BURSA MOTORLU KURYE İSTANBUL YOLLARINDA

BURSA’DAN İSTANBUL’A DOĞRU YOLA ÇIKTIK, ALLAH UTANDIRMASIN

Uzun bir ayrılıktan sonra sizlerle tekrar buluşmanın sevincini yaşamaktayız. Seviniyoruz çünkü geldik. Bizim bu güzel ve seri  hizmetlerinden yararlanmak için hemen bizi arayınız. Mutluyuz çünkü başladık. Bizler bu çalışma içinde var olduk gene olacağız. Bütün bunlardan sonra kısaca Gün içerisinde X noktasında Y noktasına gitmesi gereken acil kargolarınızı ve işlerinizi kapınızdan alıp gitmesi gereken noktaya motosikletli elemanlarımız ile anında ulaştırıyoruz. Mümkün olduğu kadar rahat bir şekilde sizlere iddaa ediyoruz kimse Bursa’da bizden daha hızlı olmaz. Farkı bizimle yaşayın. Şeffaf bir şekilde olumlu bir hizmet. Bursa Kurye sevisi ile birlikte artık özel ve resmi her türlü gönderilerinizi size ulaştırıyoruz.

Çalıştığımız zaman süre içinde bize yani Bursa Kurye’ye telefon açtığınız andan itibaren ekiplerimiz adresinize en kısa sürede ulaşmak için en yüksek performansı gösterecektir. İşte bu açıdan gayet seri ve çabuk hareket ediyoruz. Çalıştığımız zaman süre içerisinde hiç bir pakete zarar vermeden yolumuza devam ederken bu hizmet esnasında da başka canlılara, özellikle hayvanlara ve bitkilere yani doğaya asla zarar vermeden çalışıyoruz. Özellikle Bursa’da hizmet verdiğimiz bölgeler ; Osmangazi, Nilüfer, Büyükorhan, Yıldırım, Gemlik, Gürsu, Harmancık, İnegöl, İznik, Karacabey, Keles, Kestel, Mudanya, Mustafakemalpaşa, Orhaneli, Orhangazi, Yenişehir .. Bu yerlerden İstanbul tarafına tüm paketlerinizi alıyoruz.

BURSA MOTORLU KURYE İLE ARTIK SİZLERE 7/24 HİZMETİNİZDE ÇALIŞIYORUZ

İş olarak acil olarak bir yerden başka yere yerine ulaşması gereken her türlü evrağınızı adresinizden alıp derhal en kısa sürede gitmesi gereken noktaya ulaştırıyoruz. Bu şekilde uzun mesafe çalışıyoruz. Mesala sizlere bir örnek verelim, diyelim ki arabanızın ve ya iş yerinizin yada başka bir yerin anahtarını evde unuttunuz tekrar geri dönüp vakit kaybetmeden bizimle irtibata geçin ve bizi mutlaka arayın. Sakın unutmayın mutlaka  bizler sizin için en kısa sürede bulunduğu yerden alıp yanınıza, kapınıza, adresinize getirelim. Bu işler için istediğiniz soruyu bize sorun. Bu konuda sakın bir şeyden çekinmeyin. Ama mutlaka sakın çekinmeyin. Vaktinizi boşa harcamayın.

Acil  gönderileriniz için 7 gün 24 saat esasına dayalı güzel bir hizmet veren firmayız. Bir çok çalışma alanı içinde günün her saati sizlere hizmet sunmaya hazırdır. Çalışma stratejisi olarak  diğer firmalardan ayrı özelliğimiz ise daha hızlı ve ekonomik olmamızdır. Buradan yani bulunduğumuz şehirden bütün büyük şehirlere olmak üzere tüm metropol kentlere servis vardır. Artık  trafik yoğunluğunda ve yoğun iş temposunda otomobillerle ulaşımın çok zor olmaktadır. Ancak  çoğu noktalara elemanlarımızla motorlu ekiplerince ulaşır. Sizlerin tüm siparişleriniz tam zamanında teslim eder. Şunu da unutmayalım ki Firmamız son derece güvenli olup size 7/24 hızlı ve ekonomik, sağlam, güçlü hizmetini vermektedir.

BU ÖZEL HİZMETİ İLE TEKRAR ARANIZA GELDİK BURSA UÇAK KARGO HİZMETİ DE BAŞLADI

Bursa kurye olarak bizler çalışma alanımız olarak sadece Bursa il sınırları içerisinde değil özellikle tüm diğer büyük şehirlere de verdiğiniz gün olarak aynı gün acele ve özel kargo hizmetimiz ile uçak kargo kurye hizmeti veriyoruz. Bu konu üzerine sizlerin yollayacağınız tüm eşyaları, canlı hayvan da dahil olmak üzere yolluyoruz. Her türlü evrak, belge, fotokopi, gümrük, yedek parça, numune, cihaz, makina parçası, özel evrak yani resmi olan tüm evrağınızı sizden alıp gitmesi gereken noktaya en hızlı sürede ulaştırıyoruz… Uçak kargo hizmetimiz ile beraber sizler Hava kargo ile ses hızında taşımacılık ile bizim hizmet servis ve fırsatlarından yararlanın… Bizi arayın zaman kaybetmeyin aksine kazanın.

BİZİM İLE  BİRLİKTE HER TÜRLÜ SORUMLULUK VE GÜVEN İÇİNDE İÇİNİZ RAHAT OLSUN

Uçak kargo hizmetimizi burada bulunan hava alanı olan Bursa Yenişehir Hava limanından özellikle sizin yollayacağınız bölgeler olmak üzere, Yurt dışında bir çok noktaya gönderebiliyoruz. Ayrıca Yurt içinde ise en az 20 noktaya teslimat gerçekleştiriyoruz. Yollayacağınız şehri söylediğinizde ona göre size bilgi verilecektir. Acil gitmesi geren her türlü evrak ve eşyalarınızı uçak kargo ile yerine ulaştırıyoruz. Aradığınız zaman hangi şehre Uçak kargo kurye fiyatları için lütfen bizi arayınız.. Bursa Kurye, özellikle anlaşmalı olduğumuz Yenişehir Hava limanı odaklı merkez acil ulaşım ve koordinasyon merkezi hizmeti sayesinde artık sadece Bursa değil tüm dünya elinizin altında.

Bursa Kurye yarı yolda bırakmaz tam zamanında teslimat yapar…