• 0533 091 65 40
  • mkuryeci@gmail.com

ÜMRANİYE KURYE etiket arşivi

ÜMRANİYE MOTO KURYE,

ÜMRANİYE KURYE

Ümraniye İlçesi Hakkında Neler Biliyoruz? 

Ümraniye İstanbul şehrine bağlı ilçelerden bir tanesidir. Çakmak Köprüsünün başından Dudullu istikametine doğru giderken köprüyü yani bağlantı yolunun üstünden geçmeden sağ tarafta kalan bölgede  mahallesidir. Otoban bağlantı yoluna paralel olarak sınırı devam eder ve Altunizade den gelen Bağlantı yoluna sınırı vardır. En büyük caddesi Samanyolu Caddesidir. Daha sonra 23 Nisan Caddesi gelir. Burada irili ufaklı siteler mevcuttur. inşaat bakımından hareketli bir bölgedir.  İşte dahada büyüyecek ve Ümraniye İlçesine hakim olacak duruma geldik çok şükür artık buralarda da varız..

Ümraniye içinde gece ve gündüz olarak acil ilaç servisi vermekteyiz. Bizler özveri, dürüstlük ve güvenle çalıştıktan sonra Allah Teala dan umut ediyoruz. Çok önemli konularda sizlere saatlik, yarım günlük, günlük, kısa vadeli özel hizmeti veriyoruz. Detaylı bilgi için arayın. Motosikletli kurye hizmetimizdir. En yaygın sistemdir. Bu bölgede ve tüm Ümraniye sınırlarındaki çalışmalarımız her geçen gün yükselerek devam etmektedir. Ümraniye ilçesinden acil şehir içi veya yurt dışı kargolarını uçak ile yolluyoruz. Fiyat için arayınız. Çalışmalarımız her geçen zaman dahada kaliteli ve sağlıklı hale gelmektedir.

Ümraniye ilçesinin bir çok mahalleleri vardır. İşte Bunların hepsinde de hizmetimiz vardır.

Bunlar şunlardır; Adem yavuz, Altınşehir, Armağanevler, Aşağı Dudullu, Ümraniye Atatürk, Ümraniye Atakent, Cemil Meriç, Çakmak, Ümraniye Çamlık, Dumlupınar, Elmalıkent, Esenevler, Esenkent, Esenşehir, Ümraniye Fatih Sultan Mehmet, Hekimbaşı, Ümraniye Huzur, Ihlamurkuyu, Ümraniye İnkılap, Ümraniye İstiklal, Kazım Karabekir, Ümraniye Mehmet Akif, Madenler, Ümraniye Namık Kemal, Ümraniye Necip Fazıl, Ümraniye Parseller, Ümraniye Site, Ümraniye Saray, Şerifali, Tantavi, Tatlısu, Tepeüstü, Yamanevler, Yenisanayi ve Yukaru Dudullu. Burada sunduğumuz hizmetler şunlardır.

Şöyle bir durum var. Artık sevmeyeceğim demiş ünlü şairlerimizden biri. Bundan sonra bunu şarkı haline getirmişler birileri. Ne demek bu  artık sevmeyeceğim bütün kabahat benim diye. Neden nasıl niye niçin demiş acaba diye düşünürken  gece vakti. Anladım ki insanlar yersiz yersiz ve gereksiz çok değerli zamanınızı fazla almak istemiyorum. Anlatmak istediğim, size söylemek istediğim şeyler var bir kaç tane. Hayatımızda, Toplumsal yaşantıdaki sıkıntıları dile getirerek burada anlatmam bazı insanları rahatsız etmiş çoğunlukla ve bize geri dönüşümleri olmuştur. Şimdilerde  seçim zamanı. 2019 yerel belediye seçimlerinin yaklaştığı şu günlerde başladığımız bu makaleyi yazıyoruz. Ama ilerleyen yıllarda belkide bize saçma gelecek yada geçmiş olarak gelecek. 

ŞİMDİ ARAYIN
× CANLI DESTEK YAZIN