler kısaca şöyle özetleyebiliriz. Bu bölgelerde işiniz olduğu zaman istediğiniz zaman bizi çağırın.

Yoğunluğu aşmak amacı ile Özel Olarak 7/24 Çalışıyoruz.

Eskilerden bir hikaye veya kıssada bir gün Nasrettin Hoca gibi eşekten düştüğünde bir şey ister misin diye soranlara doktor değilde bana eşekten düşen bir adam getirin demesinden daha önceki durumların da böyle olduğu anlaşılmaktadır. Çünkü halkın içinde halkın halini anlamayan anlayamayan bu insanlar bizim halimizi ne bilsin diye sormak geliyor aklımızdan. Bizim halimizi anlamaları için bu yukarıdakilerin iyice sağlam bir biçimde eşekten düşmeleri lazım. Belki de anlıyorlar fakat işlerine gelmiyor. Yani anlamazlıktan geliyorlar. Bunlar çok yanlış hareketler.

Bizler şirket olarak bu hizmet ve servis vermek için çalışıyoruz

bölgesi başta olmak üzere, Şişli, Sarıyer ve Kağıthane ve çevresine hizmet veriyoruz. Verdiğimiz tüm hizmetlerimiz  devamlı olmaktadır. Hangi şart ve ortamda olursa olsun gene bizler ailemizi geçindirmek zorundayız. Kazandığımız paranın yüzde doksanı vergiye de gitse elimizdeki nimete, cebimizdeki paraya göz de koysalar bizler çalışmaya mecburuz.  Bize de geride durup en aşağıdaki işleri yapmak kaldı. Ama olsun çok şükür gene de şikayetçi olmadık devam ettik yolumuza.

İSTANBUL MOTO KURYE İŞTE BURADA

İSTANBUL MOTO KURYE

Bizim Tüm Hizmetlerimizden faydalanmak için 

İstanbul Moto Kurye hayatımız boyunca yaşarken ve çalışırken çok önemli olaylara denk geliyoruz. Birçok yutkunduğumuz şeyler ve görmemezlikten geldiğimiz durumlar olmasına rağmen hayat zorluklar içinde halen devam ediyor. Fakat kim nasıl yaşıyor neler ile uğraşıyor, nasıl geçiniyor, nasıl ölüyor bunları gören, bilen ve anlayan yok derecede fazla olmaktadır. Hayatın döngüsü insanları artık robotlaşmış.

Lütfen bizi çekinmeden 7/24 arayın sizde kazanın bizlerde

Manevi olarak insanlar bir kaosa doğru sürüklenmektedir. Her geçen gün özellikle ülkemiz insanları daha da kötü duruma doğru gitmekteler. Onlar gibi havadan da para kazanamıyoruz. Çünkü her yolun başına oturmuş tutmuşlar onlar. Halbuki buraların asıl sahibi halktır. Bu bilmem neler değildir. Tabi kide Mülk ve arz ALLAH’ındır. Bunlar ne yapsa ne etse de asıl mülkün sahibi bellidir.

İstanbul Moto Kurye Tüm İstanbul İçinde Varlık Gösteriyor

Bu iş güç olan bir meselesi değil ne alaka bunları neden yazıyorsun diye soracaklar varsa da elimizin gücümüzün yetmediği yerde böyle yazıyorum ki rahatlıyorum işte. Ne yapalım elimiz kolumuz bağlı yapacak bir şey yok. Tabi İstanbul içinde ki çarpık ve plansız yol yapımları nedeniyle yolları daha da açacaklarına kapatırsan, şeridi daraltırsan, emniyet şeridini ortadan kaldırırsan olacağı bu olur.

İstanbul Moto Kurye İle daha az fiyata daha hızlı hizmet alın

Özellikle İstanbul içindeki araç kullananların beyni hala yirmi yıl geriden gelmektedir. Çünkü sınava girmeden, araç kullanmadan ehliyet alırsan olacağı bu olur. Bizler önce eğitim diyoruz. İnsanlarımız eğitilmeli. Bunun içinde devlete çok daha önemli görevler düşmektedir. İnsanlar zor bela zorluk ile yaşamaya aynen devam etmektedir. Kimse bu zamanda hayatı daha kolay bir şekilde yaşamıyor.

İnsanlarımız bir çok alanda her gün zor zamanlar geçiriyorlar

Hayatın çoğu yerinde gelişen ve büyüyen bir ülke olarak bazı insanlar daha zengin hale gelirken çoğunluğu fasfakir kalıyor. Sakın ha biz bu saatten sonra hiç kimseye hayat dersi öğretmeye vermeye çalışmıyoruz. Sadece içimizden gelen bazı değişik duyguları dile getirmeye anlatmaya çalışmaktayız. Çoğunluk olarak bazı insanlar çevrelerinin etkilerinden ve yakın tanıdıklarından dolayı üzülüyor.

BEYKOZ MOTO KURYE BAŞARIYA DOYMUYOR

BEYKOZ KURYE HIZLANMAYA DEVAM EDİYOR

Beykoz Kurye başarılar arasında kalan hizmete denmektedir.

Can alıcı ve önde olan bu Beykoz bölgesinin en önemli yeri Spor caddesidir.  Ayrıca Fakat daha önceki yıllarda Beşiktaş Spor Kulübü’nün antraman tesisleri içinde yapılan yeni rezidanslar ve bloklarda önemlidir. Sağlam, uzun ve geniş olarak civar taraf ve bölgesinde fazla inşaat çalışması oldu. İşte yapılmadığından bu bölge gayet sakin ve sessiz bir muhittir. Daha bir çok yollardan birçok yere çıkılabilir.

Beykoz güzel bir ilçedir. Bizler burayı fazla seviyoruz. Sanırım diğer elemanlar ve diğer şirket başka şirkette bulunan ve çalışanlarda seviyor. Bu Beykoz belediyesi sınırları içerisinde kalmaktadır. Evet ve aynı İlçeye bağlıdır. Çekmeköyile sınırdır. bölgesinde, Kavacık Rüzgarlıbahçe Caddesi,Otağtepe Caddesi, Hidiv Kasrı vardır Cumhuriyet  Caddesi, özel Hastanesi vardır.

Bu güzide ilçede kurulmuş en sağlam bir yapıya sahip dağıtım firması

Değişik ve doğal bir çalışma şekli ve çalışma alanları büyük bir oranda birlik ve beraberliğe her zaman dayanmaktadır. Beykoz ilçesinde çalışmak çok zevkli ve çok güzel bir duygu. Unutmayın ki bizler  yıllarımız bu sokak ve caddelerde geçirdik. Yaşadık. Gördük. Bizim için geçmiş geçmiştir. Bizlerde giriyoruz.

Fakat şu pizzacılar  mu onlar ortalığı çok yanlış şeyler ediyor. Ah bu pizzacılar, sucular ve yemek dağıtan motorcular. İşte en başta bunları kullanan çocuklar daha genç maalesef. Bunun içindir ki böyle  olduğu için maalesef ne insan tanıyorlar, ne yol saygı gösteriyorlar yayalara nede kask falan takıyorlar.

Bu taraflarda korna çalmak daha zor. Fakat İnsanlar Çalıyorlar

Ama onlar ayrıca birde korna çalıyorlar geçmek için. İşte bu tiplerin yüzünden bizler çok ama çok zorlamıyoruz. Maalesef bunlardan bizde biraz rahatsısız. Onlar çoğu zaman araya giripte bizi bile sıkıştırıyorlar Bunlar deli valla. Hizmetimiz devamlı olup, cumartesi ve pazar günleri de yayına yani ustalık ister.

Böyle özel çalışmaya devam ediyoruz. Tüm özel hayatımızı sıkıntıları dertlerimizi tasamızı tatilimizi bir yana bırakıp sizler için hafta sonları da hizmet veriyoruz. Arık ne zaman dinlenme zamanımızdan kesip sizin hizmetinize sunuyoruz. Baştan sonuna kadar bu bölgede hizmet vermek çok güzel bir olay bizce. 

MOTO KURYE-ZAMAN KAZANDIRIR

MOTO KURYECİ GÜZEL BİR ÇALIŞMA

Moto Kuryeci Çalışma Sistemi Çok İşe Yarıyor

Bizler moto kuryeci olarak özellikle buranın tüm ve çevresinde dolaşarak sizler için hazır kıta ve her işte zaman sarf etmeden beklemekteyiz. Sanki yolda bizi taksi çağırır gibi çağıracaksınız. Bu amaçla verdiğimiz tüm hizmetimiz sizlere özel olarak çok ekonomik olarak devam etmektedir. Bekleyin ve farkı görün.

Neden Moto Kuryeci?

Fakat bizler söz verdiğimiz gibi teslimatı yerine getirmeye ve trafiğe zarar vermemeye çalışırken bu şerefsizler zevk için şerit değişiyorlar. İlk olarak amacımız tüm bizim ile müşterilerimize her zaman kaliteli hizmet ve zaman kazanan sunmaktayız .Bundan sonra  İlk önce başta görev bildiğimiz önceliğimiz her zaman kalitedir.

Kalitemizden ve hızımızdan asla taviz yoktur

Bu yüzden kaliteden asla ödün vermemeye çalışıyoruz. Çalışanlarımız tecrübeli ve güvenli kişilerdir  Kullandığımız ekipmanlar ve diğer yedek parçalar dışında motorlarımız daima en yeni ve en üst model motorlardır. Size bu sırada verdiğimiz sözü yere düşürmeden söz verdiğimiz zamanda gönderileri teslim ediyoruz.

Moto Kuryeci ne kadar hızlı?

Tabi ki doğru söylersiniz fakat insanların kendi hayatlarında nasıl her insan bir değilse bazı insanlar arkadaş, bazıları dost oluyorsa, bazıları da çok yakın dost olup sizi asla yarı yolda koymuyorsa ve her şeyi ile onlara güveniyorsanız işte bizimde böyle firmalara öncelik tanımamız yanlış bir şey olmadığını düşünüyoruz

Dersiniz ki hani hiç bir firma arasında fark gözetme olmuyordu?

Daha minibüsleri bile hiç saymadım, özel halk çalışan otobüslerini ve taksileri. İşte halimizi siz görün ve anlayın bizim. Hayatımız tehlikede ve üç kuruş için bu şerefsizlerin arasında her gün ölüm kalım savaşı veriyoruz. Allah bizleri çoktan anlamadan sormadan koruyor inşallah.

Aramızdaki fark nedir?

Yoksa bu şahsiyetsiz insanlar bizi çoktan öldürürlerdi. Hizmetlerimizde daha önceden belirlediğimiz fiyatlarımız için lütfen telefondan arayarak bilgi alınız. İstanbul  ile tüm mahalle ve bölgesindeki müşterilerimizi mağdur etmemek için burada son derece hızlı olarak hizmete başlamış bulunmaktadır.

Moto Kuryeci çalışmaya devam ediyor

Hizmetimiz sadece İstanbul içinde değil şehirler arası da olmak üzere tüm İstanbul bölgeleri arası geçerli olmaktadır. Servisimiz iki türlüdür. Normal işlerinizde fiyat sorunuz. Özel olmakla beraber Acil ihtiyaçlarınızda fiyatımız için de fiyat alınız. Yaklaşık iki saat içinde teslim ediyoruz. Moto Kuryeci başarılar diler.

EYÜP MOTORLU KURYE

Eyüp İlçesi Tarihi Ve Kutsal Sayılan Özel Mübarek Mekanları İle Dikkat Çekiyor

Bu sağlam ve güzel hizmet kendi bünyemizde özel oluşturduğumuz bir çok hizmetlerden sadece biridir.

Bizler bir çok yere adım adım giderek oralarda da işe başlıyoruz.Yavaş yavaş İstanbul ilçelerinin çoğunda açılarak sizlere hizmet verme arzumuz yerine gelmeye başlıyor artık.  Şu ana kadar şimdilik yaklaşık otuz ilçede olan çalışmalarımız nu güzide İlçesini de içine katarak daha da yükselmiştir. Aslına bakarsanız daha çok kendi merkezimize yakın ilçelerde hizmet vermeye başladık. Bu açıdan Beşiktaş, Şişli, Beyoğlu, Kağıthane ve Sarıyer İlçeleri aslında bize yakın yerlerdi.

Zaten buraya servis yapıyoruz. Buralarda hizmetlerimiz başlamış ve çok güzel bir şekilde devam etmektedir. Git gide daha fazla büyüyen firmamız şimdide bir yeri daha bünyesine katmıştır. Burada oluşturmak istediğimiz sistem çok basittir. Biz  ilk önce ilçe ayaklarını bir köprü ayağı gibi oluşturarak daha sonra semt ve sokaklara mahallelere hizmet ağı oluşturmaktır. Şimdilik böyle güvenli devam ediyoruz. 

Şimdilik az hizmet versek de büyük ve kocaman yüreğimizle ve daha fazla emek sarf ederek çalışıyor.

Burası nedense tam anlamaya çalıştığımız kadarı ile  büyük bir alan içinde olan ilçelerdendir. Gereksiz yerler buraya bağlanmıştır. Hem merkezi mahalle ve semtleri hemde taşrada mahalle ve köyleri vardır. Bölge ilçesi merkezi olarak aslında doğal yeri Haliç köprüsünün hemen altında görülen sağ taraftaki yerdir. Eyüp camisinin olduğu bölgedir. Buradan bir çok yere yollarla bağlantı vardır. Buradan yukarı çıkarak Gaziosmanpaşa içine çıkılabilinir.

Daha ileri taraftan Haliç boyunca Ali bey köy ve Kağıthane bölgelerine gidilir. Böylece hem sınır hemde yollar vardır. Hatta Sarıyer İlçesine de sınırı vardır.Geçiş yol ve güzergahları vardır. Adından da anlaşılacağı gibi buranın servisidir. Çalışma olarak genelde Eyüp, Göktürk, Kemer tarafı ve içinde hizmet vermekte olan şirketimiz, dışarıdan gelen paket ve işlerini de dağıtmakta mahirdir. Çalışma amaçlarının en başında bir çok bölgesinde böyle bizim gibi olan ciddi bir çalışmanın olmamasından kaynaklanmaktadır. 

İnsanların hatalarından kaynaklanan sorunlar bizi üzüyor

Burada bir çok tanınmış ve bilindik Semt ve mahalleleri vardır. Hatta taşra kısmında da bazı yerler her nedense buraya bağlanmıştır. Bunun sebebini daha çözemedik. Bazı önemli yer ve adları şunlardır, Göktürk, Kemer, Ağaçlı Köyü, Akpınar, Çiftalan, Alibeyköy, Emniyettepe, Güzeltepe, Odayeri, Pirinççi, Rami, Topçular ve Yeşilpınar bölgeleri en tanınmış yerleridir. 

Kavacık Motorlu Kurye

Şehrimizin en gözde yerlerinden biri de Kavacıkta yoğun olarak çalışıyoruz.

En gözde yerler sıralamasında ilk sıralarda yer alan bu yerde ve çevresinde biz de varız diyoruz.

Kavacık adı nereden geldi bilmiyoruz. Ama hep ile birlikte başlattığımız yolculuk ve çalışmalarımız artık meyvelerini vermeye başlamıştır. Uzun zamandır deniyoruz. Yıllar önce ektiğimiz tohumlar artık büyümeye, olgunlaşıp  gelişmeye yüz tutmaya başlamıştır. Bu günlerde sektör olarak işlerinin yüzde kırkına sahip bulunmaktayız. Artık her geçen gün dahada ileriye giderek her geçen zaman diliminde sizlere daha iyi hizmet vererek kendimizi geliştirmeye her an devam edeceğiz.

İstanbul Şehrinin en gözde ve pahallı semtlerinden oldu. İkinci plazalar olarak en fazla yer alan yerin başında gelmektedir. Hatta birincisi bile olabilir. Levent, Maslak bölgesi ve Koz yatağı bölgesi ile en fazla palaza olan bölgelerdir. Buralar da  bu bakımdan ilk sıralardadır. Bu yüzden burada birçok büyük firmaların binaları bulunmaktadır. işte buralar iş hacmi bakımından büyük önem taşımaktadır. Mahallenin sakinleri ve oturanlar için işsizlik sorunu fazla değildir.

İstanbul şehrimizin Anadolu yakasında bulunan  tam merkez denilen bir yerde bulunmaktadır.

Kavacık Semti bölge olarak Beykoz İlçesine bağlıdır. İlçesinin en gelişmiş bölgelerinden bir tanesidir. İkinci Köprü çıkışı Anadolu yakası tarafında yolun sol tarafında kendine yer etmiştir.. Acarlar Mahallesi, Anadolu Hisarı, Kanlıca, Çavuş başı, Otağ tepe, İkinci Boğaz Köprüsü ve Tem otoban yolu ile çevrilidir. Kendi içindede bölgelere ayrılmaktadır. Otağ tepe istikametine giden yol üzerinde Opet benzin istasyonundan bulunur

İstanbul’un en fazla trafik olan bölgesi Beykoz, Ümraniye, Çekme köy üçgeninde tam ortada bulunan bölgesidir. Bölgenin çevresinde yoğun olarak plazalar görmektesiniz. özellikle Maslak semtinden başlayarak Zincirli kuyu ve Şişli bölgesine kadar giden Büyük dere Caddesi üzerinde Levent semtinde bulunan kısmında yüksek miktarda plaza ve yüksek binalar görmeniz mümkündür. İşte bu bölgede özel hizmetlerimiz her zaman devam edecektir.

Çalışmadan, insanlara hizmet vermekten asla bıkmadan ve zorlanmadan her gün devam ediyoruz.

Açıkça bizler buraya geçerken otobüsler Levent Yapı kredi binaları önünden otobüs veya minibüse bilip karşıya geçebilirsiniz. İşte işler böyle devam ediyor. Fakat yani bu semtleri içinde de hizmet vermekteyiz. Bura geniş ve büyük alana sahip yerin adıdır. Bizler özellikle burada bulunan firmalara ve insanlara daha çok değer göstererek onların insanlık duygularıyla oynamıyoruz.

Üsküdar Motor Kurye

Üsküdara Giderken Artık Yağmura Yakalanmayın Bizi Arayın Taşıyalım

ÜSKÜDAR ŞARKISI İLE BENİMSEDİĞİMİZ İŞTE BU İLÇEMİZDEKİ HİZMETLERİMİZ

Bizler uzun uğraşlar sonucu firma olarak Üsküdar ilçesinde çok büyük çalışmalarımız vardır. Bu ilçemiz İstanbul un en gözde ve güzide ilçelerinden biridir. Muhteşem tarihi yapısı ile karşımıza çıkmaktadır. Burada çalışma huzur verici. Ayrıca muhteşem güzellikteki deniz manzarası ve boğaz ile beraber burası İstanbul un simgesi Kız Kulesi ile beraber mükemmel manzara sunmaktadır. Bu bölge uzun zamandır inşaat olduğundan güzellikler bozulsa da inşallah bu inşaat ve çalışmalar yakında biter. Çalışmalarımız arasında olan hizmetlerimiz aşağıda verilmiştir.

SAHİL KISMI BOYUNCA UZUN YILLARDAN BERİ SÜREN BİR ÇOK ÇALIŞMALAR ARTIK CANIMIZA TAK ETTİ

Buralarda gün geçmiyor ki bi taraf yapılmaya başlanmasın. Ben bildim bileli buralarda bitmek bilmeyen çalışmalar devam ediyor. İşte bu mükemmel ve güzide  ilçesinin herhangi bir bölgesinden çıkan kargo ve dağıtım  işlerini yapıyoruz. Ayrıca  İstanbul’ un diğer ilçelerinden veye yada diğer şehirlerden sevdiğimiz ilçesine gelecek tüm özel  iş ve paketlerini acil olarak yerlerine teslim ediyoruz.Elemanlarımız  motosikletle taşıyamayacağı büyük ve ağır paketleri araçlı kurye ile yerlerine ulaştırıyoruz.
İlçe içinden başka illere yollayacağınız tüm paketleri uçak kargo hizmeti ile uçak olan tüm şehirlere adrese teslim olarak teslim ediyoruz.

İLÇEMİZİN HER KES TARAFINDAN BİLİNEN ÇOK ÜNLÜ SEMTLERİ NELERDİR?

