• 0533 091 65 40
  • mkuryeci@gmail.com

GEBZE KURYE

GEBZE MOTO KURYE

GEBZE KURYE

Gebze Bölgesinde Hizmetlerimiz Devam Ediyor Bekleriz

Gebze… Kocaeli’ne bağlı olsa da, İstanbul’un bir ilçesi İstanbul’da. Çok büyük bir sanayi alanı. Belkide Gebze ilçesini Kocaeli’de kalan kişi sayısı Kocaeli’nden geriye fazla bir şey kalmaz denirse doğru olabilir. böyle düşünürsek harbiden de den doğru doğru olur.Yada iş hacmi yarı yarıya düşer dense doğru olur. Burası daha önceleri hatta eski insanlar ve yaşlılar halen söylerler Taşıtlarla olarak biliniyordu.  Bu şehrin bir sürü köyü olduğunu fark ettim. Hala yolu, suyu, elektrik olmayan hele İstanbul’ da öğrendim.  Çalışıyoruz, hemde büyük bir öz güvenle çalışıyoruz. 

Demem o ki buraların önceden komple tarla olduğu doğrudur. Bu bölgeler boş taşlarla dolu bir göğe iken sonradan yerleşim yeri haline geldiği bilinmektedir. Buraya en yakın yer Kurtköy olarak bilinmektedir. Sultanbeyli Otobanın hemen alt tarafında kalmaktadır. Kurtköy tarafının en büyük sanayisine sahip bölgesidir. Bir bölgeye daha hizmete başlamanın gururu içindeyiz.   Bu şehirden küçük nice ülkeler varmış yeryüzünde. Altyapısı olmayan yerler gördüm. Gerçekten de bir çok yönden gelişmemiş, geliştirilmemiş yerler var bu şehirde.

Gebze Organize Sanayi Bölgesi Dev Bir Sanayi Alanıdır

Gebze Organize Sanayi Bölgesi (GOSB) çok büyük bir alana kurulmuştur. Belki de Gebze bir merkez alana kadar bir alana sahiptir. Gebze bölgesi yaşayan çok insanın bu bölgelerde çalışıyorlar. İşte burası sanayi olarak büyük bir gelişme ile birinci sıradadır.  Yüzlerce imalat yapan firmalar, büyük firmaların depoları, üretim yerleri, kimyasal fabrikalar, Dağıtım yerleri hep buradadır. Gerçekten de burası küçük bir dünya büyüklüğünde bir şehir. Evet gerçekten de bu iş bana birçok geri görme ve tanıma imkanı verdi.

işte çalışma alanlarımız içine kattığımız bir bölge. Çalışmalar tamamlanmış hizmetimiz başlamış. 2010 yılında attığımız tohumlar şimdilerde yeşermeye başlamış ne mutlu bize. Buralarda hizmet vermek biraz zor işti ilk başlarda. Çünkü buralar sokak ve cadde olarak hatta mahalle olarak çok dağınık bir bölgeydi. Bizler Motorlu Kurye olarak tüm İstanbul’u geziyoruz. Yirmi yıldan fazladır bu işi yapıyorum İstanbul’ da hala gitmediğim köy, görmediğim yer var. Şuana kadar neredeyse Evliya Çelebi gibi tüm İstanbul‘u dolaştım. 

Moto Kurye

moto kurye, motorlu kurye, motor kurye, kurye, acil kurye, hızlı kurye, istanbul moto kurye, https://www.motokuryeci.com

ŞİMDİ ARAYIN
× CANLI DESTEK YAZIN