• 0533 091 65 40
  • mkuryeci@gmail.com

HAKKIMIZDA

MOTO KURYE HAKKIMIZDA

Motorlu Hizmetlerimiz Nelerdir?

Motorlu, Yaya, Arabalı, Hizmetleri olarak İstanbul için böylece faaliyetlerimize başlamış bulunmaktayız. İstanbul haricinde, Şehir içi ve Şehirler arası  çalışma faaliyetlerine başlamıştır. Çalışmalarımız 2010 yılında başlamış olup, ilk başta İstanbul bölgesinde belirli semtlerde hizmete başlamıştır. Lakin her geçen gün faaliyet alanlarımıza yeni yeni bölgeler daha eklenmektedir. Bölgelerdeki faaliyetlerimiz arasında İl baştaki önceliğimiz çabuk hizmetidir. 

Kuruluş Amaçlarımız Nelerdir?

Bizler ne kadar servislerinden, hizmetlerinden diğer firmalara nazaran daha fazla ücret alıyorsa da, ilk hedeflediğimiz nokta insanlara faydalı olmaktır. İnsanların zor durumlarında yardımlarına koşmak ve onlara elimizden geldiği kadar yardım etmektir. İlk başta Acil bir şeye ihtiyacı olan zor durumdaki müşterilerimiz bizleri aradıkları zaman gece yarısı da olsa, müsait olmayan durumda da olsak, müsait olmasak ta o müşterimize yardım etmek bizim boynumuzun borcu olmuştur.

Umutlarımız Artık Yeşersin İstiyoruz

Bizlerle yepyeni umutlara, İnşallah sizinle beraber el ele vererek, elimizden geldiği kadar sizlerin ihtiyaçlarını karşılamak vazifemiz olacaktır. En zor günlerde bile dahi yanınızda olmaya size söz veriyoruz. Allah’ın izniyle iyi gününüzde, dar günüz de hep yanınızda olacağız. İstanbul içindeki tüm ilçeler dahil olmak üzere, ilçelerden ilçelere, semtlerden semtlere, mahallelerden mahallelere servis yapmaktayız. Ayrıca bu bölgelere acil ilaç servisi de yapmaktayız.

Kurye Hizmetleri İçin Müşteri Önceliği

Firmamız tarafından  kurye hizmeti alınabilmesi noktasında öncelikle müşteri odaklı bir yaklaşım sergilenmektedir. Bu nedenle müşterilerimizin talep ettiği güvenlik koşullarını,hız koşullarını ve kalite koşullarını bir araya getirmek için her noktayı gözden geçirerek sorunsuz bir hizmet sağlamayı amaçlıyoruz. Örneğin, araçlarımızda tüm güvenlik önlemlerini sağlayacak ekip ve ekipmanlar bulunurken,aynı zamanda da gönderileri sıkıntısız gider.

Nitelikli Ve Özenli Çalışan Ender Şirketlerden Biriyiz.

Bir şekilde adresine ulaştırılması için kurye gönderim paketleri ve araç üzerinde kurye gönderi bölümü sağlıyoruz. Araçlarımızın bakımlarını sürekli bir şekilde sağlayarak, teknik arızaların önüne geçiyor ve müşterilerimizin bize çok daha kolay bir şekilde ulaşabilmesi için çağrı merkezimiz, web sitemiz ve iletişim yöntemlerini güncel şekilde tutuyoruz. İşimizi sağlam ve nitelikli hizmet verilmesini hem de firmamız hizmetlerinin beğenilir bir noktada olmasını sağlıyoruz.

ŞİMDİ ARAYIN
× CANLI DESTEK YAZIN