Üsküdar ilçesinin şu anda 2019 itibariyle 33 adet mahallesi bulunmaktadır. Buralar tarihi ve eski semt ve mahallelerdir. Bu mahalleler içinde her tarafa gidip hizmet verebiliyoruz. En bilindik ve tanınan semtleri içinde bir çok akla gelen mahallesi bulunmaktadır. Acıbadem, Altunizade, Beylerbeyi, Bulgurlu, Burhaniye Mahallesi, Çengelköy, Güzeltepe, İcadiye, Kandilli, Kısıklı, Kuleli, Kuzguncuk Mahallesi, Çamlıca, Küplüce, Salacak, Yavuztürk, Zeynep Kamil bilinen semtlerden bir kaçı olarak sayabiliriz. 

BURADAKİ YÜKÜMÜZÜ VE TÜM SORUMLULUĞUMUZUN BİLİNCİNDEYİZ

Diğer şirketlerden bağımsız olarak çok değişik stratejilerimiz bulunur. Çalışma sitilimiz diğer rakip firmalardan daha çok değişiklik göstermektedir. Bizler biraz daha farklıyız İşi al ne olursa olsun geçte versem ne olur ne olur ki mantığı ile değil zamanında teslimat süreleri ile aynı orantıda teslimat söz konusudur. İşte bu yüzden başarılıyız. Tüm elemanlarımız gün boyu nerede, hangi adrese gittiklerini özel olarak gps cihazı motosikletlere takılı olduğundan bu cihaz ile takip edilmekteyiz. Bunun için ise en yakındaki elemanımız sizlere yönlendirilmektedir. 

Şişli Motor Kurye

Şişli İlçesi Tarihinin En Kalabalık Ve Yoğun Zamanını Yaşamaya Başladı

Hizmetimiz çoğu ilçede olduğu gibi burada da itina ile hızlı bir motorlu servise başlamış bulunmaktadır.

Acil olarak işve gönderi hizmeti ile gün içi hizmetimiz olarak iki kısımdan oluşan çalışmalarımız içinde, Uçak Kargo hizmetlerimizde sürmektedir. İlçede ayrıca ağır ve büyük oranda hacimli, motosikletlerin taşıyamayacağı büyük paketleri de araçlı teslimat ile taşımaktayız. Tüm evraklarınızı uzak ilçelere ve yakın ilçelere göre değişmektedir. Hangi koşul altında olursa olsun yolladıklarınız acil olarak teslim edilmektedir. Normal işlerinizi ise o gün içinde sağlam olarak gündüz aldığımız evrak, paket ve malzemelerinizi mesai saatinden önce teslim ediyoruz.

Evet burası güzel ilçemiz İstanbul un göbeğinde, trafiğin en yoğun yaşandığı bölgelerdendir.

En büyük caddesi Büyük dere Caddesi, Halasgargazi Caddesi ve Abidei-Hürriyet Caddesidir. Çağlan tarafından, Okmeydanı tarafından ve bir kaç semtten Kağıthane İlçesi ile sınırdır. Harbiye, Osmanbey, Pangaltı, Taksim semtlerinden Beyoğlu ilçesi ile komşudur. Gene Meclisi Mebusan Caddesi, Kabataş, Fındıklı semtlerinden Beşiktaş ilçesi ile sınırdır. Ayrıca bir dönem Ayazağa Mahallesi de bu ilçeye bağlı olduğu zamanlar Eyüp ilçesine ve Sarıyer ilçesine de sınırları var idi. Ama şuan o sınır bölgesinin Sarıyer İlçesine bağlanmasından dolayı ortadan kalkmış bulunmaktadır. İlerde ne gösterir onu ancak Allah bilir. Bu siyasal politik kavgalar neyi gösterecek göreceğiz.

Şişli İstanbul ilimizin Gelişme gösteren en potansiyel ve büyüyen en önemli ilçelerinden bir tanesidir.

İnsanlarımız bu bölgede yoğun iş alanları ve plazalardan dolayı bu bölgede çok iş potansiyeli olduğundan gündüzleri yoğun akım yapmaktadırlar. Özellikle, Mecidiyeköy, Esentepe, Zincirlikuyu ve Gayrettepe olarak bu semtlerinde çok yüksek derecede yoğunluk oluşmaktadır. Burada ne yaparlarsa yapsınlar trafiği bir türlü azaltamadılar. Acaba azaltamadılar mı? yoksa azaltmak mı ?istemiyorlar buda bir muamma.

Şişli ilçesi merkezi kesimlerde genellikle gayri müslim Tc vatandaşları yaşamaktadır.

Bizde firma olarak nerede, nasıl kim yaşarsa yaşasın bu bölgeyi de es geçmedik ve buraya da hizmetimizi götürdük. Buradaki hizmetimizde uzun vadede devam edecektir İnşallah. Hayırlı olsun diliyorum. İlçenin birçok semtinde ve mahallesinde olmak üzere başarılı çalışmalarımız mevcuttur. Hatta Mecidiyeköy ve Feriköy ve Kurtuluş tarafında gayri müslim mezarlıkları ve birçok mezhebe göre kilise ve havralar mevcuttur.

BEYLİKDÜZÜ MOTO KURYE

Beylikdüzü Ve Çevresinde Moto Kurye İhtiyaçları Nasıl Karşılanmalıdır.

Beylikdüzü, Esenyurt, Hadımköy, Avcılar Arası Hizmetler Nasıl Yürümektedir? Bilelim Anlayalım.

İstanbul’un ilçelerinden biridir. Bu ilçemiz Avrupa yakasının sonlarında Trakya tarafında yer almaktadır. Burası ön tarafı tamamen Marmara denizi ile çevrilidir. Üst tarafında E-5 Çevre yolu geçer ve buraya tamamen sınırdır. Zaten buraya gelen insanlar çoğunlukla Çevre yolu üzerindeki Metrobüs hattıyla ulaşmaktadır.

Bu yol tam bu ilçeyi ikiye bölmektedir. Ayrıca bölge Tem otoban yoluna da sınırdır. Aşağıya doğru devam ettiğimiz zaman Esenyurt ve Beylikdüzü İlçeleri ile komşudur. Daha geride ise Küçükçekmece gölü ve ilçesi ile sınırı vardır. Genel olarak yaklaşık 500 bin civarında nüfusu vardır. Yaklaşık 42 bin km alanı ile orta sıralarda yer alır.

Bölgenin Sosyal Yapısı Ve Gelişimi Hakkında Yapılan Araştırmalar Nasıl Olmalıdır? Bu konuda Bilgiler nelerdir

Avcılar biraz uç kesimde ve genel olarak buraya giden yolları trafik olan bir bölgedir. Bundan dolayı biraz da olsa gecikme yaşanacak yerlerden bir tanesidir. Burada yaklaşık olarak şiödilik 10 mahalle bulunmaktadır. Bu mahallelerden çoğuna hizmet verip paket teslimi ve alımı yapılmaktadır. İşte bu olaylar yüzünden bir çok firma iş verdiği işi zamanında teslim edemeyen bu gereksiz yapılardan bıkmıştır

Bu mahalleler şunlardır; Avcılar Yeşilkent, Avcılar Tahtakale, Avcılar Merkezi, Firuzköy, Mustafa Kemal Paşa, Avcılar Üniversite Mahallesi, Denizköşkler, Gümüşpala, Cihangir ve Ambarlı bölgeleridir. Özellikle Ambarlı’da Ambarlı Limanının olmasından dolayı buraya en çok geldiğimiz yerdir. Gümrük evrakları ve belgeleri buradan mal çekecek firmaların işleri olmaktadır.

Bölgede Yaşanan Problemler Ve Çözümleri Nasıl Olmalıdır?

Bölgenin sosyo ekonomik olarak bir çok problemlerini biliyoruz. Bundan dolayı kendi sektörel faaliyetlerimiz içerisinde göstermiş olduğumuz çalışmalar, en verimli ve en uygun bir şekilde devam etmektedir. Bölgenin yapısına ve koşullarına göre hizmet göstermekteyiz. Gerçek olarak iddia etmiyoruz zaten öyleyiz.

Sunduğumuz hizmet tamamen Sarıyer İlçesinin yararına olan güzel hizmetlerdir. Bizler elimizden geldiği şekilde yaptığımız işi en güzel şekilde yapmaya çalışan kuryeler topluluğuyuz. Ne yaparsan yap işini zevkle ve aşk ile yap olarak böyle  düşüncesindeyiz.  Zaman içinde yaşanan bir çok olaylardan dolayı bir çok firma bir çok iş vereceği insanlara güvenlerini kaybetmiş ve kimseye güvenmez olmuştur.

ANADOLU HİSARI MOTO KURYE

ANADOLU HİSARI VE ÇEVRESİNDE NEDEN TRAFİK OLUYOR

ANADOLU HİSARI SEMTİNDE GİRİŞ VE ÇIKIŞLARDA OLUŞAN TRAFİK NEDENLERİ

Bu semte indiğimiz zaman gerçekten de sinir olmuyor değiliz. Özellikle Beylerbeyi, Çengelköy sahil yolundan bu tarafa doğru geldiğimizde tam üniversiteye gelmeden o ışıklarda trafik başlıyor. Birde yolu ana caddeden vermek yerine bir önce den sağa içeri verdiler ve tekrar ana sahil caddesine çıkardılar. Daha sonra tekrar benzincinin oradan Kavacık istikametine doğru yolu gene içeri verdiler. Tam üniversitenin önünde trafik oluşuyor. Fakat biraz daha ileri Kanlıca tarafına doğru trafik kesiliyor.

Çünkü birde Otağ tepe’den gelen ve Kavacık’tan gelen araçlar buradan Kandilli tarafına dönmek için ışıklarda bekliyor ve trafik oluyor. Aynı zamanda biraz daha hisar tarafına gelince gene trafik oluyor. Çünkü bu yol çok dar yapmışlar. Cadde olmasına rağmen sanki sokak genişliğinde olan bu ana sahil yolu hemen sol tarafta hisar bulunuyor. İki otobüs karşılıklı yan yana gelince yola sığmıyorlar. Hatta az ilerde biraz viraj var, otobüs viraja bükülerek girdiği için o anda araçlar bile yolsa sığmıyor ve trafik oluyor.

ANADOLUHİSARI ŞUANDA BAKIMSIZ VE KÖTÜ HALDE YIKIK VİRANE BEKLİYOR NE YAZIK Kİ

Yıl 2018 Ekim ayında olmamıza rağmen bu hisar şu anda içler acısı ve viran halde bulunuyor. Yer yer yıkılmış surları ve içinde yabani otların bittiği bir yer. Gece ve gündüzleri içenlerin, tinercilerin sokakta kalanların mekanı olmuş. Bira şişeleri ve bir sürü saçma sapan çer çöp her tarafta bulunuyor. Buranın altında yatan tarih ve şehit olmuş insanların çokluğunu bilsek ve burayı bu halde görseler kemikleri sızlar diyorum. Yani tabi ki yazık bir durumda bulunuyor burası.

Semtimiz Anadolu hisarı ise tam ikinci köprünün Anadolu tarafında bulunan tarafının altında bulunur. Fakat Avrupa’dan Anadolu’ya geçişte hemen biraz sağ tarafta kalır. Yani köprü altı tam Kanlıca ile Hisar arasında bir yerlere denk gelmektedir. Devamında Kanlıca, geri tarafında ise Küçük su ve Kandilli bulunmaktadır. Üst tarafı Otağ tepe bölgesine doğru çıkmaktadır. Beykoz ilçesi sınırlarına dahildir. Sahil kısmında kalan semtimiz küçük bir merkezi vardır. Birde bu mekanlarda sağa sola gelişi güzel araç park edenler olduğu için gene trafik sorunu olmaktadır. 

MOTO KURYE-ZAMAN KAZANDIRIR,

MOTO KURYE

VERDİĞİMİZ SERVİSİN TÜM ÖZELLİKLERİ

İstanbul’da bu işi yapan firmalar büyük bir oranda artarak bayağı hemde çok çoğaldı. Çünkü her önüne gelen çoluk çocuk herkes motor aldı. Her motor alan serseriler bizim bu sektörün işine başladı. Piyasa sahte işi bilmeyen ucuz elemanlara kaldı. Bunun sebebi ise git gide artan is yoğunluğu olsa gerek. Maalesef bazı durumlardan dolayı işler hemen düşüyor. Her ne kadar  piyasasında isler düşük olsa da her zaman ve şuanda bütün sektörlerin ve piyasanın bize her zaman ihtiyacı vardır. Her sektörün ilk başta aranan ve kullandığı bir meslek haline yaptığımız iş gelmiştir.

Bu piyasada çalışan tüm firmalar şuan için çok sıkıntı çekmektedir. Çünkü çalışan kişiler hemen iki gün çalışmadan işi bırakıyorlar. Tecrübeli güvenilir kişiler her aman aranan haline gelmiştir. Çoğu  bölgeleri semtleri bilmemekte ve paketleri geç teslim etmektedir. Şehir içi çalışmalarımızın yanında Şehirler arası işler ile güzel çalışmalarımızda mevcuttur. Şehir dışı siparişlere lütfen bir saat önceden haber veriniz. Tüm şehirlerimize özel servisimiz bulunmaktadır. Ayrıca Hava alanı olan tüm illere İstanbul’dan uçak kargo servisimiz vardır.

DAĞITIM  HİZMETİ NELERİ KAZANMAK GEREKTİRİR

Tüm çalışmalar yıllar önce bundan yaklaşık 1990  yıllarının başlarına dayanmaktadır. Bu çalışmaları ilk akıl eden arkadaşlar iki üç arkadaştan oluşmaktaydı. Bu arkadaşlar şuanda çok zengin bir hale gelmiş insanlar olarak karşımıza çıkmışlardır. İstanbul’da bu  işi çok tutmuş ve hiç bir firmasının olmadığı zamanlarda bu firmalar pastanın en büyük payını hatta hepsini götürmüşlerdir. Önceden ne kadar ipsiz sapsız kişiler varsa hemen işine başvuruyorlar ve bu işe giriyorlardı. Tabi ki o zamanlar kimsede ne ehliyet vardı, nede motosiklet ile ilgili evraklar.

Zamanla sektörde yeni firmalar katılmasıyla birlikte bu işler daha profesyonel hale gelmeye başlamıştır. Bu işler zamanla dahada büyüyerek milyon dolarlık bir sektör haline gelmiştir.Allah bilir tabi kide ilk önceleri bu sektörün sonu yok diyenler, bu işin ilerisi yok diyenler şimdi yanıldıklarını anlamışlardır. Çünkü bu İstanbul da bu trafik oldukça, bu yoğunluk oldukça maalesef  diyeceğim ama bizim için hamt olsun demek gerekir, bu iş asla ölmez. Çünkü her geçen gün İstanbul trafiği dahada çekilmez bir hal almaya başlamıştır. Bu işinde en kuvvetli yanı da budur. Bizler de yoluna devam edecektir İnşallah.

KAĞITHANE MOTO KURYE

Kağıthane İlçesinin Çalışan En Sağlam Tek Moto Kurye Firması

Kağıthane İlçesinin Komşuları İle Birlikte Haritadaki Yeri Ve Önemi 

Evet haritada bir çok ilçenin birleştiği alan olarak gözükmektedir. Fakat nedense en az gelişen yer de gene burasıdır. Sınır olarak Beyoğlu ilçesine, Şişli ilçesine oradan göbekten Alibeyköy bölgesi ile Eyüp İlçesi ile sınırdır. Yukarı taraftan Çağlayan, Talat paşa, Okmeydanı semtleri ile Şişli ilçesine sınırdır. Sarıyer ilçesi ile Ayazağa ve Cendere bölgeleri ile komşuluğu ve sınırları vardır. Ayrıca Gültepe, Sanayi Mahallesi, Emniyet evleri semtleri ile de Beşiktaş ile komşudur. Genel olarak dere yolundan oluşmaktadır bu bölge.İşte durum böyledir.

Sokaklar hala dar ve yollara park edilmiyor. Küçücük binaya otopark zorunluluğu getireceğinize sokakları genişletin. Otopark için yerler açın. Ama nerede? Allah ıslah etsin. İşte daha anlatacak bir çok mesele var ama makalemiz uzun olacağından yazmıyoruz. Kafanız göre bir çok yolu kesip ters şerit haline getiriyorsunuz. Ama nedense yolları yapmaya aklınız kesmiyor. Kardeşim bu çukurları acaba ne zaman kapatacaksınız. İlla televizyona mı haber verelim yada birisi mi ölmesi gerekiyor. Bu yollar yüzünden kaç defa motorum zarar gördü. 

Kağıthane Deresi İle İlgili Sorunlar Ve Haliç’in Suyunun Durumu Ne Olacak?

Kağıthane ilçesi dere olarak bilinen Haliç nehrinin en son başladığı yerden başlar. Burası önceden yani Osmanlı zamanında, Karadeniz ile bağlantısı varken sonradan kesilmişti. Ama burası tekrardan Karadeniz ile bağlantısı yapılarak deniz suyuna kavuştu ve bir ada olmaktan çıktı. Karadeniz den gelen bu deniz suyu Marmara Denizine dökülmektedir.Sarıyer, Ayazağa mahallesi üzerinden geçen dereden yapılan dere ıslah çalışmaları ile bir kanala buraya su bağlanmıştır.İşte bu iyi mi oldu yoksa kötü mü bunu zamanla anlayacağız.

Türkiye’de çok üzgün bir şekilde belirtmek isteriz ki çalışma koşulları son derece düşük bir şekilde sürmektedir. İnsanların çalışmasına göre aldığı ücret asgari olarak yaşanmayacak kadar çok az olmaktadır.  Dolaysıyla ailede çalışan sayısının daha fazla olması için bu sistem dahil etmek istemektedir. Evde çocuklarına bakan anneler maalesef geçim derdi nedeni ile çalışmak zorunda kalan çok insan vardır. İnşallah yaklaşan bu yeni yılda insanların bu maaşlarında iyileştirme yaparlar. Kendilerine verdikleri zammın yarısını verseler gene de yeter diyoruz.

Bayrampaşa Moto Kurye

Bayrampaşa İlçesinde Neden Kurye Fiyatları Pahallı Oluyor

Bayrampaşa ve çevresinde artık Hizmetimiz Açıldı,Yanınızdayız

İstanbul Şehrimizin tam orta yerinde sayılan Bayrampaşa İlçesinde artık tüm hizmetimiz çalışmalarına  başlamıştır, devam etmektedir. Bizler sizlerden aldığımız güç ve  kendi kararlılığımızla piyasaya girerken sadece Allah’a güvendik Bismillah deyip işe başladık. İnşallah bizleri Allah utandırmasın.  İnsanlar bir birlerine, şoförler diğer araçlara saygı göstermiyorlar. Her kes ilk önce ben mantığı ile işi olsun olmasın bir an önce gideceği yere gitmek istiyor.

Bu sektöre yeni girmiş bir firma olarak Buralara mahalle ve bölgelerinde hizmet verirken çok şükür ki şimdi Bayrampaşa İlçesine kadar ilerledik ve buralara da hizmet verip götürmeye başladık. Şimdilik bu tarafta sayımız az olsa da öz veriyle ve kaliteli bir çalışmalarla bu açığımızı kapatacağız İnşallah. Bizlere gösterdiğiniz teveccüh için sizlere çok teşekkür ediyoruz. Bildiğiniz gibi sanayinin geliştiği yerlerden olarak görülmektedir buralar. Çalışan sayısı da fazladır.

Değerli insan vasfını kaybetmemiş insanlar. Sizler İnsan Gibi İnsansınız

İşte bahsetmeye çalıştığımız Bayrampaşa ilçesini sizlere anlatmaya gerek var mı ?bilmiyorum ama, işte ne var burada bildiğiniz gibi otogar var, Cezaevi var, Mega center ve sebze meyve hali var, birde Topkapı Davutpaşa bölgesinde biraz bir sanayi var. Fazla sanayi olan bir ilçedir. Fakat genede en çok küçük ve biraz büyük olmak üzere iş potansiyeli olan bölgedir. Ama diğer ilçelere göre zayıftır.

