• 0533 091 65 40
  • mkuryeci@gmail.com

BEYLİKDÜZÜ KURYE etiket arşivi

BEYLİKDÜZÜ MOTO KURYE

Beylikdüzü Ve Çevresinde Moto Kurye İhtiyaçları Nasıl Karşılanmalıdır.

Beylikdüzü, Esenyurt, Hadımköy, Avcılar Arası Hizmetler Nasıl Yürümektedir? Bilelim Anlayalım.

İstanbul’un ilçelerinden biridir. Bu ilçemiz Avrupa yakasının sonlarında Trakya tarafında yer almaktadır. Burası ön tarafı tamamen Marmara denizi ile çevrilidir. Üst tarafında E-5 Çevre yolu geçer ve buraya tamamen sınırdır. Zaten buraya gelen insanlar çoğunlukla Çevre yolu üzerindeki Metrobüs hattıyla ulaşmaktadır.

Bu yol tam bu ilçeyi ikiye bölmektedir. Ayrıca bölge Tem otoban yoluna da sınırdır. Aşağıya doğru devam ettiğimiz zaman Esenyurt ve Beylikdüzü İlçeleri ile komşudur. Daha geride ise Küçükçekmece gölü ve ilçesi ile sınırı vardır. Genel olarak yaklaşık 500 bin civarında nüfusu vardır. Yaklaşık 42 bin km alanı ile orta sıralarda yer alır.

Bölgenin Sosyal Yapısı Ve Gelişimi Hakkında Yapılan Araştırmalar Nasıl Olmalıdır? Bu konuda Bilgiler nelerdir

Avcılar biraz uç kesimde ve genel olarak buraya giden yolları trafik olan bir bölgedir. Bundan dolayı biraz da olsa gecikme yaşanacak yerlerden bir tanesidir. Burada yaklaşık olarak şiödilik 10 mahalle bulunmaktadır. Bu mahallelerden çoğuna hizmet verip paket teslimi ve alımı yapılmaktadır. İşte bu olaylar yüzünden bir çok firma iş verdiği işi zamanında teslim edemeyen bu gereksiz yapılardan bıkmıştır

Bu mahalleler şunlardır; Avcılar Yeşilkent, Avcılar Tahtakale, Avcılar Merkezi, Firuzköy, Mustafa Kemal Paşa, Avcılar Üniversite Mahallesi, Denizköşkler, Gümüşpala, Cihangir ve Ambarlı bölgeleridir. Özellikle Ambarlı’da Ambarlı Limanının olmasından dolayı buraya en çok geldiğimiz yerdir. Gümrük evrakları ve belgeleri buradan mal çekecek firmaların işleri olmaktadır.

Bölgede Yaşanan Problemler Ve Çözümleri Nasıl Olmalıdır?

Bölgenin sosyo ekonomik olarak bir çok problemlerini biliyoruz. Bundan dolayı kendi sektörel faaliyetlerimiz içerisinde göstermiş olduğumuz çalışmalar, en verimli ve en uygun bir şekilde devam etmektedir. Bölgenin yapısına ve koşullarına göre hizmet göstermekteyiz. Gerçek olarak iddia etmiyoruz zaten öyleyiz.

Sunduğumuz hizmet tamamen Sarıyer İlçesinin yararına olan güzel hizmetlerdir. Bizler elimizden geldiği şekilde yaptığımız işi en güzel şekilde yapmaya çalışan kuryeler topluluğuyuz. Ne yaparsan yap işini zevkle ve aşk ile yap olarak böyle  düşüncesindeyiz.  Zaman içinde yaşanan bir çok olaylardan dolayı bir çok firma bir çok iş vereceği insanlara güvenlerini kaybetmiş ve kimseye güvenmez olmuştur.

ŞİMDİ ARAYIN
× CANLI DESTEK YAZIN