18 Ocak 2018

HİZMETLERİMİZ

HİZMETLERİMİZ NELERDİR

İstanbul olarak verdiğimiz hizmetlerin bir kısmı  bulunmaktadır. Bu hizmetlerimiz halen faal olup, çalışmalarımız sürmektedir. Bu hizmetlerin bazıları çok hizmetlerdir. Kişiye özel olarak verilir.

1 – İstanbul Motorlu  Hizmetleri

İstanbul içinde verdiğimiz tüm işleri kapsayan motorlu çalışma şeklidir. Acil ve normal olarak iyiye ayrılmaktadır. Acil işleriniz hemen gider. Normal işler gün içi gider.

2 – İstanbul İlaç Hizmetleri

İstanbul içinde taşra kesimleri hariç, merkezi bölgelere taşıma getirme ücreti ile beraber ilaç alıp eve teslim etme işidir.

3 – İstanbul Moto Vale Hizmetleri

İstanbul içinde özel vale ile aracınız eve teslim etme işidir. Ayrıca aracınız olduğu halde şoför yoksa gene sizi şehirler arası istediğiniz şehre getiriyoruz. Ayrıca şoför kiralama servisi.

4 – İstanbul Uçak Kargo Hizmetleri

İstanbul içinde gün içi başka şehirlere ve başka ülkelere uçak kargo hizmeti olarak istediğiniz şehre ve ülkeye bir şeyi yolluyoruz.

5 – İstanbul  Kiralama Hizmetleri

kısa ve uzun vadeli kurye kiralama hizmeti. Motoru ve motorcu su ile beraber kiralık hizmeti veriyoruz. Fakat gıda sektörü hariç.

7 – İstanbul İzmit Hizmetleri 

İstanbul içinden olmak üzere İstanbul – İzmit ve İzmit-İstanbul arası servisi veriyoruz.

8 – İstanbul Bursa Hizmetleri

İstanbul-Bursa ve Bursa İstanbul arasında motorlu hizmeti veriyoruz.

9 – İstanbul Diyet Yemek Taşıma 

İstanbul içinde olarak diyet yemek sektöründe özel olarak diyet yemek taşıma ve diyet yemek dağıtım işi yapıyoruz

10 – Yaya  Hizmetleri

Motosikletin giremeyeceği kalabalık ve trafik olan bölgeler dahil olmak üzere yaya  hizmeti ile yaya çalıştırıyoruz. Adalar ilçesine gemi ile yaya olarak araçsız gidiyoruz. 

11 – Araçlı Hizmetleri

Motosiklet ile taşınmayacak  paketlerini arabalı  ile alıp teslim ediyoruz. Fiyat olarak liste fiyatının dört katı alıyoruz. Arabalı olarak gelip alıyoruz.

12- Toplu Dağıtım Hizmetleri

Çok miktarda İstanbul içinde olmak üzere toplu, davetiye, dergi, zarf, hediye ve evrak gibi materyallerin toplu dağıtımını yapıyoruz.

13 – Moto Taksi  Hizmetleri

Acil durumlar için moto taksi hizmeti veriyoruz. Randevu ile çalışıyoruz. Acil durumlarda bizi arayın. Uzak mesafe için ararsanız seviniriz.

 ÖZEL MOTO  HİZMETLERİ BAŞLAMIŞTIR.

Değerli müşterilerimiz ve takipçilerimiz, aşağıda sıraladığımız hizmetlerimizin pek çoğu özel verdiğimiz hizmetlerdir. Bunlardan ve üstteki servislerden faydalanmak isteyen arkadaşlar bize ulaşabilirler.

ŞİMDİ ARAYIN
× CANLI DESTEK YAZIN