Genel olarak buralar yaşam merkezi, oturma ve yerleşim alanıdır. Buralara hizmet vermek biraz zor da olsa veriyoruz. Aile ve ikamet yaşantı alanı olarak duran bir bölge de iş sorunu fazla yoktur. Buradaki diğer hizmetlerimiz şunlardır; Dağıtım hizmetleri, İlaç alıp getirme işleri, kiralık acil şoför işleri gibi işler. Bizler bu İstanbul içinde çalışmaya çalışırken gördük ki bize verilen değer ve saygı her geçen gün daha da kaybolmaya başlamıştır.

Bayrampaşa İlçesinde Tüm Mahallelerde Hizmet Vermekten Sevinç, Huzur ve Gurur Duyuyoruz

Aslında burada fazla mahalle bulunmaz fakat az da değildir yani. Burada mahalleler biraz bize göre karışık olmasına rağmen biz biliyoruz. Ama şunu da söyleyelim her geçen gün yok ki mahalle sınırları değişmesin. Burada bulunan bir kaç mahalleler şunlardır. Yıldırım, Altıntepsi, Terazidere, Sağmağcılar, Kartaltepe, Kocatepe ile daha bir kaç mahalleri bulunmaktadır. 

ACIBADEM MOTO KURYE

ACIBADEM KURYE SİZLERE ÖZEL FIRSATLAR SUNUYOR

Bir Tarafı Kadıköy Bir Tarafı Üsküdar İşte Bura

Hiç bir insan durup dururken kendi kendine delirmez. Kesinlikle bunun altında yatan sebeplerin olduğunu düşünüyorum. Bizler çalıştığımız bu sektörde çok şeyler gördük ve yaşadık. Bir çok kazalar gördük. Nice meslektaşlarımızı bu işte kurban verdik. Nice arkadaşlarımız yaralandı, kimisi iyileşti kimisi sakat kaldı. Fakat hayat devam ediyor sonuçta. Geçinen<bir aile bireyleri ve bizim elimize bakan insanlar var.

Fakat bu durumlardan psikolojik olarak etkilenmemek de elde değildir. Bu durumlarda işi bırakan bir çok kardeşimiz olmuştur. Fakat bu kazalardan sonra bir çok iş olmuş insanları da gördük. Allah muhafaza etsin. Kazaların çoğu karşı tarafın suçu olarak biz motosiklet kullanan kişilere yönelik olmuştur. Allah Tealanın dediği olur. Yeni yapılan bölgedeki sitelerden biridir. Burasının adı almondhill sitesidir.

Dış etkenlerden oluşan bu kazalarda genel olarak bizi ya öldürüyor, ya da sakat bırakıyor

İşte bildiğiniz gibi saçma sapan araç kullanan, sarhoş sürücüler, yollarda salakça makas atan genç ve öğrenci şoförler, daha araç kullanmasını tam öğrenmemiş sürücüler, kırmızı ışıkta dahi durmayan kural tanımaz insafsız ve insanlar, daha yolda yürümesini bile bilmeyen araç kullananlar, kendini dahi bilmeyen yaşlı insanların araç başına geçmesi, sivil oldukları halde her hallerinden polis oldukları belli.

Kadıköy İlçesi ve buna bağlı olarak ta bu bölge içinde bulunan mahallemiz nispeten geniş bir alana sahip bir mahalle yapısına sahiptir. Acıbadem Caddesi ise semti büyük bir oranda oluşturan bir caddedir. Buralarda bir çok okul, banka ve küçük büyük siteler vardır. Bu siteler daha çok eski den yapılmış binalardır. Fakat Akasya Alış veriş merkezi siteleri ve yanındaki lüks ve büyük siteler yapıldı. 

Bayan Sürücülerin Yollardaki Davranışları Felaket

Özellikle bu bayan sürücülere parantez açmakta fayda vardır. Daha araç kullanmayı bile tam öğrenmemiş direksiyona yapışmış dümdüz önün bakarak yola giden ayna falan asla kullanmayan bu bayan tipleri yolda otobanda e-beşte son derece yavaş giden bayanlar. Bide buna rağmen ellerinde telefon hatta giderken mesaj atmalar falan son derece saçma hareketler. Hepsi bunlarda. 

İşte bu nedenler ve daha başka bir çok nedenlerden doğan olaylar yüzünden bize karşı kazalar olmuştur. Yolda giderken kapı açan kapısını kapatmayan insanlar var bu memlekette. Hatta kapısını açıp tekrar kapatan insanlar, küllüklerini giderken boşaltan şerefsizler var. Çoğu sigara içen araç kullananlar ise camlarını açıp sigara içerler ve dışarıya küllerini savururlar

HADIMKÖY MOTO KURYE

HADIMKÖY KURYE İLE BÖLGENİN TÜM YÜKÜNÜ TAŞIYORUZ

Hadımköy… Gelişen, Büyüyen Ve Gözde Bölgelerden Ama Uzak İşte

Bu saatten sonra hiç kimseye hayat dersi vermeye çalışmıyoruz. Sadece içimizden gelen bazı duyguları dile getirmeye çalışmaktayız. Bazı insanlar çevrelerinin etkilerinden ve yakın tanıdıklarından dolayı hayatı daha kolay bir şekilde yaşarken, bazı insanlarsa maalesef bir ayı geçirmek için ağır bir yükün altına girmişlerdir. Evet bu bölge ilçe olması gerekirken Arnavutköy ile birleştirip ilçe olmuştur. Ama ne rantların döndüğünü de Allah bilir. Bizler bunları söyleyince yani yazınca hep kötü oluyoruz nedense ama olsun bakalım.

İşte biz bu çalışanlar olarak yıllardır yoğun trafikte ve kendilerini bilmez cahil ve ahmak ve salak sürücülerin yüzünden hayatımız ince pamuk ipliğine bağlı şekilde yaşıyoruz. Yaşamamızdan hiç bir zaman memnun olmayan zengin insanlardan değiliz çok şükür. Akşam evimize ailemize gittiğimiz zaman helalinden kazandığımız rızkın çocuklarımıza verdiği sevinç ve huzur içinde sevincimiz daha da artmaktadır. Bunun için yaşıyoruz desek yeridir vallahi. Ne olursa olsun insan gibi yaşamak için mücadele etmeye devam edeceğiz.

Rüzgar Türbinleri Buralardan Her Geçtiğimizde Gözümüze Çarpıyor Ve Çok Hoş Gözüküyor

Çok seviyorum şahsen, çok hoş gözüküyorlar. Beğeniyoruz. Sanki kendimizi yabancı ülkede hissediyoruz. Tabi ki yorgun bir şekilde eve vardığımızda hemen yemek falan derken bir sonraki günün çalışmasını düşünüp yorgunluktan sızıp kalıyoruz. Buda bize tatlı bir dinlenme hazzı veriyor. Ama evlatlarımız çok şükür helal rızık ile ve alın teri ile kazanılmış bir gelirle büyümeye devam ediyorlar. Çok şükür her halimize ki biz diğerlerinden değiliz. Çalanlardan, çırpanlar dan değiliz. Merkez sayılacak bir yerde bulunmamaktadır. İşte son yıllarda çok gelişmeye başlasa da hala geriden geliyor.

Genel olarak İstanbul içine uzak bir alan. Hadımköy bölgesi ile gene çok büyük saçmalıklar olmuştur. Burası çok büyük bir alana sahip kocaman bir bölge olmasına rağmen ilçe yapılmamıştır. İstanbul’da bir çok yerde olduğu gibi siyasi saçmalıklar burada da kendini göstermiştir. Ben inanıyorum ki bu yapılan işler her şey işte böyle bilerek yapılmaktadır. İnsanlar ne yapacaklarını şaşırmış durumda tabi. Ama ne yapsınlar. Biri gelip başka bir şey yapıyor, diğeri geliyor bozuyor falan. İnsanların halkın yararına değilde kendi yararlarına faaliyet yapıyorlar bu siyasiler. 

BURSA MOTOR KURYE

BURSA MOTORLU KURYE İSTANBUL YOLLARINDA

BURSA’DAN İSTANBUL’A DOĞRU YOLA ÇIKTIK, ALLAH HEPİMİZİ UTANDIRMASIN

Uzun bir ayrılıktan sonra sizlerle tekrar buluşmanın sevincini yaşamaktayız. Seviniyoruz çünkü geldik. Bizim bu güzel ve seri  hizmetlerinden yararlanmak için hemen bizi arayınız. Mutluyuz çünkü başladık. Bizler bu çalışma içinde var olduk gene olacağız. Bütün bunlardan sonra kısaca Gün içerisinde X noktasında Y noktasına gitmesi gereken acil kargolarını ve işlerinizi kapınızdan alıp gitmesi gereken noktaya motosikletli elemanlarımız ile anında ulaştırıyoruz.

Mümkün olduğu kadar rahat bir şekilde sizlere iddia ediyoruz kimse Bursa’da bizden daha hızlı olmaz. Farkı bizimle yaşayın. Şeffaf bir şekilde olumlu bir hizmet. Bursa Kurye sevisi ile birlikte artık özel ve resmi her türlü gönderileri size ulaştırıyoruz. Çalıştığımız zaman süre içinde bize yani Bursa Kurye’ye telefon açtığınız andan itibaren ekiplerimiz adresinize en kısa sürede ulaşmak için en yüksek performansı gösterecektir. İşte bu açıdan gayet seri ve çabuk hareket ediyoruz.

BURSA İÇİNDE VE DIŞINDAKİ ÇALIŞMALAR İLE SİZLERE 7/24 HİZMET VERMEYE BAŞLADIK.

Çalıştığımız zaman süre içerisinde hiç bir pakete zarar vermeden yolumuza devam ederken bu hizmet esnasında da başka canlılara, özellikle hayvanlara ve bitkilere yani doğaya asla zarar vermeden çalışıyoruz. Özellikle Bursa’da hizmet verdiğimiz bölgeler ; Osmangazi, Nilüfer, Büyükorhan, Yıldırım, Gemlik, Gürsu, Harmancık, İnegöl, İznik, Karacabey, Keles, Kestel, Mudanya, Orhaneli, Orhangazi, Yenişehir .. Bu yerlerden İstanbul tarafına tüm paketleri alıyoruz.

İş olarak acil olarak bir yerden başka yere yerine ulaşması gereken her türlü evrakları adresinizden alıp derhal en kısa sürede gitmesi gereken noktaya ulaştırıyoruz. Bu şekilde uzun mesafe çalışıyoruz. Mesela sizlere bir örnek verelim, diyelim ki arabanızın ve ya iş yerinizin yada başka bir yerin anahtarını evde unuttunuz tekrar geri dönüp vakit kaybetmeden bizimle irtibata geçin ve bizi mutlaka arayın. Sakın unutmayın mutlaka  size yardım edeceğiz.

BU ÖZEL HİZMETİMİZ İLE TEKRAR ARANIZA GELDİK BURSA UÇAK KARGO HİZMETİ SERVİSİ DE BAŞLADI

Acil  gönderiler için 7 gün 24 saat esasına dayalı güzel bir hizmet veren firmayız. Bir çok çalışma alanı içinde günün her saati sizlere hizmet sunmaya hazırdır. Çalışma stratejisi olarak  diğer firmalardan ayrı özelliğimiz ise daha hızlı ve ekonomik olmamızdır. Buradan yani bulunduğumuz şehirden bütün büyük şehirlere olmak üzere tüm metropol kentlere servis vardır. Artık trafik yoğunluğunda ve yoğun iş temposunda otomobillerle ulaşımın çok zor olmaktadır.

ARNAVUTKÖY MOTO KURYE

ARNAVUTKÖY MOTORLU KURYE

ARNAVUTKÖY İLÇESİNDE SON YILLARDA ARTAN ARSA FİYATLARININ SEBEPLERİ

İstanbul Arnavutköy Belediyesi yeni kurulan gözde belediyedir. Bölgesinde bulunan köylere hizmetimiz vardır.İstanbul un Avrupa yakasında bulunan 2015 yılında ilçe olan yeni ilçelerinden biridir. Karadeniz kıyısına daha yakın bir bölgede genellikle ormanlık ve ağaçlık bölgelerden oluşmaktadır. Bu bölgelerde bulunan köylere hizmetimiz uzun zamandır devam ediyor.  Bütün bu köylerimize ve mahallelerimize motorlu kurye hizmetimiz mevcuttur. Lütfen fiyat alınız.

Bu ilçe ile beraber Habibler bölgesi dahil olmak üzere, Sultangazi İlçesi, Sultançiftliği bölgesi, Arnavutköy köyleri dahil olmak üzere, Eyüp İlçesinin tüm mahallesindeki tüm  evrak, iş ve gönderileri hızlı ve kesin bir çözümle artık kolaylaşmıştır. Çünkü artık biz varız.  Çalışmalarımız arasında yürütülen ortak işlerle beraber bu bölgenin yükü biraz olsun hafiflemiş bulunmaktadır. Habibler çevresinde devamlı olan bu çalışmalarımızın neticesinde bu bölgedeki önemli gönderi ve  işlerinin yüzde kırkını bizim kurye firması üstlenmiş bulunmaktadır.

VERDİĞİMİZ HİZMET DEVAMLI OLARAK SÜRER

Anlatmaya çalıştığımız yer yani Habibler bölgesi Sultançiftliği ile Arnavutköy arasında bulunmaktadır. Önceden burası Gaziosmanpaşa ve Eyüp Belediyelerine bağlı bir yerdi. Sultangazi ilçe olmasından sonra buranın bir kısmı Sultangazi İlçesine bağlansa da bir kısmı Eyüp Belediyesine bağlıdır. İşte sağlam denilen bu yer burasıdır. Mahalle yeni gelişim göstermektedir. En son sayımdaki nüfusu yaklaşık olarak 100 bin civarındadır.

Çalışmalarımız tüm çevre yerler için bile geçmektedir. Evet anlatmaya başladığımız burası halkı ve alanı İstanbul şehrinin en çok hızla gelişen kesimlerinden bir tanesidir. Özellikle yeni yapılan arka taraftaki bloklarının, Avrupa konutlarının ve daha birçok konut yapılması neticesinde buraya gelişiminde  birçok etkisi bulunmaktadır. Bölge Avrupa yakasında bulunmaktadır. Buradaki iki önemli konut projesi, Avrupa konutları ve  etap konutları.

BURALARDA ÇALIŞMAK ARTIK BİZİM İÇİN ZORLAŞMAYA BAŞLADI

Çünkü buralar artık inşaat alanı olmaktan çıkamadı. Yeni yapılan üçüncü köprü ve üçüncü hava alanı nedeni ile bir on yıl daha buralar böyle devam edeceğe benziyor. 
Büyük oranda burada inşaat  olarak çalışmalar halen sürmektedir. Buradan oraya yani Kemerburgaz bölgesine gitmek için çok zor gelirdi.  Bu etaplardan sonra aşağıya doğru siteler çoğalmış ve burada  bir semt doğmuştur.

SEYRANTEPE MOTO KURYE

SEYRANTEPE KURYE

SEYRANTEPE ÇALIŞILAN BİR HİZMET BÖLGESİ

Seyrantepe, Kağıthane İlçesinin bir mahallesidir. Üst bölgelerinde bir çok kırsal kesim ve boş alanları mevcuttur.  Cendere caddesi bölgesine yeni yapılan stat olarak geçen küçük bir bölgenin adıdır. Kağıthane belediyesi sınırları içerisinde kalan yerlerden birisidir. Anlattığımız yer Ayazağa mahallesi yol ayrımından ileriye doğru giderken Cendereye varmadan yol üstünde kalan üst tarafta bir bölgedir. 

Hemen stadın yanında skyland denilen iki adet Eroğlu şirketine ait büyük katlı bina vardır. Üst ve alt tarafında kalan Kağıthane ana caddesi üzerinde bulunan yani cendere caddesi diye biline altta dere yolunda yeni bir  site yapılmıştır. Eskiden burası Evyap firmasına ait bir arsa ve yer iken sonradan kocaman bir mahalle gibi olan vadi İstanbul adını almıştır.

SEYRANTEPE BÖLGESİNE HİZMET DEVAM EDİYOR

Misyon olarak gidebildiğimiz her yere her zaman hizmetimiz bulunmaktadır. Ama buradaki yolların yapımı hem uzun hemde berbat sürmektedir. Polis Lojmanları bölgesine hayatımda en fazla  bir yada iki defa gitmişimdir. Buralar da fazla işimiz olmaz. Ama çağırma işi çıktığı zaman ise fiyatımız makul fiyat üzerinde olmaktadır. Harbiden buralar çok güzel yerler. Fakat son yıllarda gelişmiştir.

Ayrıca burası gene Cendere üzerinden Kemer istikametine doğru dere yolu olarak devam eder. Bu yol üzerinde bir çok şirket, firma, depo, hatta İett garajı ve Tv 8 kanalı ve stüdyoları vardır. Daha bir çok firma hatta eğlenme merkezi ve gece kulübü bile açılmıştır. Yol üstünde arka taraflarda ise küçük bir köy bulunur. Ama bizim anlatmaya çalıştığımız olay ise bu yolun durmadan sular altında kalmasıdır.

YENİ YAPILAN BU HASTANE ACABA STAT YANINDA OLDUĞU İÇİN FAZLA SES VE GÜRÜLTÜ İÇİNDE OLMAYACAK MI?

Evet işte burası yolu bozuk, yolları çok dar, sıkıntılı bir alan üzerinde bulunuyor. Üs kısmı ise mahalle olarak geçer ve alt gelirli kişilerin yaşadığı yerlerdir. Otoban kısmında küçük gece kondular bulunmaktadır. Dediğimiz gibi yan taraftan Tem otoban yolu geçer. Birde buralarda iç kısımda telekom stadının hemen yanında ise bir hastane yapıldığını görüyoruz. Ama tam stadın yanında yapıldığı için maç günleri acaba yatan hastalar ne hale gelecek çok merak ediyorum.

ÇEKMEKÖY MOTO KURYE

ÇEKMEKÖY İLÇESİNDE KURYELER NEDEN ZORLANIYOR

COĞRAFİ YAPI OLARAK BÖLGENİN YAPISI NEDENİ İLE ÇOK FARKLILIK GÖSTERİYOR

Çekmeköy bölge olarak biraz karışık bir yapıya sahiptir. Son zamanlarda farklı yapılardan ve gene düzgün olmayan yapılaşma burayı da vurmuş ve sokakları ve çevre düzenlemesi sıfır olan bir ilçe. Yıllardır çarpık bir düzende ilerleyen bölge son yıllarda yüksek oranda genişlemiştir. Ne bir genişleme ne de bir değişiklik maalesef yoktur. Yada yeni bir yol o da gündemde bulunmuyor. Yıllar önce yapılan Şile yolu diye bilinen yol zaten daha gündüz vakitlerinde tamamen tıkanıyor.

Ümraniye tarafından trafik başlayarak insanları artık bıtkınlık derecesine ulaştırıyor. Son zamanlarda hatta daha fazla trafik olmaya başladı diyebiliriz. Fakat bu yol da yerleşim merkezi içinde trafik daha çok yoğunluğuna biraz daha fazla olarak sahiptir. İşte ne olursa olsun buraları çok iyi biliyoruz ve ne yapacağımızı iyi biliyoruz.  İş ile fazla kimse tercih etmese de son yıllarda insanlar mecburen buradan geliyorlar. Bizde bazen buradan gidiyoruz ama yol kötüdür.

ÇEKMEKÖY BELEDİYESİ SINIRLARI İÇİNDE ÖZEL BİR ÇALIŞMALARI HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELER

Sınırları, en yakın Ümraniye belediyesine komşudur. Daha ileride Alemdağ bölgesine sınırdır. Zaten hemen önünden Şile otobanı geçmektedir. Arka taraftan ise Beykoz sınırları başlamaktadır. Bölgeye ulaşmak isteyen insanlar için tek yol Şile otobanı diye bilinen yoldur. Burası son derece kalabalıktır. Diğer taraftan Beykoz Kavacık Çavuşbaşı tarafından bir yol daha gelmektedir. Fakat bu yol bozuk ve kötü olması nedenyle böyle olmaktadır.

Bölgenin mahalle ve semtlerine gelince yaklaşık 20 mahalleden uluşmaktadır. Bölge İstanbul içinde en fazla yüz ölçüme sahip yerlerden biridir. Yani alan olarak büyük alana sahiptir. Fakat toprak büyüklüğüne göre nüfus olarak o kadar yoğunluk olmayan bir yer. 2016 verilerine göre yaklaşık toplam nüfusu 250 bin civarında biliniyor. En bilinen mahalle ve semtlerinin başında Alemdağ gelmektedir. Daha sonra Aydınlar, Cumhuriyet, Çamlık, Çatalmeşe, Ekşioğlu, gelmektedir. 

