ETİLER KURYE SEMTİNİN EN İYİSİ

Etiler Kurye ile çalışırken İnsanlar sadece araç sürmesini öğrenmişler

Başka bir şeyle alakaları yok. Çünkü bir günde başımıza o kadar olay geliyor ki inanın bize tahmin bile edemezsiniz. Bir gün içinde neler yaşıyoruz neler. Neredeyse tam bin dokuz yüz doksanlı yılların ortalarında başlayan buradaki hizmetimiz yirmi yıldan fazla devam etmektedir. İlk başladığımız, çalıştığımız ilçelerden biridir.

Beşiktaş İlçesinde varlık gösterdiğimiz mahalle ve semtler de yaptığımız veya beraber bizler artık bu çalıştığımız her firmaların ve tüm bizim olan müşterilerimizin her zaman yanında olmaya çalıştık.  Bir defasında üç şeritli otobanda üç tane yan yana bu salak ve terbiyesi harfiyat komyonu tüm yolu kaplamış gidiyor görmüştüm.

Beşiktaş’ta Üç şeridin üçünde de minibüsler işgal etmiş onlar vardı.

Resim çekmiştim adam kornaya basıyordu bana bağırıyordu. Vereceğimiz nedir bu genel hizmet. Şöyle ki İstanbul şehrini bir bütün olarak tek bir yer olarak düşünün.  Böylece yani tek bir bölge olarak dönüşümlü çalışma ile en uçtan en uca ilçelere dahi servis kolayca gider. Dönüşümlü olarak devir ve yenilenme yapıyoruz.

Düşünün Sarıyer ilçesinden ta Beşiktaş İlçesine kadar tek bir gönderiyi hemen gün içinde bile yollayabilirsiniz. Buda yaklaşık olarak sadece saatlerin hatta dakikaların konuştuğu bir süreden bahsediyoruz. İşte bir uçtan diğer uca giden elemanımızın yerine o taraftan gelen diğeri geçer.

Böylece o taraf ta bu tarafta boş kalmayarak devir işi devam eder. 

Nerede ne zaman arabaların bize nasıl neler yapacakları artık hiç belli olmuyor. Yasal olmayan, resmi olmayan, sahte olan hiçbir ürünü getirmez. Lütfen bizimle çalışmak istediğiniz zaman diğer firmalar ile bizi karıştırmayın. Biz gayet iyi ve çok düzgün işletmeyiz. Dolaysıyla istenilen yere daha az zamanda gidebilmektedir. 

Olan gene gerçek özel süren  bizlere oluyor, ne yapalım biz. Ölelim mi her saat.   Tarım işle ilgili, alet edevat ile ilgili neler varsa burada vardır. Değerli arkadaşlar firmamız İstanbul içinde en yoğun semtlerin en başında gelen Beyoğlu, Eminönü arası servis hizmetine veriyor. 

Bizler bu işte ve hususta hayvanlara da zarar vermiyoruz. Fakat insanlara zarar değil onların çoğu bize zarar veriyorlar. İşte onları da böyle kabul ediyoruz.

ŞİMDİ ARAYIN
× CANLI DESTEK YAZIN