İSTANBUL DIŞI KURYE

İSTANBUL DIŞINDA DA ARTIK YOLDA KALMAYACAKSINIZ

Baktığımız zaman tüm bu işi yapan firmalar, İstanbul kalabalığından ve iş gücü nedeniyle buraya yönelmiş ve buranın dışında da iş olsa da az olacağından fazla yönlenme yapmamışlar ve buraya yatırım yapmamışlardır. Bizler şirket olarak artık bu algıyı ortadan kaldırarak İstanbul dışına yatırımlarımızı arttırmaya başladık. Acil çalışmak bazen bazı olumsuzlukları da beraberinde getirmiyor değildir. Çok acil paket yetiştirelim derken bizler hayatımızı tehlikeye atıyoruz bunun farkındayız.

Maalesef çok gördüğümüz şeylerden biridir. Trafikte duyarsız sürücülerin, boş yere şerit değiştiren, sağa sola makas atan sürücülerin yanında aslında bizim yaptığımız iş ve bizim kullandığımız motosiklet bunların yanında sıfır kalıyor. Çok zamandır başımıza geliyor bunlar. İşte trafikte bir an geçmiyor ki bir şerefsiz sürücünün trafiği tehlikeye atacak umarsız davranışları olmasın. Üzülmüyoruz fakat ölüyoruz her geçen gün yeni ölümler var.  

İSTANBUL DIŞINDA DA ARTIK SİZLERİ YALNIZ BIRAKMIYORUZ

Bundan gayrı sizleri İstanbul dışında olmak üzere hiç bir bölgede sizleri asla yalnız bırakmayacağız. Bunun için sizlere söz veriyoruz. İstanbul dışından nereye olursa olsun bu hizmetinizde arayacağınız tek adres bizim adresimiz olsun. Çünkü diğerleri sizi yarıya kadar bizler ise ölene kadar bırakmayacağız. Biz varsak sizin yanınızdayız demektir. Evet bizler elimizden geldiği kadar trafiği tehlikeye atmamaya çalışıyoruz. Kimseye zarar vermemeye çalışıyoruz.

Bu arada bizler kırılgan değiliz Fakat inan duyarsız ve kural tanımaz sürücüler olmasa bizim yaptığımız hata yüzde onlara ve hatta beşe inecek. Ama maalesef bu azılı saygısız insanlar yüzünden her gün tehlike yaşamaktayız. Tanık olduğumuz çok olay var. Ama elimizden geldiği kadar müşterilerimize yardımcı oluyoruz. Görüyoruz biliyoruz, duyuyoruz. Neden acil çalışıyoruz çünkü müşterilerimizin acil işlerini yetiştirmek için. Bizimde asli görevimiz budur.

İstanbul sınırları içerisinde hizmet vermektedir.

Çoğu zaman biz özellikle Anadolu Yakası ve Avrupa  Yakası  diye ikiye ayrılmaktadır. Birde Bölge dışı ilçeleri olmak üzere Extra Bölgeler  olarak uzaktaki bölgelere ve ilçelere hizmet vermektedir. İstanbul İçi ile de her iki yakayı bir birine temiz bir açıdan kavuşturmaktadır. Uzak bölgelere liste fiyatından çok özel ve güzel bir fiyat üzerine eklenmektedir. Sakın bizi yanlış anlamayın.  İstanbul sekiz bölgeye ayrılmış ve her bölgeden diğer bölgeye fiyatlar fark etmektedir.

ŞİMDİ ARAYIN
× CANLI DESTEK YAZIN