ÇEKMEKÖY OLARAK İŞTE GENE BURADA BÜYÜK BİR HİZMETE İMZA ATTIK VE ÇOK BAŞARILI OLUYORUZ

İşte anlattığımız bu yer bir çok değişik mahalleden oluşmaktadır. Bu mahalle isimleri şunlardır. Güngören, Hamidiye, Hüseyinli, Kirazlıdere, Koçullu, Mehmet Akif, Mimarsinan, Nişantepe, Ömerli, Reşadiye, Sırapınar, Soğukpınar, Sultançifliği ve Taşdelen semt ve mahallelerinden oluşmaktadır. Son yıllarda Ömerli, Alemdağ ve Taşdelen bölgeelride bu ilçemize bağlanmıştır. Çok iyi ve seri olarak Çekmeköy İlçesinde çok kaliteli ve çok güvenli bir hizmet veriyoruz.

KASIMPAŞA MOTO KURYE

KASIMPAŞA KURYE

Kasımpaşa Varoş diye bilinen bir yerin adı bilinir

Servisimiz Kasımpaşa semtini kapsayarak, Dolapdere, Okmeydanı, Piyalepaşa, Feriköy, Kurtuluş, Bomonti, Şişhane, Tepebaşı ve Pangaltı semtlerine ve bu bölgeler arasında kalan tüm yerlere paket hizmeti vermeye başlamıştır. Servis olarak bu bölgede hizmet veren tüm çalışanlara başarılar ve hayırlı işler dileriz. Beraberce güzel günlere İnşallah. Evet bu piyasada yıllardan beri çalışıyoruz. Ama en yoğun olduğumuz bölgelerin başında burası gelmektedir. Çünkü istiklal caddesi, odakule, Unkapanı bölgesi, askeriye buralardadır.

Kasımpaşa Bölgesi Yavaş Yavaş Gelişim İçine Girmiştir.

Evet biraz geç kalınsa da burada biraz değişikler olmaya başlamıştır. Fakat alt kesimi ve merkez kesimleri hala eski yapılar ve binalarla kaplıdır. Birçok bina eski yapılardan oluşmaktadır. Kasımpaşa sadece futbol olarak gelişmiş ve buraya büyük bir stad yapılsa da maalesef geri kalan bölgeleri hala gelişmemiştir. . Çalışma hayatımıza daha yeni geçmemize rağmen son derece kaliteli firmalarla çalışmaya başladık. İşlerimiz çok şükür tıkırında gidiyor. Fakat gene de insanları anlamak ta çok zorluklar çekiyoruz. İnsanları memnun etmek çok zor harbiden.

Yaşadığımız sıkıntıların en başında park sorunu geliyor

İşte büyük oranda izim bu işinde birde normal binaların önündeki yada sitelerin önünde bulunan güvenlikler var. Tam geliyorsun motordan iniyorsun motoru park ediyorsun geliyorsun, diyor ki oraya park etme az ileri park et. Peki niye orada boş. İşte sanane. Maksat iş olsun. Hani bizleri kendilerinden de aşağı gördükleri için onlarında gücü bize yetiyor zaten. Ya tamam abi çekeriz. Tamam abi hallederiz. Sanki o sitelerin sahibi. Fakat anlamıyorlar. Bize kavga etmemek için kendimizi zor tutsak ta çoğu zaman yutkunuyoruz.

Hep bunları yapan kendini bir şey zanneden emekli asker ve polisler

İşte bunları böyle yapan kendini bir şey sanan saçma sapan görev veren, kendisini askeriyede veya karakolda gören, polis memurları emeklisi, yada asker emeklisi şef ve amirlerdir. Halbuki burası hayatın ta içi. Yaşamın içi. Kendini hala kışlada mı sanıyorsun da elemanlarına böyle emirler veriyorsun. Elemanlarda zaten dünden razı. Onlarda tabi ki bize emir vermekte, bize kafa tutmaktadırlar. İşte anlatabildiğim bu kadardır. Biz de aracız ne yapalım uçalım mı?

MAHMUTBEY MOTO KURYE

MAHMUTBEY KURYE

Mahmutbey Taraflarında Güzel  Çalışmalar Başlıyor

Burası Basın Expres yolunun İkitelli Organize tarafından ilk sapağı, Mahmutbey, İkitelli, Halkalı Köprüsünün olduğu köprünün üst tarafı yani Bağcılar tarafının yukarıya ana caddesine kadar uzanmaktadır. Birde Tem Otobanının üstünde de bir köprüsü bulunmaktadır. Buraya İstanbul Ticaret Merkezi ana yerleşkesi açılmıştır. Burası Bağcılar İlçesine bağlıdır.

Mahmutbey sapağının hemen başında koskoca 212 avm bulunmaktadır. Bu bölgede genele olarak Tekstil firmaları bulunmaktaydı. Burası yukarıya kadar çıkar ve Güneşli semtimize sınır bulunmaktadır. Bizler bu bölgeye iki taraftan da gidebiliyoruz. Hem Tem otoban yolundan hemde Aksaray Vatan caddesi bağlantı yolundan. Bu bölgeyi iyi bildiğimiz için paket alımlarımız erken alınır.

Piyasalar çok durgun olsa da gene ekmeğimiz çıkıyor

İş olarak burada çalışmalarımız son derece kaliteli bir şekilde başlamış ve çok iyi sürmektedir. Gerek Güneşli hizmet veren firmalar gerekse Yenibosna dışından gelen buradaki çalıştıkları şirketlerle alış veriş yapan dışarıdan şirketler bizimle çalışmaktan dolayı memnun oldukları gözle görebilecek kadar aşikardır.  Evet çabuk derken şaşırdınız değil mi? Neden çünkü yollarda o kadar çabuk gidiyoruz. 

Çalışma saatimiz normal şartlar altında sabah dokuz ve akşam altıya kadar hizmet vermektedir. Verdiğimiz bu hizmetimiz mesai saatleri dışında da devam etmektedir. Mesai saatleri dışında her gün olarak nöbetçi kalan çalışanlar vardır. Bu elemanlar sizin için sabaha kadar hizmet vermektedir. Ama lütfen abuk sabuk istekler için rahatsız etmeyiniz. 

Hayatın Başımıza Getirdiği Yaşanmışlıklar devam ediyor hala

Çok şeyler yaşadık evet. Her insanın bir çok gereksinimleri vardır. Bu gereksinimler insanların ihtiyaçlarını hep ortaya çıkaran ham maddeleridir. İnsanoğlu Bir kişi hiç bir zaman içinden geçen şeyleri dışarı asla ve asla yansıtmayabilir. Çünkü bazı şeyleri çoğu kişi içinde yaşar. Fakat bizler emekçiyiz. Ekmeğimizi taştan çıkaran madenciler gibi çalışıyoruz.

Gözümüzün önünde olan ve vuku eden bir çok olayı görmezlikten gelmek bize yakışmaz. Bizde zaten görmezlikten gelemiyoruz. İşte böyle oluyor karanlıkların ta içinden gelen güneş gibi aydınlık bir günler gelsin istiyoruz. Bu çoğu karanlık nereye gitseniz karanlıktır. Tarihe bakıldığında İnsanlık tarihi boyunca gelişme kaydetmeye başlayan toplumlar çoğu aman maalesef bu karanlık düşüncelerin esiri olmuşlardır. 

KALAMIŞ MOTO KURYE

KALAMIŞ KURYE

Bir Tatlı Huzur Almaya Kalamış’a Arkadaşlar

Bölge yukardan D-100 Karayolu hatta dahada üstünden başlar. aha üst tarafta Göztepe Soyak konutlarından, tam ortada yani aradan Karayolu geçer, Amacımız elimizden geldiği kadar temiz, tertipli ve düzenli bakmak, müşterilerimizin yolladıkları müşterilerine dahi daha iyi davranmak ilk önceliğimiz olacaktır. Geniş bir bölgeye yayılmamış durumdadır. Daha küçüktür.

Kadıköy Kalamış Kurye Hizmetleri Artık Var

Kadıköy bölgesin den sonra artık burada bulunan Kalamış semtinde de hizmete başlamış bulunmaktayız. Çok güzel ve eğlenceli bir çalışma ortamı olarak hizmet veren firmamız, çalışmalarını sizler için gecede sürdürmektedir. Bizler sizin teveccühlerinizi bekliyoruz. Çalışma ve hizmetlerimizden herkes tüm Kalamış sakinleri ve işverenleri yararlanabilir. Kalamış esnaflarına  Hayırlı işler diler bereketli kazançlar istiyoruz.

Kalamış Kurye Çalışmalarımız Ve Prensiplerimiz

Değerli İstanbul sakinleri, Kalamış semti, İstanbul Anadolu yakasında bulunan Kadıköy İlçesine bağlı bir mahallemizdir. Bir çok şarkıya ilham olmuş bir bölge olarak geçmektedir. Bu semtimizde çeşitli yazarlar, şarkıcılar, şairler yaşamış ve burada izler bırakmışlardır. Küçük fakat tanınmış bir semt olarak bilinir. Örneğin Bir tatlı huzur almaya geldim Kalamış a der bir şarkıda.

Kalamış, beraber işbirliği yaparak bu bölgenin yükünü çekmektedir.

Buradaki hedefimiz Kadıköy semtlerine  bölgesinde servis ve  hizmetini kaliteli ve güvenli bir şekilde yapmaktır. Tüm müşterilerimizden yüzde doksanın üzerinde bir memnuniyet sağlayıp dahada büyümektir.İşletme  olarak buradaki ilk önde gelen firmalarından biri olmak en büyük hedefimizdir. İşte bu açıdan bunu da gönderileri hızlı alıp hızlı teslim etmek ve zamanında vermektir.

Burada  çalışmalarımız saydığımız bu bölgelerde gayet yoğun geçmektedir.

Bu bölgelerde iş çıkma olarak yoğunluk olan semt ve mahalledir. Buralar gene elit bir tabakaya sahip olup yüksek gelirli kişilerin yaşadığı yerler olarak bilinir. Bizler son derece titiz ve özellikle Bağdat Caddesi sahil kısmında müşteri yoğunluğumuz daha fazladır. Ayrıca müşterilerimizle nazikçe konuşurken hitap ederken çok kibarca konuşmak, kılık kıyafetimize ve hareketlerimize bakarlar.

İstanbul Anadolu yakasında büyük bir bölge veya semtimiz

Ana cadde üstünde Sanayi sitesinin yanından Fahrettin Kerim Gökay Caddesi ile daha sonra başlayan Şemsettin Günaltan Caddesiniden başlar. Yaklaşık olarak  Erenköy tarafından geçerek Tütüncü Mehmet Efendi Caddesi ile Marmara Üniversitesi ve Göztepe Ssk Hastanesinin oradan Ziverbey semtine kadar, oradan da Bağdat Caddesine, Feneryolu, Kızıltoprak, Caddesbostan, Çiftehavuzlar sınırlarına kadar devam etmektedir.

MODA MOTO KURYE

MODA KURYE

Moda Semtinde İşle Sizlere Daha Fazla Fırsat Var

Moda bölgesi diye bilinen bu bölge Kadıköy ilçesi içerisinde yer alan bir semttir. Burası Kadıköy Merkez sahil den sahil boyunca devam eden bir yarım ada şeklinde yuvarlak yarım yumurta şeklinde bir yerdir. Kadıköy merkezden sahil boyunca yürüdüğünüzde sahile bakan kesim. Burada Deniz Yelken Kulübü bulunmaktadır. Sanatçı Barış Manço’nun yaşadığı yer olarak ta bilinmektedir.

Bu bölge ye Kadıköy altı yoldan Boğanın olduğu yerden içeriye doğru da Bahariye Caddesinden de gidilebilinir. Bu Cadde den başlayarak burada tüm Moda’yı dolaşan bir tramvay hattı da bulunmaktadır. Ayrıca Moda dan aşağıya Yoğurtçu parkına da iniş vardır. Bizler Moda Kurye olarak bu bölgelerde hizmetimizi sürdürmekteyiz. Buradaki işlerimiz Kadıköy eksenli devam etmektedir.

Ben anlamam Moda dan Odadan diyenler için söylüyoruz

Çoğu zaman bizler bunca gösterdiğimiz hassasiyetlerin nedenlerini pek karşılığını alamadık. Sevgili değerli meslektaşlarımız ve değerli saygı değer motosiklet kullanan arkadaşlara buradan seslenmek istiyoruz. Lütfen arkadaşlar yalvarıyoruz size şu mahalle aralarında hizmet veren firmalar olarak özenle çalışma gösteren güzide elemanlarınıza bazı hatırlatmalarda bulunursanız çok memnun olacağız.Bizler küçük araç olarak biliniyoruz. 

Geçmişten beri çalışma hayatımız boyunca hiç bir sektörde karşılaşılmayacak bir sürü olaya şahit olduk. İçinden çıkamayacak ve karışık durumlarla karşılaştık. Bir insanın başına ne gelecekse aklınızdan ne geçiyor sa işte yaklaşık olarak bunların çoğunu yaşadık. Yaptığımız iş neticesinde büyük olaylar gördük kaza gördük. Ama her daim günde on saate kadar hiç bir insan asla ne olursa olsun durup dururken kendi kendine delirmez.

Kesinlikle bunun altında yatan bir çok olay ve sebeplerin olduğunu düşünüyorum.

Bizler hayatın içinde çalıştığımız bu sektörde çok şeyler gördük ve yaşadık. Evet can verenleri, bir çok kazalar gördük. Nice meslektaşlarımızı bu işte hayata güzel hayata veda edip arkalarından eşlerini, çocuklarını, ailelerini geride bıraktılar. Gene de bunları bizde ölene kadar göreceğiz belki. Fakat üzüldüğüm olay ise boş yere pisi pisine hayata veda etmek çok zor geliyor insana. İşinizin daha kaliteli ve daha hızlı bir şekilde halledilmesini istiyorsanız size tavsiyemiz mutlaka gelen bizim çalışan arkadaşlara daha iyi ve daha nazik davranmanızdan

AVCILAR MOTO KURYE

AVCILAR MOTORLU KURYE

Avcılar Servisi Başlamıştır, Artık Rahat Olunuz, Biz Varız

Avcılar ilçesinde de varız.Türkiye İstanbul içinde tüm bölge, mahalle ve Caddelerde  servis ile artık 7/24 gece ve gündüz olmak şartı ile hizmetimiz başlamıştır. Diğer firmalar çatlasa da, patlasa da maalesef onlar için yani büyümeye devam ediyoruz. Bizler her geçen saat hızla ağımızı tüm İstanbul’a yaymaya başladık. İstanbul da iki taraftan da hem Anadolu Yakasında, hemde Avrupa yakasında olmadığımız yerlerde de açılmaya başladı. Şimdi sıra bu İlçeye geldi.

Avcılar İlçesi Acaba İstanbul’da Nerededir? Nasıl Gidilir?

İşte bu ilçemiz Çatalca yarım adasındaki bulunan büyük bir mekanlardan bir tanesidir. Küçük çekmece İlçesinden sonra gelen bir ilçedir. Esenyurt ilçesi ile Beylikdüzü ilçesi arasında kalmıştır. Bir tarafı da Marmara Denizidir. Büyük bir alana sahiptir. Gelişmiş yer yer güzelleşmiş bir ilçemizdir. Buradaki hizmetlerimiz sürekli ve devamlıdır. Bu işlerde her zaman güven en başta olmak üzere, karşılıklı birliktelik ve anlayış ta çok önemli bir yer tutmaktadır. 

Avcılar Tarafında Bulunan Tüm Müşterilerimize Selam

Belediye sınırları içinde  hizmet verdiğimiz bölgeler ise Ambarlı, Cihangir, Firuzköy, Deniz Köşkler, Gümüş pala, Üniversite ve Yeşilkent bölgeleridir. İsterseniz buradan alacağımız tüm paketleri başka şehirlere de yollayabiliyoruz. Büyük ağır kolileriniz de arabalı hizmetlerimiz burada mevcuttur. İstanbul Avrupa yakasında bulunan bir sağlam ilçemizdir.  Genellikle orta ve alt tabakanın yaşadığı kesim olarak bilinir. E-5 Karayolu Edirne yolu istikametine doğru dümdüz gider.

İnsanlara Yaptıkları İşlerde Hayır Ve Bereket Diliyoruz

Bu bölge baktığınız zaman gerçekten de alan ve genişlik yani büyüklük yüz ölçümü olarak çok geniş ve büyük bir bölgededir. Yıllar önce 1999 Ağustos ayında, ayın 19′ unda büyük bir deprem oldu. Çok üzüldüğümüz olay maalesef bu bölge çoğu yer yerle bir olmuştur. Özellikle olaylar sırasında akut ve yabancı  ile kurtarma ekibi olarak bizler de gönüllü ekip olarak  bir gün sonra dışarıya çıkıp motorla deprem yerine gittiğim zaman Avcılar bölgesi çökmüştü.

En çok etkilenen taraf sahil tarafında kalan yerlerdir.

Özellikle sahile bakan tarafı ve E-5 kara yolu üzerinde büyük miktarda bir yıkılmış evler vardı. Bu yaşanan felakette binlerce kişinin can vermiştir. İşte depremin yarasını sarmaya çalışmışlar ama derin izler ve yaralar burayı yıllarca etkilemiştir. Bildiğiniz gibi burası Sefa köy bölgesi ile Küçük Çekmece İlçesini geçtikten sonra Çekmece Gölün üzerinden başlar. Yaklaşık olarak Harami dere bölgesine kadar devam eder.

TEŞVİKİYE MOTO KURYE

TEŞVİKİYE KURYE

Teşvikiye, Topağacı Ve Ihlamur Bölgesi Artık Rahatladı

İstanbul Nişantaşı’nda bulunan küçük bir semtimiz. Şişli İlçesine bağlıdır. Büyük bir ihtimalle ismini burada bulunan tarihi ve eski bir cami vardır. İşte büyük bir merkez olan bu caminden semt adını almıştır. Bu cami tam merkezde bulunmaktadır. Büyük ünlüler cenazeleri genellikle buradan kalkmaktadır. Maçka Caddesi ve Teşvikiye caddesinin kesiştiği yerden başlar, dört yol ışıklara kadar devam eder. Diğer taraftan aşağıya Topağacı’ndan Fulya ya kadar iner. Biraz çok yoğun bölge.

Firmamız Elemanları İle Bütün Acil İşleri Vaktinde Yetişir

Ayrıca burada genel olarak büyük markaların satış mağazaları da bulunmaktadır. Sosyeteler bu semtleri ile beraber anılır. Fakat en kötü olay araçların yol üstüne park etmeleridir. Yan yana en az iki veya üç sura park ediyorlar. Buda trafik yapıyor.Bu ilçemizin adının olduğu birde meşhur Beşiktaş Spor Kulübümüz de burada bu bölgede yer almaktadır. İstanbul için önemli bir yer teşkil etmektedir. İlçenin un en önemli semtleri ve sosyete bölgeleri burada çok bulunmaktadır.

Bölgenin İstanbul İçindeki Önemi Harbiden Çok Büyüktür

Merkezi dört yol ana bulvarı sonunda sahile inen yol üzerinde tam meydan ışıklarda bir taraf daha ilerisi Ortaköy tarafına bir tarafta Dolma bahçe tarafına giden yol güzergahının olduğu yerdir. Genel olarak meydan sayıldığı için insanlar burada daha kalabalıktır. Işıklara kadar insan seli vardır. İşite buraların Ihlamur bölgeleriyle Şişli İlçesine komşu ve sınırı vardır. Aslında güzel bir iş ile buralarda eskiden güzel bir hizmet olarak çalışmak güzeldi. Bizim açıdan da güzel bir olay bu olay.

Beşiktaş merkez binası ve stadın olduğu yer gene buradadır.

