20 Kasım 2017

İLAÇ KURYE

Acil İlaç, Alo İlaç, İlaç Kurye Hizmetleri Başladı

Çalışma olarak evlere ilaç ta getiriyoruz. İlaç insanların ihtiyaç duydukları bir zamanda kullanabileceği çok pratik ve hızlı bir servistir. Eczanelerden herhangi bir ihtiyaç duyduğunuz ilacı gün içerisinde alıp istediğiniz adrese teslim eder. Sistemimiz gündüz mesai saatleri içerisinde görev yapmaktadır. Mesai saatleri içerisinde arayabilirsiniz.Bizler sadece eczanelerden değil istediğiniz ilacı istediğiniz adresten temin edip sizlere ulaştırır. 

En fazla çile çektiğimiz yer trafik içinde yollar olsa da, Avm lerin önü ve plazaların önünde duran güvenlikler. Hele Alışveriş merkezlere bir paket çıkmaya görsün, kaldırım olmasına rağmen karışamazlar ama buna  rağmen kaldırıma park yasak. Hemen önünüze güvenlik geliyor, elinde telsiz hemen bir havalar. Sanırsınız ki binanın  sahibi bunlar. Oraya park etme buraya park etme. Hele İstinye Park oraya otoparka bile giriş yok.

Verdiğimiz Bu güzel servis sizin için kolaylık ve rahatlıktır

Acil İlaç ile artık zaman kaybetmeden ve ne olacak diye düşünmeden ihtiyacınızı rahatlıkla giderebilirsiniz. Bizler gün içinde yoğun trafikte en kolay başvuracağınız bir servistir. İşletmemiz tecrübeli eleman ve güveni çalışanlarımız ile beraber hizmet vermektedir. Sadece İstanbul bölgesine hizmet veren bir kuruluştur. İstanbul dışına hizmetimiz yoktur. Özel ilaca ihtiyaç olduğunuz anlarda mutlaka arayın

Çalışırken bir gün İstinye’de bir tanesi geldi yanıma. Çabuk yok motorunu al yok şuraya yasak yok bura yasak. Çıldırıyoruz. En sonunda dedim ki almıyorum kardeşim git çekici çağır kaldır. Kaldırıma park etmişim sana ne kaldırımdan. Zaten kalabalık oralar, adam içeri almıyor, bir bağırdım bir çağırdım adam mecbur bir şey diyemedi. Zaten işimde iki dakika bile sürmedi. Millet ne hala düştü.

Maslak Ayazağa Bölgesinde Daha Fazla Siparişimiz Çıkıyor

Buralarda yani bu bölge yani Maslak bölgesi çevresinde komşu olarak, aşağıya doğru inince Ayazağa Köyü, daha ileriye doğru ise Cendere,  yukarı kesimde Derbent, Atatürk Oto Sanayi Sitesi, Maslak 1453 bölgesi, İstinye, Poligon, Pınar Mahallesi, İstinye Park Avm ve Levent tarafında 4.Levent ve Kağıthane üst kısmı yer almaktadır. Bütün buralar Maslak semtinin komşularıdır. Maslak gündüz çok kalabalık, akşamları yani gece  çok az olan bir yerdir. Çünkü buraların yüzde sekseni iş yeri ve firmalarla doludur.

ŞİMDİ ARAYIN
× CANLI DESTEK YAZIN