GETİR MOTO KURYE

Getir Moto Kurye Nedir, Kimdir, Ne İş Yapar ?

Getir Hizmeti Sunmaktadır. Ayrıca Arabalı  tüm acil ihtiyaç duyduğunuz ihtiyacınız olan her şeyi getirerek Getir Hizmeti Sunmaktadır. İstanbul içinde servis yapan sıfır yeni başlayan yepyeni bir hizmettir. Bir gün bir müşterime bir paket için gitmiştim. Ben zannediyordum ki evrak yada paket olarak bir şey alacağım.

Adrese gittim. Kadın beni bekletti. Evet beni bayağı bekletti. Bazen havalar çok soğuk oluyor ve çok üşüyoruz. Giydiğimiz kıyafet sanki hucum emri verilmiş askerlerin üstlerine giydikleri kıyafetler ve malzemeler gibi çok ağır ve hantal olabiliyor. Evet böyle olması iyi değil tabi.

Getir Kurye ile işleriniz sorunsuz çözüme kavuşur sizde gelin

Bir şeyler yapıyordu, sonra beş on dakika sonra küçük bir poşete ağzı açık olarak bir baktım sıcak sıcak kurabiyeler vardı. Bu kurabiyeleri yakının çalıştığı bir adrese getirmemi söylemişti. Şaşırmıştım. Kurabiye parasının neredeyse üç katı fiyatına bir yere yolluyordu.

Bende içimden de dedim acaba birazını alsam Recep İvedik gibi yesem mi diye. Sonra boş ver dedim o filmde oluyor, sonra naneyi yerim demiştim. . Üst üste kıyafet giyiyoruz üşümeyelim diye. Rüzgarda bize soğuk gelmesin, yağmurlarda çok fazla ıslanmayalım diye. Veya karlarda soğuktan donmayayım diye.

Her ne olursa olsun her zaman görevimizin başında işimizin başındayız.

Sizler istediğim bir malzemeyi yada paketi, yada numuneyi veya her hangi bir şeyi bir yerden bir yere yada evine yada evinden başka bir adrese nasıl yollarım diye kara kara düşünmenize gerek olmadan bizi ararsanız sizin yerinize biz düşünelim ve yapalım. İşte bu alanlarda iki kıta arasında motorlu kurye hizmeti veriyoruz.

Her gün Asya ‘dan Avrupa ‘ya geçiyoruz. Bir gün En uzak yerden un uç bölgeye paket taşıyoruz. En uçtan en uca. Evet İstanbul şehrinin bir ucundan diğer ucuna olan toplam mesafesi resmi rakamlara göre 270 km olarak açıklanmıştır. Birde aradaki trafik ve ve yoğunluğu hesaplarsanız bir uçtan bir uca gitmek zor.

İstanbul ‘da bir gün bizler için çok zor sürüyor.

İşte bu mesafeyi biz motorlu elemanlar  sizin için saatlere indiriyoruz ve sizin için hizmet veriyoruz. Bilmediğimiz yerlere paket çıkınca daha da heyecan. Görmediğimiz bir yer olduğu için üzülüyoruz ama gördüğümüzde de seviniyoruz.

ŞİMDİ ARAYIN
× CANLI DESTEK YAZIN