MOTO KURYE HAKKIMIZDA

Motorlu  Hizmetlerimiz Nelerdir?

Yaya, Arabalı  Hizmetleri olarak İstanbul için böylece faaliyetlerimize başlamış bulunmaktayız. İstanbul haricinde, Şehir içi ve Şehirler arası  çalışma faaliyetlerine başlamıştır. Çalışmalarımız 2010 yılında başlamış olup, ilk başta İstanbul bölgesinde belirli semtlerde hizmete başlamıştır. Lakin her geçen gün faaliyet alanlarımıza yeni yeni bölgeler daha eklenmektedir. Bölgelerdeki faaliyetlerimiz arasında İl baştaki önceliğimiz çabuk hizmetidir. 

Kuruluş Amaçlarımız Nelerdir?

Bizler ne kadar servislerinden, hizmetlerinden diğer firmalara nazaran daha fazla ücret alıyorsa da, ilk hedeflediğimiz nokta insanlara faydalı olmaktır. İnsanların zor durumlarında yardımlarına koşmak ve onlara elimizden geldiği kadar yardım etmektir. İlk başta Acil bir şeye ihtiyacı olan zor durumdaki müşterilerimiz bizleri aradıkları zaman gece yarısı da olsa, müsait olmayan durumda da olsak, müsait olmasak ta o müşterimize yardım etmek bizim boynumuzun borcu olmuştur.

Umutlarımız Artık Yeşersin İstiyoruz

Bizlerle yepyeni umutlara, İnşallah sizinle beraber el ele vererek, elimizden geldiği kadar sizlerin ihtiyaçlarını karşılamak vazifemiz olacaktır. En zor günlerde bile dahi yanınızda olmaya size söz veriyoruz. Allah’ın izniyle iyi gününüzde, dar günüz de hep yanınızda olacağız. İstanbul içindeki tüm ilçeler dahil olmak üzere, ilçelerden ilçelere, semtlerden semtlere, mahallelerden mahallelere servis yapmaktayız. Ayrıca bu bölgelere acil ilaç servisi de yapmaktayız.