• 0533 091 65 40
  • mkuryeci@gmail.com

Güngören Kurye Sizlere Kolay Ve Basit Çözümler Sunuyor

ZEYTİNBURNU MOTO KURYE SERVİSİ

Güngören Kurye Sizlere Kolay Ve Basit Çözümler Sunuyor

GÜNGÖREN İLÇESİNDE ÇOK YAKIN SİZLERE ÖZEL ÇOK FARKLI BİR ANLAYIŞ İLE HİZMETİ SUNUYOR

Sunduğumuz servislerin başlarında gelen bu bölge belediye olarak Marmara denizi sahil tarafında kalan yerlerden biridir. Bakırköy ile beraber Eminönü, Fatih ilçeleri de dahil denize sınırı olan yerlerden biridir. Fakat burası toprak olarak geniş alana sahip olduğu için denize sınır olan yeri Kenedi Caddesidir. Bir güzel hizmet almak istiyorsanız bizimle çalışmayı lütfen tekrardan düşünmenizi isteriz. Bölge belkide İstanbul içinde çalıştığım yerleri içinde en karışık ve en saçma alana sahip bölgedir.

Burada da belediyelerin çarpık kentleşme anlayışı nedeni ile ne sokaklar belli ne de yolları belli hale gelmiş saçma olmuştur. Zaten sokak isimleri de bir o kadar saçma sapan olup bir sokağı bulmak o kadar zorlaşmış ki ne navigasyonda geçiyor ne de harita da. Zaten sokak isimleri sayı ile olduğu için birde sayıların kesirli olması işi daha da zorlaştırmıştır. Bizim görüşümüz hala değişmeyen bu yönetim şekli ve mahalle aralarına yapılan yüksek binalar yaşamı kaos haline getirmiştir. Yani burası demem o ki bir gönderi getirdiğimiz de en sevmediğimiz bölgelerdendir.

TOZKOPARAN BÖLGESİ ÇOK KARIŞIK OLSA DA BİZLER BUNUN ÜSTESİNDEN GELİYORUZ. HEP BAŞARIYORUZ 

Kalabalık ve karmaşık sokakları ile bu ilçemiz adeta insanı çileden çıkarsa da biz başardık. Saydığımız onca şeylerden sonra evet gene burada çalışmayı ve insanlara hizmet vermeyi çok şükür başardık. Mahalle sınırları ve sokak sınırları belli olmayan bölgenin sahil tarafında yapılan binalar ve çalışmalar gene insanı çileden çıkarsa da bizler bunu başaracak güçte bir firma olarak oralara da hizmetimizi götürüyoruz.  Verdiğimiz işlerin çoğunu acil ve hızlı olarak sunuyoruz.

Bölgenin sahil tarafında önceden dericilerle dolu firmalar bulunmakta idi. Fakat son yıllardaki ekonomik kiriz nedeni ile buralarda bulunan küçük dükkanlar kapanmış ve her şeyde ve her olay da olduğu gibi bu düzende zengin olan, arkası sağlam olan ve parası olan ayakta kalmıştır. Yani bir çok deri atölyesi kapanmış ve büyük firmalar bu bölgede işlerini yürütmeye daha da pay alarak devam etmişlerdir. İşte vahşi doğanın kanunu şehir hayatında uygulanmaya başlamışlar. Güngören İlçesinde Merter Kurye ile çok kaliteli ve çok güvenli bir hizmet veriyoruz

Moto Kurye

moto kurye, motorlu kurye, motor kurye, kurye, acil kurye, hızlı kurye, istanbul moto kurye, https://www.motokuryeci.com

ŞİMDİ ARAYIN
× CANLI DESTEK YAZIN