İnönü stadı Dolma bahçe tarafına çok yakındır. Tam ışıklarda olduğunu söylemeye gerek yok sanırım. Bjk Kulüp binası da az ilerde komşu semt Akaretler bulunan bu  Süleyman Seba Caddesi olarak değişen bu taşlı Cadde üstündedir. Eski adı buranın Spor Caddesi olduğunu sizlere hatırlatırız. Ve buranın yolu meşhur olmuş kaldırım taşlarından eski Arnavut olarak bilinen taşlarından oluşmaktadır. Ve bu cadde üzerinde olan tarihi eski yapılar ve sıralı evler, restore yapılarak yenilenmiştir.

ULUS MOTO KURYE

ULUS KURYE

Ulus Semtinde İşleriniz Artık Emin Ellerde

Ulus semtinde firmamız hizmete başladığı günden itibaren çok güzel işler yapıp, başarmaktadır. Bizler burada sadece Ulus bölgesinde değil Etiler, Ortaköy, Arnavut köy, Kuru çeşme, Bebek, Levent, Akatlar, arasında da hizmet veriyoruz. Verdiğimiz hizmet son derece kaliteli ve güvenilir bir iş olup, çalışmalarımız gece ve gündüz devam etmektedir. Bizim telefonlarımız gece de olmak üzere bütün gün açık durumdadır. Bizleri çekinmeden rahatlıkla arayabilirsiniz. 

Ulus bölgesi bilindiği üzere Ankara bir ilçedir. Fakat bizim bahsettiğimiz Ulus ise  İstanbul Beşiktaş İlçesi içerisinde bulunan boğaz sırtlarında bir semtidir. Burası yüksek zengin piyasanın oturduğu kesimdir. Ulus bölgesi aslında birinci köprünün Anadolu yakasına geçmeden önce tam köprünün başladığı yerin alt kısmıdır. Ortaköy semtimizin yukarısı olmaktadır. Burada çok lüks villa ve zengin siteler mevcuttur. Ve çok zengin kişilikler buralarda oturuyorlar. 

Son yıllarda fazla değişmeyen yerlerden birisi burasıdır.

Evet fazla inşaat ve değişiklik olmadan en sade şekilde bu günümüze kadar gelen yerlerden biridir. Ama gene de son yıllarda bazı yerler inşaat yapılsa da sakin ve sessiz kalmış ender alanlardır. Çünkü daha önce yapılmış yerler burada vardı. Bir vadinin iki yarısı gibi durmaktadır. Yan tarafı yani vadinin diğer tarafında hala gece kondu olan yani müstakil evlerin olduğu mahalle tarafı vardır. Buraları oturanlar dışında fazla kimse bilmez.

Burası gene mahalle olacakken ilçe olamayan yerlerdendir. uzunca bir yokuşu olan bir yer. Beşiktaş İlçesine bağlanmıştır. Fakat ne alakası olduğunu anlamış değiliz. Bu bölge İstanbul içinde ilk şehirleşme ve kentleşme olarak bloklar ve siteler yapılan bölgelerdendir. Buraya gittiğim zaman en son kayboldum. Nedeni ise o kadar çok sağa ve sola dar sokaklar ve çıkmaz sokaklar vardı. hala alt kesimlerde bilinmeyen yerleri var. Bende nereye gideceğimi şaşırdım.

Giderek aşama aşama daha büyüyerek çalışmalarımız bir hız kazanmıştır.

Buralarda müşteri potansiyelimiz yüzde elli oranın üstüne çıkmış ve geçmiştir.Ulus hizmetimiz olarak buradaki tüm gönderi ve çıkan tüm işlerini en kısa zamanda ve en az ve düşük ücretle taşıma içindeyiz. Bu hizmetimiz arasında daha çok bu bölgede toplu dağıtım hizmetleri de yapıyoruz. Yani toplu ne kadar sizlerin, dağıtacağı, evrak, dergi, broşür, matbu, davetiye ve bunun gibi bir çok eşyayı ve her şeyleri toplu uygun olarak dağıtıyoruz.

ÜMRANİYE MOTO KURYE,

ÜMRANİYE KURYE

Ümraniye İlçesi Hakkında Neler Biliyoruz? 

Ümraniye İstanbul şehrine bağlı ilçelerden bir tanesidir. Çakmak Köprüsünün başından Dudullu istikametine doğru giderken köprüyü yani bağlantı yolunun üstünden geçmeden sağ tarafta kalan bölgede  mahallesidir. Otoban bağlantı yoluna paralel olarak sınırı devam eder ve Altunizade den gelen Bağlantı yoluna sınırı vardır. En büyük caddesi Samanyolu Caddesidir. Daha sonra 23 Nisan Caddesi gelir. Burada irili ufaklı siteler mevcuttur. inşaat bakımından hareketli bir bölgedir.  İşte dahada büyüyecek ve Ümraniye İlçesine hakim olacak duruma geldik çok şükür artık buralarda da varız..

Ümraniye içinde gece ve gündüz olarak acil ilaç servisi vermekteyiz. Bizler özveri, dürüstlük ve güvenle çalıştıktan sonra Allah Teala dan umut ediyoruz. Çok önemli konularda sizlere saatlik, yarım günlük, günlük, kısa vadeli özel hizmeti veriyoruz. Detaylı bilgi için arayın. Motosikletli kurye hizmetimizdir. En yaygın sistemdir. Bu bölgede ve tüm Ümraniye sınırlarındaki çalışmalarımız her geçen gün yükselerek devam etmektedir. Ümraniye ilçesinden acil şehir içi veya yurt dışı kargolarını uçak ile yolluyoruz. Fiyat için arayınız. Çalışmalarımız her geçen zaman dahada kaliteli ve sağlıklı hale gelmektedir.

Ümraniye ilçesinin bir çok mahalleleri vardır. İşte Bunların hepsinde de hizmetimiz vardır.

Bunlar şunlardır; Adem yavuz, Altınşehir, Armağanevler, Aşağı Dudullu, Ümraniye Atatürk, Ümraniye Atakent, Cemil Meriç, Çakmak, Ümraniye Çamlık, Dumlupınar, Elmalıkent, Esenevler, Esenkent, Esenşehir, Ümraniye Fatih Sultan Mehmet, Hekimbaşı, Ümraniye Huzur, Ihlamurkuyu, Ümraniye İnkılap, Ümraniye İstiklal, Kazım Karabekir, Ümraniye Mehmet Akif, Madenler, Ümraniye Namık Kemal, Ümraniye Necip Fazıl, Ümraniye Parseller, Ümraniye Site, Ümraniye Saray, Şerifali, Tantavi, Tatlısu, Tepeüstü, Yamanevler, Yenisanayi ve Yukaru Dudullu. Burada sunduğumuz hizmetler şunlardır.

Şöyle bir durum var. Artık sevmeyeceğim demiş ünlü şairlerimizden biri. Bundan sonra bunu şarkı haline getirmişler birileri. Ne demek bu  artık sevmeyeceğim bütün kabahat benim diye. Neden nasıl niye niçin demiş acaba diye düşünürken  gece vakti. Anladım ki insanlar yersiz yersiz ve gereksiz çok değerli zamanınızı fazla almak istemiyorum. Anlatmak istediğim, size söylemek istediğim şeyler var bir kaç tane. Hayatımızda, Toplumsal yaşantıdaki sıkıntıları dile getirerek burada anlatmam bazı insanları rahatsız etmiş çoğunlukla ve bize geri dönüşümleri olmuştur. Şimdilerde  seçim zamanı. 2019 yerel belediye seçimlerinin yaklaştığı şu günlerde başladığımız bu makaleyi yazıyoruz. Ama ilerleyen yıllarda belkide bize saçma gelecek yada geçmiş olarak gelecek. 

KÜÇÜKYALI MOTO KURYE

KÜÇÜKYALI KURYE

Küçükyalı Kurye Hakkında Bildiklerimiz

Buranın iki kısmı vardır. Birincisi çevre yolunun üst tarafı yani kışla tarafı birde altta kalan çevre yolunun alt tarafı. Üst tarafında daha çok firmalar vardır. İstanbul Anadolu Yakasında bulunan bir semtimiz. Küçük yalı bölgesi Çevre yolu Bostancı tarafında üst köprüsünden başlayarak ilerde askeriye kışla sapağının ilerisine kadar devam eder ve sahile kadar uzanmaktadır. Bu bölge çevre yolunun üst tarafı da Küçük yalı geçer ve burada büyük bir kışla bulunmaktadır. Bu üst bölgede çeşitli büyük derecede firmalar mevcuttur. Burada işler daha fazla olur.

Semtimiz bölgesinde sahile uzanan bölge normal ikamet alanı geçmektedir. Genel olarak yolun üstü ve yan yol üzerinde bulunan plazalar ve iş merkezleri içinden bizim güzel işler çıkar. Ayrıca Maltepe sınırında Sanayi sitesi bulunmaktadır. Buranın tam altında bağlantı yolu yapılmıştır. Ama burasıda başka bir isim diye anılmaktadır. İşte bu çevre ve buralardan epey fazla iş alıyoruz. İşte burada son zamanlarda trafik çok olarak yoğunlaşmaya başladı. Bundan dolayı zaman bakımından biraz gecikmeler olsa da bizler arayı kapatıyoruz.

Bazen Çok Düşünüyorum Neden İnsanlar Böyle Acaba?

Daha iyi ve güzel günlerin yakın olduğu zamanları bekliyoruz. Yaşadığımız şu Ülkemizde kimsenin ağlamadığı, bizi doğuran annelerin ve çocukların üzülmediği günleri bekliyoruz. İnsanların aç kalmadığı ve aylıklarının yettiği günleri.Hiç nedensiz ve umarsız bir şekilde artık bu savaşların ve terör olaylarının bitmesini istiyoruz. Artık özgür korkusuz  ve yeni hayata umutla bakmak istiyoruz. Ah şu seçim çalışmaları ve durmadan gelen seçimlerden bıktık. Gerçekten de insanları boğulmaya doğru baya daha kötüye sürüklemektedir.

Yaşadığımız her yerde ses, gürültü bitmiyor. Artık bu girdap içinde gerçekten boğuluyoruz. İki senede bir seçimler, yalanlar, vaatler, yarışlar bizi bir kaosa doğru sürüklüyor. Önceden gezmeye gittiğimiz yerlerinden bir tanesi de burasıdır. Bizler çocukken arkadaşlarla beraber bu bölgelere gider gezer gelirdik. Ne akıl vardı bizde aileden habersiz buralara gider kafamıza göre dolaşırdık. Ne mantık değil mi?  Yaşamakta olduğumuz şu banal hayatın stresi ve zorluğu içerisinde aynen hayata devam ediyoruz.

KÜÇÜKKÖY MOTO KURYE

KÜÇÜKKÖY KURYE

Küçükköy İçinde Hizmet Açılmış Bulunmaktadır.

Bu yer İstanbul Gazi Osman paşa İlçesine bağlı iken sonradan Sultan gazi olarak değişmiştir ve buraya bağlanmış. Aslında burası çok basit bir bölgede yer almaktadır. İstanbul Tem otobanına köprü tarafı bölgesinden girildiği zaman  sapağının tam altı olarak geçer. Gazi Mahallesinin çıkış yolunun tam karşı tarafı olmaktadır. Tam yukarısında ise Kara yolları Mahallesi bulunmaktadır. Buraya aslında Tem otoban üzerinden daha kolay bir giriş olur. Bizler buraya kaçak kesik tellerden kaçardık. Şimdi ne oldu pek bilmiyoruz.

Her gün en azından iki üç defa ölümle burun buruna geliyoruz.

Küçük köy bölgesinde orta dereceli sanayi sitesi bulunmaktadır. Bu sanayi sitesi buranın iş yükünü çekmektedir. Bu bölgede hastaneler vardır. Buraya bir şey almaya veya teslim etmeye geldiğimizde, otobandan kaçış vardır. Yani Kuryelerin  kullandığı kestirme çıkış yolu. Buradan çıkınca tam merkeze çıkmaktadır. Buraya Kağıthane bölgesinden de geçiş yolu bulunur. Burada sanayi sitesi ve yukarıdaki tekstil firmalarından güzel işler çıkmaktaydı. Fakat son zamanlarda gene azalmış biraz gözüküyor. Fakat Allah bereket versin diyoruz.

Bölgedeki Sorunların En Başında Araç Park Sorunu Geliyor

Sanki araç ve arabaları insanlara  bedava veriyorlar. Hemen biraz para bulan Saldırıyorlar araç almaya. Ama baktığımızda araçların yarısından çoğu sokakta durmakta yerinden bile oynamamaktadır. Bunun sebebi işte trafik. Madem aldın ve niye kullanmıyosun? Neden araç aldın be kardeşim demek geliyor insana. Ama ya sana ne derse ne yaparız değil mi.? İnsanımız işte. Ne olsun dayanamıyoruz. Alıyor. Nasıl sa kredi var öder yavaş yavaş. Fakat şu da var ki gerçekten de bizler ARTIK  sabrımızın son haddine kadar dayanmaya çalışıyoruz.

Kaza yapma olasılığımız çok fazla bizlerin bu insanlar içinde

Bizler elimizden geldiği kadarıyla bu bölgede ve çevrede en kaliteli biçimde sağlam hizmetlerimizi sürdürmeye devam edeceğiz.Bu tarafta olan firma sahipleri genel olarak bizim işi yapan bir çok kişi ve insanları hor görme deler. Araç ve insan sayısı Anadolu tarafındaki insanlardan daha fazladır. Buradaki firmaların içinde çalışan çoğu sekreterler bizlere hiç iyi davranmıyorlar. Kötü ve bizlere aşağılık insan muamelesi yapmaktadırlar. İnşallah kazasız ve belasız işler olmasını yüce Allah tan diliyoruz. Ayrıca herkese de hayırlı işler dileriz. 

BEYLERBEYİ MOTO KURYE

BEYLERBEYİ KURYE

Merhaba sevgili Beylerbeyi sakinleri ve firma sahipleri. Sizi de aramızda görmek isteriz

Bu gün sizlere sizi çok sevindirecek bir haberle karşınızdayız. Beylerbeyi  ile beraber bizler Beylerbeyi civarındaki tüm sokak ve caddelere hizmet sunmaktan gurur ve onur duymaktayız. Sizlerin hiç olmazsa bir defalığına memnuniyet için bizleri iş ile denemenizde fayda vardır. Çünkü bizim gibi bir firma ile daha önce çalışmış asla olamazsınız. Servisimiz her saat ve dakika devamlıdır. Bizler acil ihtiyaç olduğunuz zaman yirmi dakika içinde kapınız dayız.

İstanbul’da Üsküdar ilçesin. bilmeyenler için söylüyorum. Burası İstanbul da Anadolu yakası tarafında kalmaktadır. Sahil kısmında boğaz tarafının son noktasındadır. Bura Şehrin en güzel ilçe semt ve mekanlarındandır. İstanbul un en güzel ilçelerinin ilk ve en başında Beylerbeyi gelmektedir. Çok uzunca mesafe Boğaza sınırı vardır. Sahil kısmına yani İstanbul Boğazına sınırı olan en uzun ilçelerinden. Sahil boyunca uzanan deniz kıyısı harikadır.

Hizmet verdiğimiz bütün iş alanlarımız ve iş olan bölgelerimiz içerisindeki mahalleler şunlardır

Bütün yer isimlerini yazamasak ta bazıları, Çengelköy, Beylerbeyi, Küplüce Mahallesi, Emniyet Mahallesi, Burhaniye Mahallesi, Altunizade, Kısıklı, Çamlıca, Ümraniye Bosna Caddesi, Vaniköy Mahallesi, Vaniköy Konakları, Kandilli Mahallesi Kandilli Rasathanesi bulunmaktadır. Ama burası daha çok sahil şeridi boyunca uzanan kısım daha kalabalıktır. Sahil kısmı genel olarak dükkan ve esnaf ile doludur. Asıl oturanlar ise üst kesimlerdeki sitelerde oturuyor.

Yani bilenler için söylüyorum Üsküdar sınırı sahilden, yaklaşık olarak Fatih Sultan Mehmet Köprüsünün hemen altında bulunan Anadolu Hisarı sınırlarına kadar uzunca dayanmaktadır. En son buradaki Küçüksü denilen bölge sınırdır. Küçüksu Caddesinin başladığı yerde Kasr vardır. Bizler işte buradan başlayarak, Küçüksu, Kandilli, Vaniköy, Kuleli, Çengelköy, Beylerbeyi, İcadiye, Kuzguncuk, Paşalimanı, Üsküdar Merkez, Kız Kulesi, Selimiye, Harem bölgesine kadar devam etmektedir.

Yukarıdan yani üst taraftan Altunizade, Bulgurlu, Kısıklı, Çamlıca, Ünalan, Ümraniye sınırına kadar devam eder.

Dediğimiz gibi ön tarafı İstanbul boğazı, Harem tarafından ve Çamlıca ve Göztepe Çevre yolu E-5 bölgesinden Kadıköy İlçesine, Anadolu hisarı ve Küçük su tarafı bölgesinden Beykoz ilçesine, Çengelköy Bosna yolunda Ümraniye ilçesine komşudur. Geçmişini bilmeyen geçmişten ders alamaz. Buradaki taşımacılık ve çalışmalarımız çok eskilere dayanmaktadır.

BAĞCILAR MOTO KURYE

BAĞCILAR MOTORLU KURYE

İstanbul içindeki en kalabalık ilçe 

Bağcılar ilçesi İstanbul ‘ un en kalabalık ilçelerinden ilk üçtedir. Hatta belkide ilk sırada bulunmaktadır. Bağcılar Bölgesi İstanbul Avrupa yakasında en kalabalık bulunan bir İlçemizdir. Bağcılar İlçesi İstanbul iline bağlı, Avrupa yakasında bulunmaktadır. Kalabalık ve geniş alanda oluşan semt, bir çok şehirden daha kalabalıktır. Evet işte kalabalıklar içinde bir çok firma burada gelir giderken bizler ise devamlı olarak kalıcı bir hizmet vermeye başladık.

Neredeyse il olacak kadar fazla insan yaşamaktadır. Burası birçok mahalleden oluşmuş ve dağınık bir yapıya sahiptir.Yerleşim ve konut olarak daha çok eski yapılar ve binalar mevcuttur. Buraya Kentsel dönüşüm gelse de belediyeler artık saçma sapan kendi koyduğu kanunlara göre inşaat izni veriyorlar. İşte burası büyük oranda ilerleyen zamanlarda değişecek. Fakat ne kadar insanın canı yanacak ne olacak işte onu Allah bilir. Göreceğiz.

Hala Nasıl Ve Neden Çalışmaya Devam Ediyor

Bu bölgede birçok semt ve mahalle bulunmaktadır. Özellikle basın express denen bağlantı yolu üzerinde çok kargo dağıtım işleri çıkmaktadır. Buralarda büyük tekstil firmaları, Lojistik ve tır parkları, Uluslar arası ticaret yapan gümrük ve firmaları oteller, plazalar yoğun şekilde mevcuttur. Buralara sık sık iş olarak geliyoruz. İşte bizler bu mahalle arasında kalan semt ve  bölgesine  hizmet vermekteyiz.

Servislerimiz, Bağcılar Merkez, Güneşli, Mahmutbey, Kirazlı, Yenibosna, Şirinevler , Demirkapı, Göztepe, Ateştuğla, Yüzyıl, Tabya bölgerine  hizmetimiz vardır. Bağcılar Hizmetlerimiz  ile artık tüm yakın bölgelerde servisimiz başlamıştır. Bu bölgedeki hizmetimiz hızla devam etmektedir. Kentsel dönüşüm yeni değil eski  binaya güya. Ama şu anki kentsel dönüşüm eski yapılaşmadan dahada saçma sapan ve çarpık binalardan oluşmaktadır.

Bağcılar Artık Kendi Çapında Bir Metropol Olmuştur

Bağlarcılar İlçesinde bulunan mahalleler çok fazla olmakla beraver bazılarında iş potansiyeli çok az bazılarında hiç yoktur. Barbaros, Çınar, Demirkapı, Evren, Fatih, Fevzi Çakmak, Göztepe, Güneşli, Hürriyet, İnönü, Kâzım Karabekir, Kemalpaşa, Kirazlı, Mahmutbey, Merkez, Sancaktepe, Yavuzselim, Yenimahalle, Yenigün, Yıldıztepe, Yüzyıl, Ateştuğla, Çiftlik, Tabya mahalleleridir. İşte bunlardan başka da mahalle vardır. Ne binalar sırayla yapılıyor, hatta bozuluyor bile, nede sokaklar büyüyor, hatta dahada daralıyor. Eski halde bıraksalar daha iyi idi.

