• 0533 091 65 40
  • mkuryeci@gmail.com

Eyüp İlçesi Tarihi Ve Kutsal Sayılan Özel Mübarek Mekanları İle Dikkat Çekiyor

EYÜP MOTORLU KURYE

Eyüp İlçesi Tarihi Ve Kutsal Sayılan Özel Mübarek Mekanları İle Dikkat Çekiyor

Bu sağlam ve güzel hizmet kendi bünyemizde özel oluşturduğumuz bir çok hizmetlerden sadece biridir.

Bizler bir çok yere adım adım giderek oralarda da işe başlıyoruz.Yavaş yavaş İstanbul ilçelerinin çoğunda açılarak sizlere hizmet verme arzumuz yerine gelmeye başlıyor artık.  Şu ana kadar şimdilik yaklaşık otuz ilçede olan çalışmalarımız nu güzide İlçesini de içine katarak daha da yükselmiştir. Aslına bakarsanız daha çok kendi merkezimize yakın ilçelerde hizmet vermeye başladık. Bu açıdan Beşiktaş, Şişli, Beyoğlu, Kağıthane ve Sarıyer İlçeleri aslında bize yakın yerlerdi.

Zaten buraya servis yapıyoruz. Buralarda hizmetlerimiz başlamış ve çok güzel bir şekilde devam etmektedir. Git gide daha fazla büyüyen firmamız şimdide bir yeri daha bünyesine katmıştır. Burada oluşturmak istediğimiz sistem çok basittir. Biz  ilk önce ilçe ayaklarını bir köprü ayağı gibi oluşturarak daha sonra semt ve sokaklara mahallelere hizmet ağı oluşturmaktır. Şimdilik böyle güvenli devam ediyoruz. 

Şimdilik az hizmet versek de büyük ve kocaman yüreğimizle ve daha fazla emek sarf ederek çalışıyor.

Burası nedense tam anlamaya çalıştığımız kadarı ile  büyük bir alan içinde olan ilçelerdendir. Gereksiz yerler buraya bağlanmıştır. Hem merkezi mahalle ve semtleri hemde taşrada mahalle ve köyleri vardır. Bölge ilçesi merkezi olarak aslında doğal yeri Haliç köprüsünün hemen altında görülen sağ taraftaki yerdir. Eyüp camisinin olduğu bölgedir. Buradan bir çok yere yollarla bağlantı vardır. Buradan yukarı çıkarak Gaziosmanpaşa içine çıkılabilinir.

Daha ileri taraftan Haliç boyunca Ali bey köy ve Kağıthane bölgelerine gidilir. Böylece hem sınır hemde yollar vardır. Hatta Sarıyer İlçesine de sınırı vardır.Geçiş yol ve güzergahları vardır. Adından da anlaşılacağı gibi buranın servisidir. Çalışma olarak genelde Eyüp, Göktürk, Kemer tarafı ve içinde hizmet vermekte olan şirketimiz, dışarıdan gelen paket ve işlerini de dağıtmakta mahirdir. Çalışma amaçlarının en başında bir çok bölgesinde böyle bizim gibi olan ciddi bir çalışmanın olmamasından kaynaklanmaktadır. 

İnsanların hatalarından kaynaklanan sorunlar bizi üzüyor

Burada bir çok tanınmış ve bilindik Semt ve mahalleleri vardır. Hatta taşra kısmında da bazı yerler her nedense buraya bağlanmıştır. Bunun sebebini daha çözemedik. Bazı önemli yer ve adları şunlardır, Göktürk, Kemer, Ağaçlı Köyü, Akpınar, Çiftalan, Alibeyköy, Emniyettepe, Güzeltepe, Odayeri, Pirinççi, Rami, Topçular ve Yeşilpınar bölgeleri en tanınmış yerleridir. 

Moto Kurye

moto kurye, motorlu kurye, motor kurye, kurye, acil kurye, hızlı kurye, istanbul moto kurye, https://www.motokuryeci.com

ŞİMDİ ARAYIN
× CANLI DESTEK YAZIN