İSTANBUL İLAÇ KURYE

İstanbul İçi Motorlu İlaç Kurye Servisi

Unutmayın sadece İstanbul içinde olmak üzere hizmet verilmektedir.Birde İstanbul içinde bulunan en uzak ve kırsal ilçelere hizmetimiz yoktur. Sadece yakın bölgeler içine olmak üzere hizmet veriyoruz. Ayrıca ilaç ile alakamız yoktur, insanlara yardımcı olmak babında taşıma hizmetimiz devam ediyor.

İstanbul içindeki ilçelerden olmak üzere, acil bir ilaca ihtiyaç olan insanlara ihtiyacını eczanelerden ilacı alıp adreslerine teslim ediyoruz. Böylece normal eczanelerde satılan reçetesiz ilaçları alıyoruz kendi paramızla kapıda ilaç ücreti ve kurye ücretini ödüyorsunuz. Çok pratik ve yararlı bir servis.

Bu Hizmet Acaba Nasıl Çalışmaktadır?

Bu hizmetimiz insanların alamayacağı siparişlerini bize bildiriyorlar. Bizde onları temin edip adreslerine kapılarına kadar getirip teslim ediyoruz. En fazla hizmet verdiğimiz ve çalıştığımız yerler şunlar olarak sayabiliriz, Sarıyer, Kağıthane, Beşiktaş, Şişli, Beyoğlu bölgeleridir. Biz buralardayız. bekleriz her zaman.

İstanbul bulunan hizmetlerimiz gün geçtikçe büyümeye devam ediyor. İşte bir yepyeni hizmetimiz daha açılmış bulunmaktadır. İlaç taşıma ve kapıya getirme işi servisine ve dağıtımına  başladık. Artık bizleri bir çok bölgesinden de rahatlıkla bulabilir ve bizi arayabilirsiniz. Size yardımcı oluruz.

Bizler bu iş konusunda çok mutlu ve çok sevinçliyiz

İstanbul şehri ve içinde bulunan tüm bölgeler bu işimiz için geçerli değildir. İçeride araya sıkışmış vaziyette olan ilçeler hariçtir. Geniş bir alana hizmet veriyoruz. Fakat gene her yere gidemiyoruz. İş olarak bizler başka yerlerden ve diğer ilçe ve semtler den gelen tüm gönderileri buraya getiriyoruz. 

Zaten amacımız toplanma merkezi kurmak. Çünkü fazla  kaybımız olmuyor. Bir de acil olarak yetişiyoruz. Boş işlere gitmiyoruz. Sadece acillere. Verdiğimiz çalışmalar son derece seviyeli ve kaliteli bir şekilde olmaktadır. Yıllar önce bu işe başlayalı hizmetimiz aralıksız devam etmektedir.

Yapılan Çok başarılı ve hareketli bir çalışmalarımız var.

Yaklaşık 30 yıldır bu işi yapmaya çalışıyoruz. Ve 25 yıldır da 2018 yılı itibariyle  kurye olarak burada faaliyet veriyoruz.Biz diğer illere göre yüz ölçümü olarak çok büyük bir alana sahip bir yerdir bu koca şehir. Yani diğer şehirlere nisbeten  çok büyük bir  yüz ölçümüne sahip bir metropoldür burası.

ŞİMDİ ARAYIN
× CANLI DESTEK YAZIN