ACİL İLAÇ KURYE

ACİL İLAÇ KURYE

Sadece İstanbul İçinde Olmak Üzere Acil İlaç İşi ve Hizmetleri Başlamıştır

Yerel şirket  olarak evlere ilaç ta getiriyoruz. Acil İlaç ile tüm insanlara çok kolaylık oluyoruz.İşte bu  insanların ihtiyaç duydukları bir zamanda kullanabileceği çok pratik ve hızlı bir servistir. Eczanelerden herhangi bir ihtiyaç duyduğunuz ilacı o gün alıp aynı zaman dilimi içerisinde alıp istediğiniz adrese teslim eder. Acil servisimiz sizin için gündüz mesai saatleri içerisinde görev yapmaktadır.

Mesai saatleri içerisinde bizi rahatça arayın. Sadece eczanelerden değil istediğiniz ilacı istediğiniz adresten temin edip sizlere ulaştırır. Dışarıda çalışan motorlu elemanlar piyasada motosikletle çalışan bütün elemanlara kuryeci denir. Bilinen genel adları böyledir. Çoğu çalışan elemanların ne bir ehliyeti nede bir ruhsatı vardır. Son yıllarda bu oran artsa da yeteri derecede önemli yer teşkil etmez.

Oturduğunuz Yerden Evinizden İlaç Siparişi Edin. Bizlerde dakikalar içinde kapınıza kadar getirelim

Bizle beraber artık zaman kaybetmeden ve ne olacak diye düşünmeden ihtiyacınızı rahatlıkla giderin. Servisimiz gün içinde yoğun trafikte en kolay başvuracağınız bir servistir. Bizler son derece tecrübeli eleman ve motorlu kuryelerle hizmet veriyoruz. Sunduğumuz bu hizmet üzülerek söyleyelim ki sadece İstanbul bölgesine hizmet veren bir kuruluştur.

İstanbul dışına hizmetimiz yoktur. Firma olarak bizi önemli bir  ilaca ihtiyaç olduğunuz anlarda mutlaka arayın. Bir çok çalışanlarda ve  Çoğu elemanlar üstlerinde motorcu elbisesi ve kafalarında kask bile yoktur. İşte bu yüzden Bunlar motosiklet sürmeyi sadece motoru sürmek olarak anlayan zavallı insanlardır.  Bunları çok gördük çok yaşadık. Ta yukarıdan bağlamışlar işlerini .

Evet her gün neler yaşıyoruz neler trafikte Bir Bilseniz

Arkalarını sağlama almış bu çalışan harfiyat ve toprak kamyonlarının otobanlarda en soldan yüzün üstünde gitmeleri çok dehşet verici. Saygı vicdan ve bir şey söylediğimizde üstümüze kırmaları ve küfür etmeleri. Çünkü şerefsiz adi bu alçak insanlar ne kural tanıyorlar nede saygı. Çoğu yüzde yüz haksız oldukları halde birde sizin üstüne yürüyorlar.

İndireceksin araçtan kafasını gözünü, ağzını burnunu kıracaksın o zamanda sen hep suçlu oluyorsun.İşte bu şerefsiz insanların arkasında  büyük firmalar olduğundan ne şoförlerine bir şey yapabiliyorlar, nede polisler durduruyor.

KOZYATAĞI MOTO KURYE

KOZYATAĞI KURYE

Kozyatağı Semti neden bir çok açıkta Kalmıştır?

Kozyatağı  bu bölgenin ihtiyaçlarını karşılamak adına bu çalışmayı başlatmıştır. Gördük ki çok iyi anladık bu bölgede diğer firmalar isteklere cevap verememekte ve bilgisizce yeterince hizmet vermemekteler. Çoğu firmalarda gereğinden çok laubali çalıştığından dolayı buranın ihtiyaçları karşılanmamaktadır. Çalışan olarak bizler buradaki çok iyi bir semtimiz buraya yeni bir soluk getirdik. Daha güzel ve yeni bir heyecan getirmek için Bismillah dedik işe başladık. Artık bizimle beraber uzun soluklu bir yolculuğa sizde çıkacaksınız.

Her yerden bir değişik böyle garip kalmıştır.

Arkadaşların bilindiği üzere burası Anadolu Yakasında merkezi bir kesimde yer almaktadır. İstanbul Anadolu ana yol üzerinde ve İkinci köprü çıkışı devamında bağlantı yolu üzerinde tam kesişim arasında yer almaktadır. Çevre yolunun Kartal istikametine doğru ileriye doğru Göztepe Köprüsü ile Bostancı Köprüsü arasında kalan yerdir. Fakat hem sağ taraf hemde sol taraf olarak bu yer adı Kozyatağı geçer. Sağ taraf Kadıköy İlçesine bağlı iken, Sol taraf ise Ataşehir ilçesine bağlıdır. İşte tüm semtler arasında biz çalışarak başarıdan başarıya koşmaya hazırız.

Daha güçlü ve sağlam olarak bizler hayata varız

Allah’ımıza şükürler olsun ki şu ana kadar hiç bir aksaklık görmedik. Asla ve asla hiç bir elemanımız ve çalışanımız ile ilgili bir kaza ve olaya çok şükür karışmadık. Şu ana kadar bizden büyük bir kaza yok ve olmadı. Tüm gün boyunca mesai içinde olsun İnsanlara davranışımız tam yerinde olmuştur. Bütün bu müşterilere karşı vaziyetimiz olsun bir falso, yamuk ve bir hatalarımız olmadı. Bunlar göreceli ama bizim tarafımızdan yok. Tabi ki bunda en büyük pay sahibi olan şey bizim kendimizin hizmetidir.

Ayrıca içimizde barınan bizimle çalışanlar iyidir

Böylece her yol arkadaşımıza samimi olarak teşekkür ediyoruz Bu önemli mesleğinin icra ederken en önemli ip uçlarından biri sabırlı olmaktır. Sonuçta her şeyde sabır gerekli lakin özellikle bizim meslekte sabır çok önemlidir. Bize kesin inanın gün içinde o kadar olaylarla karşılaşıyoruz biz. Bunlarda  ki sabırlı olmamak elde değil. Ama biz İnşallah bu durumlarda elimizden geldiği kadar sabırlı davranmaya çalışıyoruz. Sabrımızı bilinçli olarak orta seviyede tutarsak bizlere İnşallah hiç bir sorun vız gelecektir.

ACİL KURYE

ACİL KURYE

ACİL SERVİS ÇALIŞMA PRENSİPLERİMİZ VARDIR

Acil olarak iş dağıtım hizmetleri artık başladı arkadaşlar. Hizmetimiz elit ve devamlı çalışan müşterilerimize mahsustur. Gün içinde İstanbul içinde bir semtten bir semte özel acil gönderileri en hızlı şekilde müşterimize yolluyoruz. Özel müşterilerimizin çok acil işleri çıktığı zaman sadece bu iş için görevli çalışanımız mevcuttur. Bu diğer motorculardan farklı olarak daha tecrübeli ve daha hızlı olmasına rağmen daha da dikkatli olan çalışanlardır.  Bütün olarak ayrıca bu  motosikletli diğer elemanlar daha büyük ve hız bakımından da daha hızlı ve seridir. 

HİZMETTE  ZAMANLARIMIZ VE ALANLARIMIZ NELER

Bizler şu anda acil iş zamanları gün içinde mesai saatleri içerisinde geçerli düzgün olmaktadır. Bölge farklılığı gözetmeksizin İstanbul içi ve şehir içi tüm bölgelere hizmet vermekteyiz. Ayrıca uzak bölge içinde çalışmalarımız mevcuttur. Biz üşenmeden acil çalışmak aslında her müşterinin istediği bir sistemdir. Fakat böyle çalışmak bazı riskleri de beraberinde getirmektedir. Yoğun bir tempoda bizler böyle çalıştığımız zaman zaten stresli olan yapımız dahada çekilmez bir hal almaya başlar. İstanbul trafiğinin bu hali insanı strese sokmaya yetmektedir.

AYNEN BÖYLE GÜZEL ÇALIŞMALARA DEVAM EDİYORUZ 

İnce ve narin dokunuş ile aslında çoğu müşterimiz bizden acil olmamızı ister. Herkes malzemesinin erken verilmesini ister. Tabi kide erken veriyoruz ve zorlanmıyoruz. Bu çalışma sisteminin özel sistemin tahmin edilir ki fiyatı da özeldir. Acil teslimat işinde hizmetimiz normal teslim hizmetinden iki kat daha pahallı ve verilen söz edilen vakit içerisinde teslim edilir. Başka bir konu olarak ta açıkçası söylemek isteriz ki bundan dolayıda ondan sonra gelen motorcu suçsuz oluyor. Çünkü o da olsa onların önüne kırıyorlar öncekilerine kızdıkları için. 

İNSANLIĞIN AMACI YAŞAMAK İÇİN DEĞİL ÇALIŞMAK İÇİN YAŞAMAK

Sokaklarda, etrafta dışarıda acayip insanlar türedi. Çoğu insanlar artık doymuyorlar bir şeye. Yollarda motor sürerken bile ara gazı yapıp, eksozlarına saçma sapan kulakları sağır eden saçma sapan  aparatlar takan bu insanların çoğu sorunlu insanlardır. Önceleri bir ay bir yerde düzenli çalışamayan devamlı iş değiştiren bu tipler sakın ama işçi denmeyecek kadar aşağılık insanlardır. Bunlar anlayışsız kişilerdir  Bu aşağı insanlar sadece kendi zevklerini tatmin etmek için başkalarının rahatsız olmasından bile umurunda olmayan tipler.

KARAKÖY MOTO KURYE

KARAKÖY KURYE

Karaköy Servisimiz Açılmıştır Her Daim Bekleriz

Karaköy çalışmamız, 7/24 hizmete çalışarak en sonunda piyasaya çık hızlı olarak girmiştir. İstanbul Beyoğlu İlçesinin sınırları dahilinde bulunan semtimiz bilinen bir semttir. Beşiktaş ile Eminönü hat üzerindeki meşhur Eminönü Galata köprüyü geçmeden en son önceki bölgedir. Perşembe pazarı bölgesi genelde tarım ve el aletleri piyasasına  hakim bir yer olarak bilinir. Bizim için de yararlı bir yerdir.

Ayrıca burası Yüksek kaldırım ve Selanik pasajı ise elektronik ve uydu, çanak ve bilimum daha başka müzik aletleri piyasasına hizmet vermektedir. Lüleci Hendek caddesi, Galata kulesi, Şişhane bölgesi hep buralardadır. İsim olarak hep yanlış bilinen bölgedir. İstanbul da resmi genele açık genelevin bulunduğu bir semttir. Bu yüzden ismi hep kötü akla gelir. Yani Şehir dışı olarak ta çalışıyoruz.

Karaköy Kurye İle Tüm Bölge Artık Çalışma Alanımızda

Bizim açımızdan insanlara her türlü ve en iyi hizmet vermek bizlere gurur hatta huzur vermektedir. İnsanların siz gönderileni zamanında teslim ettiğiniz zaman ve söz verip zamanında verdiğiniz zaman seviniyoruz. Bize sadece bir Allah razı olsun demeleri bile bize yeterli gelmektedir. Tabi bu işin ucunda sonuçta bu iş ücretli bir servis olmamıza karşın taşıdığımız işin hakkını vermek lazım.

Bundan dolayı her bir malın kıymetini çok iyi biliyoruz. İşte en kısa zaman içinde onu yerine adresine teslim etmek  istiyoruz.Size olan görevimizi eksiksiz yerine getirmek çok güzel bizim için çok önemliydi. Bunun için kalbimiz rahattı. Çoğu zaman bazen ağır bir paketleriniz olur. Bunları getirme ihtiyacı olursa ve acilen başka bir adrese taşınması gerekiyorsa işte biz gene yanınızdayız.

Ayrıca motosikletli elemanların taşıyamayacağı kadar büyük işlerde var. Bunları da sizde bırakmıyoruz 

Bizler bu iş için de özel araçlarımız mevcuttur. Ayrıca bu bölge içinde bir tane araçlı elemanımız da buralarda gezmekte ve sizden böyle işler beklemektedir. Bu çalışan arkadaşların görevi ise  sadece buradaki müşterilere hizmet vermektedir. Sizler için verilen tüm hizmetler de hiç bir zaman doğaya zarar verilmemektedir.Ayrıca hizmet sınırlarımız içerisinde İzmit bölgesi ile Kocaeli bölgesi de vardır.

KANLICA MOTO KURYE

KANLICA KURYE

Kanlıca Kurye İle Sevdiklerinizin Yüzünü Güldürün

Boğazda Kanlıca bölgesi şirin ve sakin bir bölgemizdir. Her ne kadar şirin de olsa da son yıllardaki trafik sorunları buraya da yansımıştır. Burada yaptığımız hizmet sırf özel hizmettir. Çok zordur burada para kazanmak. Fakat ilk günkü gibi bir derdimiz yoktur. Çalışmalarımız ileriye dönük olarak hizmet vereye devam edecektir. Daha sonraki yıllarda İnşallah karşılığını almayı umuyoruz.

Yıllardır Kanlıca semtine verdiğimiz çalışmalar ön yüzüne çıkmasa da ciddi iş gücü çalışmaları olmuştur. Bunları iyi biliyoruz. Burası İkinci Köprü nün Anadolu yakasında sahil boğaz kısmında sağ tarafının tam altı olarak bulunmaktadır. Beykoz ilçesine bağlı bir sahil veya boğaz semtlerimizden bir tanesidir. Burası yoğurdu ile ünlenmiştir. Mutlaka burada yoğurt yeyin derim.

Kanlıca Kurye İle Bu Bölgede Artık Kafanız Rahat Olacak

Bakarsınız ki hayat genel olarak sizi bazen üzer. Görev aldığımız gönderileri hemen alıp hemen çabukça teslim ediyoruz. Eh işte biraz acil ve hızlı çalışıyoruz. Bu yüzden de diğer rakip firmaları bizi kıskanıyor ve bize uyuz veya sinir olmaktadırlar. Çünkü vakit kaybetmeden müşterilerin gönderi teslimatı yapıyoruz. Bunun içinde o müşteri bizden vazgeçmiyor.

Ne olursa olsun ama diğer firmalarla çalışan müşteriler onları aradıklarında en az üç saat zaman veriyorlar. Biz ise bir buçuk saat onlarınkinin yarısı zaman veriyoruz. Buda bizler arandığı zaman en az ve en kısa zaman bir saat zaman vermekteyiz. Sadece o işi alıp teslim ediyoruz. Diğerlerine göre  yarıdan fazla fark edecek şekilde daha hızlı ve seri çalışıyoruz.

Beykoz İlçesi Kanlıca kesiminde artık kurye hizmetine başlandı.

Bizler firma olarak sizlerden aldığımız büyük bir güç ve kendi kararlılığımızla öyle güzel biçimde piyasaya girerdik. Bu yolda sadece Allah’ımıza  güvendik.Yola çıkarken sadece Bismillah deyip işe başladık. İnşallah bizleri bu sağlam yolumuzda insanlara karşı Allah utandırmasın diyoruz. Güç versin inşallah bize ve çalışanlarımıza.

Bu sektöre yeni girmiş bir firma olarak boğaz ve sahil tarafında hizmet verirken çok şükür bir şey yaşamadık fazla. Ama şimdi Beykoz İlçesine kadar ilerledik ve buralara da hizmet götürmeye başladık canlar. Başladığımız bu hizmeti de yarı yolda bırakma gibi bir derdimiz de asla olmayacaktır.

İSTANBUL HIZLI MOTO KURYE

İSTANBUL MOTORLU KURYE

İstanbul Motorlu Kurye İle Sağlıklı Bir Hizmet

İstanbul içinde olmaya çalışan ve gönderi teslim hizmeti veren bir firmayız. Baktığımız zaman maalesef çoluk çocuk herkes artık bu işi yapmaya başlamış. Ne yoldan haberleri var nede tecrübeden haberleri var. Motosiklet sürüyorum diye kendini motorcu sanan gençlik. Bunlar çok çaylaklar ve bizim ismimizi kirletiyorlar. Bunlar saçma sapan motosiklet süren serseridir.

Şu kocaman şehrin bütün ilçesinde hizmet gösteren firmamız 7/24 çalışarak herkese destek vermektedir. İstanbul Hızlı iş takibi faaliyet olarak hizmet verdiğimiz bölgeler tüm 40 İlçesini ve çevresini karşılamaktadır. Bizim özel olarak Firmamızın bulunduğu mevki  ne olursa olsun her tarafa gidiyoruz. Özellikle Avrupa yakasından başlayarak Anadolu tarafına doğru geçiyoruz.

İstanbul da Sizlere Güven Veren Bir Çalışma Gösteriyoruz.

Bunlar babalarını ve ailesini kandırarak motor hevesine iyice düşüyorlar. Bazı salak insanlar motosikletlerinin egsozunu dahada değiştiriyorlar. Böylece daha kötü ses çıkmasını sağlıyorlar. Ve her yolda geçişlerinde bu gürültüden zevk alıyorlar işte bunlar adam değiller. Zavallılar. Yeni Motora başlayan gençlere tavsiyemizdir, sizde böyle yapmayın .Bunlar ne iş yapıyor.  Sakın aman.

Çalışan ve süren herkese baktığımız zaman motorcuların çoğu yeni yetme serseri gençlerden oluşuyor. Bu çoluk çocuk tipli psikolojik sorunları olan insan güruhlarıdır. Bunlardan her şey beklenir. Zaten hırsızların çoğu içenlerin, uyuşturucu kullananların çoğu bunlardan bu tiplerden oluşuyor. Bu tipler trafikte bizlere çok zarar veren adımızı karalayan manyaklardır. Bunlardan bizler uzağız,

Yapılan bir çok hataların neresinden dönsen kar mıdır? 

Hızlı olarak hizmet verdiğimiz tüm bu çalışmalarımız son derece üstün ve gelişmiştir. Bünyemiz altında bulunan tüm araç ve motosikletler vardır. Bunları kullanan insanlar gayet tecrübeli ve kibar insanlardır. Böylece bizler çalışmalara tecrübeli ve bilinçli kuryelerimizle devam ediyoruz.İstanbul ‘un ilçelerinden hangisi olsun özellikle gece sizlerle birlikteyiz. Sizlerin hep yanınızda olacağız.

Türkiye içinde alan bakımından fazla büyüktür ama  etkisi ise etkilediği alanı çokça yüksek olan bir yerdir. Çalışma alanları ve avm lerin en fazla olduğu yerlerden biridir. İstanbul Avrupa yakasında bulunur. İlk başta gittiğimiz yerler arasında Beyoğlu, Kağıthane, Eyüp, Beşiktaş İlçeleri de bulunmaktadır. Bazen tek tek bazen toplu olarak insanlara yardım ediyoruz. Bu işlerde biz de varız.

İSTANBUL ACİL MOTO KURYE

İSTANBUL ACİL MOTO KURYE

İstanbul İçinde çalışan en kaliteli hizmet ancak bizde

Hiç bir zaman diğer rakip bir çok firmalarını ve elemanlarını kıskanmadık ve onlara kendimizi onlara karşı asla bir rekabet içinde görmedik. Çünkü onlar bizim ekmek ile arkadaşlarımız ve her zaman birbirlerimize yardımcı olmak istediğimiz çok sağlam bir kardeşlerimizdir. Önemlisi de budur zaten hayatta.

Sadece Türkiye  içinde olmak üzere acil olarak çalışmaya çalışan firmalar arasında olmadığımızı söylemek gerekiyor. Çünkü bizler o firmalardan değiliz. Çünkü gerçekten de acil olarak çalışıyoruz ve kimseye zarar vermiyoruz. Bizler bu konuda çok dikkatli davranıyoruz.

Sadece İstanbul İçinde Acil Olarak Çalışan Bir Firmayız

Sadece İstanbul içinde olmak üzere acil olarak çalışmaya çalışan firmalar arasında olmadığımızı söylemek gerekiyor. Çünkü bizler o firmalardan kesin değiliz. Çünkü gerçekten de çok ama çok acil olarak çalışıyoruz ve kimseye ve canlıya zarar asla vermiyoruz. Bizler bu konuda çok dikkatli davranıyoruz.

Son zamanlarda bölgeye baktığımız zaman burada yeterli bizim sektör içinde aynı çalışmalarının olmadığını gözlemledik. İşte tamamen Bundan dolayıdır ki hizmetimiz tüm bölgede bu işlerinin yapar olmuştur. Bundan böyle buralarda olduğunuz zaman mutlaka bize de uğrayın. Bize geliyoruz son yıllara.

Yanarım yanarım İnsanların düştükleri kötü zamana yanarım.

Bizler uzaklarda kalan yerlere de bu ender bulunan çalışmaları sunuyoruz. İnsanların alışması zordur. Fakat bizim mekanımız, yerimiz ve ofisimiz, İstanbul Anadolu Yakasında bulunmaktadır. Pek çok  büyük yerler böyle sonradan aydınlanır. Bizde öyle olacağız. Burası şuanda orta vasat bir haldedir.

Ama ilerde kesinlikle merkez gibi bir yer olursa şaşmayın sakın derim. Çünkü ilçe içinde çalışma biraz zorda olsa bizler bunu başarıyoruz ve başaracak güçteyiz. . Şuana kadar servislerimiz çok güzel olarak sonuçlanıyor. İstanbul son yıllarda  özellikle inşaat sektöründe çok büyük bir atılım gerçekleştirmiştir.

Birde Sabiha Gökçen tarafına Ve karşı tarafa  çok acil olarak gidiyoruz.

İster Tem otobanında olsun ister çevre yolundan olsun iki tarafta bulunan hava alanlarına olsun çabuk servis veriyoruz. Özellikle bu trafik yoğun akan yerlerde de. Bunun yanında acil işlerin direk adrese teslimatlarını yapıyoruz. Bir çok yere hemen çalışan sistemimiz vardır. Seri ve dikkatli oluyoruz.

HIZLI MOTO KURYE

HIZLI MOTO KURYE

Hızlı Moto Kurye İle Gayet Hızlı Ama Çok Dikkatliyiz

Bazı motor kullanan ve bu işte çalışan uyanıklar vardır. Hızlı gitmek bir meziyet değil, rezalettir. Hızlı giderek insanların hayatını tehlikeye atan bütün bu motorcular adına arkadaşlarımız adına tüm trafikte bulunan insanlardan özür diliyoruz. Bu insanlar ve motorcular azınlıktadır.

Bizler hızlı gitmek derken beklemeden devam etmek yani hemen anlamında demek istiyoruz. Lütfen başka bir şey değil, sadece Hızlı olmak aldığınız bir malzemeyi fazla başka adrese uğramadan yerine teslim etmektir. Yoksa tam gaz basıp ta sapa sola makas atmak asla değil.

Hızlı Olmak Herkesin Harcı Değil, Ancak Bizim Harcımız

Maalesef bir çok eleman ve arkadaşlarımız böyle motor kullanmaz. Ancak birçok motor kullanan diğer bazı arkadaşımız da, hızlı sürerek gitme sevdasına hayatlarını kaybetmişlerdir. Biz bunlara içimiz cız eder ve çok üzülmekteyiz. Ama yapacak bir şey yok kaderin önüne geçilmiyor.

Aslında çoğu zaman hızlı giden bir motorcu ne kadar seri olsa gene bir yerde kesin yavaşlar. Bir yerde tıkanıp diğer biraz daha yavaş sürücü ile aynı zamanda yada çok az farkla gideceklerini hiç düşünmüyorlar. Çünkü hız demek çabuk ulaşmak değildir. Hız demek aslında felaket demektir.

Bu işin sırrı asıl esas olan hız değil çalışırken daha akıllı olmaktır

Çoğu kişi çalışma alanları içerisinde bir çok alana faaliyet gösterir. Bu yol güzergahı içinde, taşıdığı herhangi bir malzemeyi veya gönderiyi, bir adresten diğer bir adrese götürebilir. Bursa asıl önemli olan ise bu işi en kontrollü ve güvenli bir biçimde yapmasıdır. Ayrıca da ven kestirme yıldan gitmektir

Amaç şudur, çok trafik olmayan yolları bulup en kısa zamanda hızlı bir şekilde o paketi yerine teslim etmektir. Bizim tek amacımız tamamen karşı tarafın isteği doğrultusunda harekete geçen bir sistemdir. Çünkü biz müşterilerin bir yerden bir yere yetişmesi gereken malzemelerini hızlı bir biçimde yetiştirmektir.

En zorlu koşullar da ve en zor anlarda bile yeterince çabuk olabiliyoruz.

Sizler çok iyi ve net biçimde bizi görüyorsunuz. Zaten  hepsi çok sağlam insanlardır.  Gereğinden fazla efendi, dürüst olmakta iyi değildir. Kusuru hızla aniden yanınızdan geçmektir. yanınızdan hızla geçiyorlar değil mi? Peki o zaman nedir bu işin özü?Bazen stres insanları trafikte zor durumda koyar.

MAÇKA MOTO KURYE

MAÇKA KURYE

Maçka Kurye Hizmetleri 7/24 Hizmete Girmiştir.

Bakın bizim bahsettiğimiz Maçka, Karadeniz’de Trabzon da bulunan Maçka değildir.  Şaka bir yana bizim hizmet verdiğimiz yer, İstanbul Avrupa yakasında bulunan, Şişli ilçesine bağlı olan ve Nişantaşı arasında kalan Maçka semtidir. Burası küçük ama ünlü bir semtidir. Burada insanların binmesi için mi yoksa zevk için mi bilmem ama teleferik vardır. Aslında kısa bir mesafeyi birleştirdiği için ne gerek var diyebiliriz. Unutmayın burası çok güzeldir.

Fakat her buraya giden belki de buna biniyor. Fazla gidiş dönüş trafiği yaşanmasa da sessiz sakin olsa da var işte.Eskiden lunapark alanı olarak bilinen Küçük çiftlik parkın üs tarafları olarak bilinir. En meşhur olan yeri semti tamamen kapsayan yeni ismi ile Maçka demokrasi parkı olarak bilinir. Burada özellikle maç günleri dolar taşar. Bjk taraftarları buraları doldurur maç günleri. Fakat çok üzülerek söylüyorum ki buraya özellikle içmeye geliyorlar. 

Maçka Semti Nişantaşı Teşvikiye Arasında Kalan Bir Yer

Maçka olarak akla gelen ilk üç semtimiz bunlardır. Bu üç yer içine Birde buna işte bakın Akaretler semtini de ilave edersek hepsi iç içe olan yerlerdir buralar. Hepsi bir birlerinden önce yada sonra gelmektedir. Bu bölgedeki tüm iş çalışmalarımız özellikle gecede olmak üzere devam etmektedir. Bizler insanların dışarı çıkamadığı özellikle gece ilaç servisi yapılıyor buralar. Bizler bunun farkında olarak bu çevrede özel olarak nöbetçi eleman bulunduruyoruz. 

Şöyle bir dikkatle bakılırsa aslında burası küçük bir mahalle veye yerdir. Küçük yer olduğu için fazla kurumsal firma bulunmamaktadır. Fakat genede ufak tefek küçük firmalar sağa sola bir şeyler yollamaktadır. Bu kardeşlerimizi  bu işler içinde mağdur etmemek için genede çalışıyoruz. Evet buralarda hizmet vermek bizim için sevinç kaynağıdır. Bizde elimizden geldiğince mahallemize hizmet veriyoruz.

Buranın en bilinen yerlerinden biri de Swiss Otel olan yerdir.

Şunu da söyleyelim ki sosyete burada oldu diye sadece buraya hizmet vermek zorunda da değiliz. Dediğimiz gibi buradan yola çıkarak tüm İstanbul semtlerine ve yerlerin ilçeleri arasında çalışma veriyoruz. Tamamen olmasa da özellikle Levent, Maslak, Sarıyer ile Beşiktaş arasındaki bu alan ve bölgelerde çok etkiliyiz. Bizim ilk etapta ilk öncelik verdiğimiz mesele ise karşımızdakine güven vermektir.

BAKIRKÖY MOTO KURYE

BAKIRKÖY KURYE

BAKIRKÖY’DE TÜM GÖNDERİLER EMİN ELLERDE

Buralarda bulunan en nadide yerlerden biri olan Bakırköy ilçemiz eskiden beri fazla gelişmeden duran ilçeler arasındadır. Sadece bir kaç bölge gelişmiştir. Bu çevre itibariyle bölge genel olarak geliri yüksek kişiler yaşamakta fakat ne olursa olsun insanlar eşittir. Fakat son yıllarda sahil tarafında gelişmeler oldu tabi.

Burası yıllardır chp parti tarafından yönetilen bir belediye düşüncesinde yürümektedir. Burada yaşayan insanlar biraz daha rahat şekilde yaşamanın düşüncesi içindeler. büyük bir bölümü sahil kısmına paralel olarak ilerler. Buralar güzel yerlerdir.

BAKIRKÖY İLÇESİNDE SONRADAN YAPILAN SİTELER 

Ana yol olarak çevre yolu tam üstünden geçer. Bu yolun bir tarafı Bakırköy diğer tarafı ise Bahçelievler sınırları içinde kalıyor. Yüksek oranda trafik alan yerlerin başında gelmektedir. Fakat iç kesimlerindeki bazı semtleri genel olarak sakindir. Buralarda En büyük Caddesi İncirli Caddesi Bakırköy meydanda.

İşte buralar bizim devamlı gittiğimiz yerlerdir. Ayrıca buradan başlayarak gittiğimiz yerler olan özgürlük meydanına kadar inmektedir. Sonra kapalı yürüyüş yolu. Biz her zaman buraya mecbur motorcular giriyorlar. Burada gerçekten de çok büyük anılarımız vardır. Hatırlıyoruz çoğu zaman. 

BURADA BİRÇOK ÜST DÜZEYDE RANT DÖNMÜŞ

Anlatılanlara göre özellikle sahil yolu üzerinde yapılan yeni bloklar için insanlar çok doğru şeyler söylemiyor. Rantçılar iş başında diyorlar. Buralara da el attılar diyorlar. Özellikle de hükümeti elde tutanlar diyorlar.  Son zamanlarda sahil tarafına yapılan lüks rezidanslar insanların ilgisini çekiyor.

İşte burası iki taraftan Küçük çekmece ve Zeytinburnu ilçeleri ile komşusudur. Üst tarafında ise Çevre yolu geçmekte ve buradan da Bahçelievler ile sınırı bulunmaktadır. Mahalle olarak yaklaşık 15-16 mahalleden oluşmaktadır. Bunların hepsinde bizler hizmet veriyoruz.

BU OLAYLAR SADECE BURADA DEĞİL BİR ÇOK YERDE BÖYLE 

Bir çok alanda olduğu gibi bizim hizmetlerimiz birçok dala ayrılsa da kısa olarak bir kaçını saymakta fayda vardır. Birde bazı saydığımız yerlerde çok gezeriz. İşte bunlar  Cevizlik, İncirli, Ataköy, Kartaltepe, Osmaniye, Basınköy, Sakızağacı, Şenlikköy, Yeşilköy, Yeşilyurt, Zuhurat baba, Yenimahalle.

Yeşilköy, Yeşilyurt, Florya taraflarına da çok kaliteli ve çok güvenli bir hizmet veriyoruz. Sizler eğer bu arada sahilden Zeytinburnu ‘ na geçebilirsiniz Kısa yoldan da Ataköy’e kestirme vardır. Aşağı kısımda olan merkez bölgesinden yaya yürüme yolundan da  İstanbul caddesinden sahile inebilirsiniz.

BAŞAKŞEHİR MOTO KURYE

BAŞAKŞEHİR KURYE

BAŞAKŞEHİR BÖLGESİ EN FAZLA BÜYÜYEN ENDER BİR İLÇEMİZDE HİZMET BAŞLADI

Evet gözde yerler arasında burası her taraftan uzamaya devam ediyor. Yani büyüyor yani genişliyor. İstanbul’un en gözde ve en pahallılaşan yerlerin başında geliyor. Bizler buralara bundan yirmi sene önce yani yaklaşık olarak 2000 li yılların başında gittiğimiz zaman buraların yolu ve suyu olmayan bom boş arazileri olan yerlerden oluşan bölgelerdi.

Daha sonra buralara bina yapılmaya başlanınca buraya kim gider de yaşar diye düşünüyor ve kendi kendimize konuşuyorduk. Ancak insanlar çoğaldıkça zamanla öyle bir değişim gösterdi ki burayı artık bizler bile tanımaz yani tanıyamaz olduk.Çünkü bizde çok şaşırmıştık.

BAŞAKŞEHİR SONRADAN İLÇE OLMASINA RAĞMEN ÇOK BÜYÜMÜŞ, GELİŞMİŞTİR.

Genel yapı olarak baktığımız zaman yüz ölçümü olarak toplama bir ilçe olsa da gerçek olarak çok geniş bir alana sahip bulunmaktadır. Çok özel bir yerdir. Bir çok ilçenin toprak ve alan olarak büyüktür. Hatta hepsini geçmiş geniş mahalle gibi sağlam yelpazesine yani mahalle büyüklüğüne sahip geniş toprak ve arazi yapısı olarak alanlarından oluşmaktadır.

Baktığımız zaman bu isim altında bile futbol sahası yapılmış ve buranın futbol takımı bile gelişim göstererek başarılar elde etmiştir. Bütün bunlardan dolayı buraya ayrı bir ilgi ve hizmet sunmak gerekiyordu İşte bizim işimizin ilk başlarından olmuştur. Kurye olarak Başakşehir İlçesinde çok kaliteli ve çok güvenli bir hizmet veriyoruz. Bu isimle  diye anlandırılan bölgesi İstanbul Avrupa tarafında bulunan yeni bir ilçemizdir.

GEÇMİŞİ YAKIN SAYILIR 2007-2008 YILINDA İLÇE OLDU

Çünkü buraya o kadar büyük siteler ve bloklar yapıldı ki, burası adı ile müsenna kocaman bir şehir oldu. Birde o günden sonra her gün sağa ve sola ileri etaplar yapılmaya devam etti. Hala inşaatlar devam etmektedir. Dolaysıyla burası gelişti ve nüfusu sağdan soldan birleşen mahalle ve semtler ile baya büyüdü.Şu anki en son tahmin edilen nüfusu ise beş yüz bin üzerindedir.

Sevgili çok değerli dostlar bundan böyle artık buranın geniş  bölgesindeki hızlı olarak servisimiz başlamıştır. Böylece bu bölgede özellikle sanki taksi bekler gibi bizleri her an aranızda bulabileceksiniz. Çok iyi biliyoruz ki çağırdınız elemanlar hemen 30 dk içinde kapınızda olacak.  Asla çok geç geldiğini ve geç gelmeyecek geç teslimat yapmayacak. Artık fazla hatta hiç üzülmeyin çünkü biz varız.

BAHÇEŞEHİR MOTO KURYE

BAHÇEŞEHİR KURYE

BAHÇE ŞEHİR KURYE ÇALIŞMALARINA HIZ VERİYOR VE BAŞLIYORUZ BİZİ BEKLEYİN

Bizler bundan önceki hayatımızda bir çok şeyi itiyoruz ve bizim olsun diye içimizden geçiriyoruz. Bazen şöyle güzel bir mekanda güzel bir evimiz olsun ve orada mutlu şekilde yaşamak içimizden geçiriyoruz. Tabi her insanın istediği olaylardan biridir bu düşünce. Şöyle biraz para etsin ileriye doğru değerlensin ama alırken de biraz ucuza alalım diye bir çok fikir oluşabiliyor kafalarda. Bende motorcu olarak İstanbul içinde gezdiğim yerlerde ve bölgelerde vardığım zaman bir çok yer için içimden böyle düşünceler geçirmişimdir.

İşte keşke bura da bende otursam, benimde burada bir evim olsa ne güzel olurdu diye düşünürüm. İşte bu bölgelerin içinde böyle düşündüğüm yerlerin içinde burası gelmektedir. Yerleşim ve düzen olarak gerçek manada biraz düzgün ve site olarak özgün bir yere sahip bölge hem mülk olarak yüksek pahallı ve oturulacak bölgelerin içinde gelmektedir. Son derece gelişen ve büyüyen bölgelerin ilk başında gelen bu bölge artık Başak şehir ilçesine bağlanmıştır. Dolaysıyla burası kendi görüşüm olarak saçma sapan bir düşünce ile ilçe yapılması gerekirken yapılmamıştır.

BAHÇE ŞEHİR YAŞAMAK İÇİN GERÇEKTEN ÇOK HARİKA BİR BÖLGE FAKAT ÜZGÜNÜZ AMA BİRAZCIK PAHALLI

Burası sadece site ve güzel binalardan oluşan organize ve düzgün bir yerleşim merkezidir. Dediğimiz gibi burası isteyebileceğiniz bir çok şeyin elinizin altında olduğu bir yerdir. Okul desen yanında, saha desen yanında, eğlence merkezi desen yanında. Yol desen hemen otobanın kenarında bulunmaktadır. Mümkün olduğu kadarıyla burası halen sağdan soldan genişlemeye devam ediyor. Fakat bunun için orman ve ağaçlara zarar verilerek genişlemesi benim hiç hoşuma gitmiyor tabi.

Birde son yıllarda burada yapılan yan yollar ve inşaatlar neticesinde burada da yavaş yavaş trafik oluşmaya başlamıştır. Hemen alt tarafından bulunan varoş kesim olan Altın şehir bölgesinin düzensiz yolları ve çarpık yerleşim alanları maalesef burayı çok etkilemiş ve trafik olarak yoğun olan bu dağınık bölgemizi trafik haline getirmiştir. Bundan burası da çok etkilenmiştir. Son yıllarda baktığımız zaman zaten Mahmut bey gişelerinden itibaren trafik yoğunlaşmaya başlamıştır. Bu tarafında çok kaliteli ve çok güvenli bir hizmet veriyoruz

ZEYTİNBURNU MOTO KURYE SERVİSİ

Güngören Kurye Sizlere Kolay Ve Basit Çözümler Sunuyor

GÜNGÖREN İLÇESİNDE ÇOK YAKIN SİZLERE ÖZEL ÇOK FARKLI BİR ANLAYIŞ İLE HİZMETİ SUNUYOR

Sunduğumuz servislerin başlarında gelen bu bölge belediye olarak Marmara denizi sahil tarafında kalan yerlerden biridir. Bakırköy ile beraber Eminönü, Fatih ilçeleri de dahil denize sınırı olan yerlerden biridir. Fakat burası toprak olarak geniş alana sahip olduğu için denize sınır olan yeri Kenedi Caddesidir. Bir güzel hizmet almak istiyorsanız bizimle çalışmayı lütfen tekrardan düşünmenizi isteriz. Bölge belkide İstanbul içinde çalıştığım yerleri içinde en karışık ve en saçma alana sahip bölgedir.

Burada da belediyelerin çarpık kentleşme anlayışı nedeni ile ne sokaklar belli ne de yolları belli hale gelmiş saçma olmuştur. Zaten sokak isimleri de bir o kadar saçma sapan olup bir sokağı bulmak o kadar zorlaşmış ki ne navigasyonda geçiyor ne de harita da. Zaten sokak isimleri sayı ile olduğu için birde sayıların kesirli olması işi daha da zorlaştırmıştır. Bizim görüşümüz hala değişmeyen bu yönetim şekli ve mahalle aralarına yapılan yüksek binalar yaşamı kaos haline getirmiştir. Yani burası demem o ki bir gönderi getirdiğimiz de en sevmediğimiz bölgelerdendir.

TOZKOPARAN BÖLGESİ ÇOK KARIŞIK OLSA DA BİZLER BUNUN ÜSTESİNDEN GELİYORUZ. HEP BAŞARIYORUZ 

Kalabalık ve karmaşık sokakları ile bu ilçemiz adeta insanı çileden çıkarsa da biz başardık. Saydığımız onca şeylerden sonra evet gene burada çalışmayı ve insanlara hizmet vermeyi çok şükür başardık. Mahalle sınırları ve sokak sınırları belli olmayan bölgenin sahil tarafında yapılan binalar ve çalışmalar gene insanı çileden çıkarsa da bizler bunu başaracak güçte bir firma olarak oralara da hizmetimizi götürüyoruz.  Verdiğimiz işlerin çoğunu acil ve hızlı olarak sunuyoruz.

Bölgenin sahil tarafında önceden dericilerle dolu firmalar bulunmakta idi. Fakat son yıllardaki ekonomik kiriz nedeni ile buralarda bulunan küçük dükkanlar kapanmış ve her şeyde ve her olay da olduğu gibi bu düzende zengin olan, arkası sağlam olan ve parası olan ayakta kalmıştır. Yani bir çok deri atölyesi kapanmış ve büyük firmalar bu bölgede işlerini yürütmeye daha da pay alarak devam etmişlerdir. İşte vahşi doğanın kanunu şehir hayatında uygulanmaya başlamışlar. Güngören İlçesinde Merter Kurye ile çok kaliteli ve çok güvenli bir hizmet veriyoruz

ZEYTİNBURNU MOTO KURYE

ZEYTİNBURNU KURYE

ZEYTİNBURNU İLÇESİNDE BÜYÜK BAŞARIMIZ SÜRÜYOR

Biz çalışmamız ile tüm Zeytinburnu İlçesi, çevresi ve mahallelerinde Zeytinburnu  hizmetimiz başlamıştır.  İstanbul’da çok eski ve özel ilçe olarak İlçemiz Avrupa yakasında Bakırköy, Top kapı arasında bulunmaktadır. Burası önceden dağınık olsa da son yollarda gelişmiştir. Biraz kıpırdama var sanki.

Güzel ve merkezi hale dönüşmüş bir İlçemizdir. İlçe, diğer ilçelere nazaran İstanbul’un en büyük ve geniş açıdan büyük ilçelerinden bir tanesidir. Bu bölge Top kapı, Cevizli bağ, Zeytinburnu üçgeni içinde yer almaktadır. Hemen Cevizli bağ, sağından E-5 üzerinde Zeytinburnu, Ambarlar. 

ZEYTİNBURNU BÖLGESİ ÇALIŞMALARI ÇOK FARKLI SÜRÜYOR

Demirciler sitesi, sapağı vardır. İşte buralar anlattığımız yerler burasıdır. Buralar ilçe olarak anlattığımız yere bağlıdır. Evet arkadaşlar size bir itirafım var. Bazen bu işi yapan olmaktan utansam da daha sonra kendi kendime diyorum ki, insan olarak dünyanın en özgür işini yapıyorsun. Evet yani yanlış mı?

Dışarıda sen özgürce hem geziyorsun hemde para kazanıyorsun.İşte durum bu. Evet bazı olumsuz bir sürü mesele olmuyor değil. Çoğu zaman insanların aşağılaması, küçük görmesi, hor ve hakir görmesi insanı üzüyor tabi bizi oldukça. Bazı güvenlik görevlileri bile sanki oranın sahibi gibi bizlere iyi davranmıyorlar.

TEKSTİL VERİ DERİ PİYASASINI ELİNDE TUTAN İLÇE

Böylece diğer iş arkadaşlarıma çok kötü davranıyorlar. Aynen öyle ve kendi görevleri olmadığı halde görevlerinin dışına çıkıyorlar ve bize karışıyorlar. Tekstil başta olmakla beraber genellikle dericiler ve tekstilcilerle ünlenmiş ve bu dükkanlarla doludur. Medya piyasasındaki Fox Tv bu ilçede sahil kısmında bulunmaktadır.

Tabi ki 2018 yılı itibariyle ve buradan taşınmaz ise . Genellikle orta direk denilen orta ve alt kesim yaşamaktadır. Akp’li belediye başkanı yönetir. Özel ve Dağıtım Hizmetleri olarak burada  olarak şu semtlerimiz ve ilçelerimize hizmet vermektedir. Bakırköy, İstanbul Caddesi, Ataköy, Ataköy 7-8 kısım vardır.

BÖLGEDE BÜYÜK VE ÇOK ÖNEMLİ FİRMALAR BULUNMAKTADIR.

Yeşil Kundura, Topkapı, Matbaacılar sitesi, Bayrampaşa, Çevik Kuvvet, Fındıkzade, Çapa tüm bu bölgelerde faal olarak  hizmet vermektedir. Şahane olarak taşıma  hizmetleri olarak bizlerde bizi benimseyen, özümseyen firmalarımıza daha çok değer vererek onların işlerini ve paketlerine öncelik tanımaktayız.

GEBZE MOTO KURYE

GEBZE KURYE

Gebze Bölgesinde Hizmetlerimiz Devam Ediyor Bekleriz

Gebze… Kocaeli’ne bağlı olsa da, İstanbul’un bir ilçesi İstanbul’da. Çok büyük bir sanayi alanı. Belkide Gebze ilçesini Kocaeli’de kalan kişi sayısı Kocaeli’nden geriye fazla bir şey kalmaz denirse doğru olabilir. böyle düşünürsek harbiden de den doğru doğru olur.Yada iş hacmi yarı yarıya düşer dense doğru olur. Burası daha önceleri hatta eski insanlar ve yaşlılar halen söylerler Taşıtlarla olarak biliniyordu.  Bu şehrin bir sürü köyü olduğunu fark ettim. Hala yolu, suyu, elektrik olmayan hele İstanbul’ da öğrendim.  Çalışıyoruz, hemde büyük bir öz güvenle çalışıyoruz. 

Demem o ki buraların önceden komple tarla olduğu doğrudur. Bu bölgeler boş taşlarla dolu bir göğe iken sonradan yerleşim yeri haline geldiği bilinmektedir. Buraya en yakın yer Kurtköy olarak bilinmektedir. Sultanbeyli Otobanın hemen alt tarafında kalmaktadır. Kurtköy tarafının en büyük sanayisine sahip bölgesidir. Bir bölgeye daha hizmete başlamanın gururu içindeyiz.   Bu şehirden küçük nice ülkeler varmış yeryüzünde. Altyapısı olmayan yerler gördüm. Gerçekten de bir çok yönden gelişmemiş, geliştirilmemiş yerler var bu şehirde.

Gebze Organize Sanayi Bölgesi Dev Bir Sanayi Alanıdır

Gebze Organize Sanayi Bölgesi (GOSB) çok büyük bir alana kurulmuştur. Belki de Gebze bir merkez alana kadar bir alana sahiptir. Gebze bölgesi yaşayan çok insanın bu bölgelerde çalışıyorlar. İşte burası sanayi olarak büyük bir gelişme ile birinci sıradadır.  Yüzlerce imalat yapan firmalar, büyük firmaların depoları, üretim yerleri, kimyasal fabrikalar, Dağıtım yerleri hep buradadır. Gerçekten de burası küçük bir dünya büyüklüğünde bir şehir. Evet gerçekten de bu iş bana birçok geri görme ve tanıma imkanı verdi.

işte çalışma alanlarımız içine kattığımız bir bölge. Çalışmalar tamamlanmış hizmetimiz başlamış. 2010 yılında attığımız tohumlar şimdilerde yeşermeye başlamış ne mutlu bize. Buralarda hizmet vermek biraz zor işti ilk başlarda. Çünkü buralar sokak ve cadde olarak hatta mahalle olarak çok dağınık bir bölgeydi. Bizler Motorlu Kurye olarak tüm İstanbul’u geziyoruz. Yirmi yıldan fazladır bu işi yapıyorum İstanbul’ da hala gitmediğim köy, görmediğim yer var. Şuana kadar neredeyse Evliya Çelebi gibi tüm İstanbul‘u dolaştım. 

ŞEHİR İÇİ MOTO KURYE

ŞEHİRİÇİ KURYE

Şehiriçi Olan Bütün Hizmet Bölgesi Ve Temennilerimiz

Şehir içi hizmete başladığı 2015 yılından itibaren her gün çoğalan bölge potansiyeli ile sektörde bir numara olma yolunda ilerlemektedir.  Artık bundan sonraki amacımız şehir içi kurye olarak ilçeler arasındaki bağlantıyı sağlamak için bir ağ oluşturmaktır. Yani İstanbul içinde ne kadar semt ve mahalle varsa buralara kadar kurye hizmetimizi indirmek ve buralara da hizmet vermektir. İstanbul içinde yaklaşık 790 tane mahalle vardır. Bu mahaller arası bağlantıyı sağlamak artık birinci hedefimizdir.

1992 yıllardan beri hizmetlerimiz bu güne kadar devam etmiştir. Takibi şimdilerde gelişen yeni teknoloji hızına yetişmek gerçekten de çok zor görülmektedir. Çünkü bizler o zamanlar malzemeleri alıp teslim ediyor ve ücretimizi temin ediyorduk. Şimdilerde, internet, kredi kartları, uygulamalar, akıllı telefonlar ve diğer teknolojik yeni çıkan alet ve sistemler bu işimizi bozmuştur. Hemde müşterilerimizin acil ihtiyaçlarını karşılamak için belli bir ücret karşılığı bu malzemeleri temin edip teslim ediyoruz.

Şehir içi Güvenli Çalışma Amaçları Ve Özelliklerimiz Nelerdir ?

Şehir içi  olarak amacımız tüm İstanbul’da faaliyet göstermek olmuştur. Bu yöndeki çalışmalarımız son hızla halen devam etmektedir. Bu konuda bize yardımcı olan en büyük güç siz değerli müşterilerimizin bize vereceği güçtür. Bize vereceğiniz olumlu olumsuz eleştiriler bizlere güç katacaktır. Lütfen bize yazın ve ya ulaşınız. Tüm çalışmalarımız sizin için yapılmaktadır.  İstanbul sınırları içerisinde kalan tüm ilçelere hizmetimiz başlamıştır. Bu sistem özel bir sistem olduğu içinde fiyatlarımız biraz pahallı gözükmektedir. Bunlardan bir tanesi normal servisimizin fiyatlarıdır.

Fakat bizlerde internet sitemizi açarak ve güçlendirerek zengin parası olanların yanında varlığımızı sürdürmeye çalışmaktayız. Ama ne olursa olsun geçmişte olduğu gibi şimdiki zamanımızda da düzen her zaman sistem zenginden yana olmuştur. Toplumu zengin etmek yerine toplum içinden bazı kişileri çıkartıp ta onları zengin etmiş ve onlar parsayı toplamışlardır. Çalışma olarak bu sistem içinde ayakta kalmak çok zor gözükse de bizler işimize devam ediyoruz. Hele gece olunca daha fazla oluyor. Bu nedenle sitemizin üst kısmında görüldüğü üzere iki fiyat listesi tablosu yazdığımızı fark edebilirsiniz. 

ŞEHİRLER ARASI MOTO KURYE

ŞEHİRLERARASI KURYE

Artık  Şehirler Arası Kurye Hizmetimiz Hem Acil Ve Hemde Hızlı Olarak Resmen Başladı 

Şehirlerarası  hizmetimiz Tüm İllerde başlamıştır. Sizin için çok özel ve orjinal olarak  çalışıyoruz. İstediğiniz şehre kurye siparişi verdiğiniz takdirde o şehirden alınan malzeme veya paketi alıp istediğiniz şehre teslim ediyoruz. Özellikle çalışmalar İstanbul merkezli İstanbul tüm ilçelerinden diğer tüm yerlere ekonomik ve seri  hizmetimiz vardır. 

Yakın şehir olarak  Bursa, İzmit, Sakarya, Ankara, Yalova  gibi hizmetlerimiz vardır. Halen devam etmektedir. Diğer uzak illere ise İstanbul dan o ile uçak kargo ile teslimat yapıyoruz. Orada o şehirde bulunan şubelerimizdeki bütün iş arkadaşlarımız yollanan paketi teslim alıp adresine ulaştırmaktadır. Uçak ile yani hava alanı olmayan beldelerde servis vardır.  

Şehirler arası Çalışma Şeklimiz Modern Ve En Yüksek Performans İle Hep İleriye Doğru

Çalışma şeklimiz sadece İstanbul ve diğer bölgeler olarak olmaktadır. Yada diğer şehir dışı yerlerden İstanbul tarafına paketler için geçerlidir. Semtler arası kendi aralarındaki özel bir siparişlerini şu anlık yapamıyoruz. Yani İstanbul’dan istediğiniz Türkiye sınırlarına bir şey yollayabilirsiniz. İstediğiniz ilden de  İstanbul’a paket gönderin. 

Fakat dediğimiz gibi diğer şehirler arası işlerinizde şuanda hizmetimiz çok az alan için sınırlıdır. Bunun için lütfen telefondan bilgi alınız. Bu işi yapanlar artık çok çoğalmıştır. İş potansiyelindeki düşüş ve sektördeki pazar payında çok yüksek miktarda rekabet olduğu için işler çok düşmüştür. Fakat çalışma olarak bu sektörü hala aranan en büyük iş sektörlerinden bir tanesidir.

Şehirlerarası Olarak Çalışmak Zor mu Ve Böylece Neler Taşıyoruz, Neler Yapıyoruz Ve Nasıl Çalışıyoruz?

İstanbul’a yakın alanlara  motosikletlerle gidiyoruz. Şehir dışı çalışan motosikletimiz diğerlerinden daha farklı ve hızlıdır. Daha uzak bölgedeki illere ise uçak kargo ile paketinizi yolluyoruz. Yada Uçakla size gelip geri dönüyoruz. Tabi masraflar size ait olmak üzere. Bize İstanbul’dan istediğiniz siparişi verin getirelim.

Hem alıp hemde size teslim ediyoruz. İstediğiniz vakitte ise otobüs firması ile yolluyoruz yada sizin için gelip geri dönüyoruz. Ayrıca Türkiye’de motosikletle gidilerek hizmet verilmektedir. Yolladığınız her paketi teslim alıp adresine teslim edebiliyoruz. Tüm bu hizmetimiz gene otobüs yolu ile otobüse verilerek teslim edilmektedir..

ŞEHİR DIŞI MOTORLU KURYE

ŞEHİRDIŞI KURYE

ŞEHİR DIŞI KURYE HİZMETLERİMİZ BİR İLKE DAHA İMZA ATTI

Değerli iş sahipleri ve bizim yaptığımız bu işi kullanan işverenler, bundan sonra büyük bir ilke adım atarak sizleri büyük bir sıkıntıdan kurtarmayı hedefliyor. Çünkü bütün firmalar baktığımız zaman şehir içi olarak çalışmakta ve bu tarafa pek hizmet vermemektedir. Bizlerde bunu anladık ve buraya servis hazırladık.  Ama insanlar maalesef kör oldukları için hala bizim farkımızda değiller. Bizi üzende bu işte ne yapalım. Gene de yola devam etmek lazım.

Bizler bu şehrin görünmeyen emekçi işçileriyiz. Görünmeyen kahramanlarıyız. Gece gündüz çalışıyoruz, her sektörde insanlara yardım ediyoruz. Her alanda faaliyet gösteriyoruz. İnsanların işlerini kolaylaştırıyoruz. Uzakta olanlara yardımcı oluyoruz. Hastalara ilaç getiriyoruz. Kredi kartı ve banka kartları dağıtıyoruz, yemek falan dağıtıyoruz, diyet yemek sektöründe hizmet veriyoruz, yani her alanda insanların yanında olmaktan huzur buluyoruz.

ŞEHİR DIŞI İŞLER İLE TÜM ŞEHİRLERE HİZMET SUNMAYA BAŞLADIK

Bizler uzun çalışmalardan sonra şu anda kullandığımız motosikletlerden farklı bu iş için masrafa girerek daha büyük ve daha hızlı ve daha pahallı motorlar alarak firmamız bünyesine kattık. Bu açıdan şehir dışına daha hızlı gidebilmek için ise daha tecrübeli elemanlarla anlaştık. Kaliteli hizmet buna denir.

Emekçiler olarak çalıştığımız sektörden dolayı gurur duyuyorum. Her ne kadar son zamanlarda işler çok düşmesine rağmen hala ekmeğimizi bu sektörden kazanmaya devam ediyorum. Arkama baktığımda bu işe başladığın için pişman mısın sorusuna hiç düşünmeden pişman değilim diyebiliyorum.

ŞEHİR DIŞI DEMEKTEN KASIT İSTANBUL DIŞI DEMEKTİR

Yaklaşık yirmi yıldan beridir ondan fazla motosikletim olmuştur. Belkide daha fazla olmuş olabilir. O zamanlar Motosikleti bir aylık paranla alabiliyordun. Ve bu kadarda vergisi yoktu. Maalesef benzinde bu kadar pahallı değildi. Sonradan zorlaştırdılar. Ötv koydular, özel vergiler koydular, araba gibi senede iki tane vergi koydular, köprü parasını arabalarla aynı yaptılar.

Ama hala bu mesleği bitiremediler. Bence Bu şehirde böyle trafik oldukça bu işler bitmez. Allah’ın izniyle devam eder. İstanbul içinde açılan firması ile birlikte eve servis dönemi başlasa da bu işi biz motorlu kurye olarak yıllardan beri yapmaktayız. Müşterilerimizin özel istek ve ihtiyaçlarını karşılamak ve onlara gece gündüz hizmet verip, onları zor duruma düşürmeden çalıştık.

ATAŞEHİR KURYE

ATAŞEHİR KURYE

HİZMET BÖLGESİ SERVİS VE HİZMET ALANI MÜTHİŞ 

Burası, bölgesi sonradan ilçe olmuştur. İstanbul Anadolu yakasında bulunan güzel ve elit semtlerden büyük olanlardan bir tanesidir. İş potansiyeli ve ikamet durumu olarak yüksek derecededir. Brandium Alışveriş Merkezi buradadır. İstanbul’un en fazla gelişen ilçesi haline gelmiştir. Kent Plus siteleri bayağı büyüktür. Ayrıca Ağa oğlu buraları parsellemiş.  Özellikle batı  bölgesi son yıllarda son derece çok büyük olarak büyümüş ve gelişmiştir. İlçede birçok ünlü ve zengin insanlar yaşamaktadır.

HIZLA DAHA GENİŞ BİR ALANA YAYILMAYA BAŞLADI

Fenerbahçe Ülker Arena Basket sahası buradadır. Opet akaryakıt genel müdürlük merkez binası buradadır. Mimar Sinan Büyük Mimar Sinan camisi buradadır. Migros Genel merkezi buradadır. Bu sistem ile birlikte ile sizlerin hem motosikletli  ve arabalı  işlerinizi şimdikinden daha kısa bir zaman içinde yüzde yüz zaman fark ederek yerine getireceğiz. Şu ana kadarki yaptığımız zaman farkını yarı yarıya indirecek bir sistemin oluşmasından bahsetmekteyiz.

İŞLETMEMİZ BÜTÜN ATAŞEHİR İLÇENİN TAMAMINDA HİZMETE 

Özel ve sağlam bir  hizmet ile beraber çok büyük bir yükün altına girmiş cesurca bulunmaktayız. Bunun sebebi ise sadece özel müşterilerine daha iyi bir hizmet sunabilmektir. Hizmetimiz yeni faaliyete geçse de aşama aşama dahada ilerleyerek büyümek ilk hedefimiz olacaktır. İlçenin tüm  bölgesinin hem doğu bölgesine hemde Batı bölgesine hizmetimiz maksimum düzeyde faaliyete girmiş bulunmaktadır. Artık üzülmeyin, hüzünlenmeyin biz varız

İŞE BAŞLADIK, ARTIK DAHA BAŞKA HANGİ ÇALIŞMALARIMIZ VAR?

Bizim çalışma alanlarımız içinde en fazla potansiyele sahip ilçelerin ilk olarak başında gelmektedir. Buradaki bir çok firma ve müşteri başka yerlere nazaran daha sağlam ve daha kibar müşterilerdir. Ücret konusunda fazla pazarlık yapmayan müşteriler daha çoktur. Dolaysıyla buradan çıkan işlerde emeğimiz olan normal ücreti alabiliyoruz. Fakat diğer bölgelerde böyle pek olmamaktadır. Bundan dolayıdır ki bu bölgede bir çok meslektaşlarımız internet siteleri vardır.

UZUN VE ÇİLELİ BİR YOLCULUĞUN ARDINDAN SABAHI GÖRÜYORUZ

Burada firmaların çok özel saha çalışması olsun bir çok alanda diğer firmalarla yarış halinde olduklarını biliyoruz.  Bu çalışma sistemimizi deneyerek zaman bakımından daha fazla kar edebilir ve işlerinizin erken hal olmasını bekleyebilirsiniz.

ŞİMDİ ARAYIN
× CANLI DESTEK YAZIN