• 0533 091 65 40
  • mkuryeci@gmail.com

İSTANBUL MOTORLU KURYE

İSTANBUL HIZLI MOTO KURYE

İSTANBUL MOTORLU KURYE

İstanbul Motorlu Kurye İle Sağlıklı Bir Hizmet

İstanbul içinde olmaya çalışan ve gönderi teslim hizmeti veren bir firmayız. Baktığımız zaman maalesef çoluk çocuk herkes artık bu işi yapmaya başlamış. Ne yoldan haberleri var nede tecrübeden haberleri var. Motosiklet sürüyorum diye kendini motorcu sanan gençlik. Bunlar çok çaylaklar ve bizim ismimizi kirletiyorlar. Bunlar saçma sapan motosiklet süren serseridir.

Şu kocaman şehrin bütün ilçesinde hizmet gösteren firmamız 7/24 çalışarak herkese destek vermektedir. İstanbul Hızlı iş takibi faaliyet olarak hizmet verdiğimiz bölgeler tüm 40 İlçesini ve çevresini karşılamaktadır. Bizim özel olarak Firmamızın bulunduğu mevki  ne olursa olsun her tarafa gidiyoruz. Özellikle Avrupa yakasından başlayarak Anadolu tarafına doğru geçiyoruz.

İstanbul da Sizlere Güven Veren Bir Çalışma Gösteriyoruz.

Bunlar babalarını ve ailesini kandırarak motor hevesine iyice düşüyorlar. Bazı salak insanlar motosikletlerinin egsozunu dahada değiştiriyorlar. Böylece daha kötü ses çıkmasını sağlıyorlar. Ve her yolda geçişlerinde bu gürültüden zevk alıyorlar işte bunlar adam değiller. Zavallılar. Yeni Motora başlayan gençlere tavsiyemizdir, sizde böyle yapmayın .Bunlar ne iş yapıyor.  Sakın aman.

Çalışan ve süren herkese baktığımız zaman motorcuların çoğu yeni yetme serseri gençlerden oluşuyor. Bu çoluk çocuk tipli psikolojik sorunları olan insan güruhlarıdır. Bunlardan her şey beklenir. Zaten hırsızların çoğu içenlerin, uyuşturucu kullananların çoğu bunlardan bu tiplerden oluşuyor. Bu tipler trafikte bizlere çok zarar veren adımızı karalayan manyaklardır. Bunlardan bizler uzağız,

Yapılan bir çok hataların neresinden dönsen kar mıdır? 

Hızlı olarak hizmet verdiğimiz tüm bu çalışmalarımız son derece üstün ve gelişmiştir. Bünyemiz altında bulunan tüm araç ve motosikletler vardır. Bunları kullanan insanlar gayet tecrübeli ve kibar insanlardır. Böylece bizler çalışmalara tecrübeli ve bilinçli kuryelerimizle devam ediyoruz.İstanbul ‘un ilçelerinden hangisi olsun özellikle gece sizlerle birlikteyiz. Sizlerin hep yanınızda olacağız.

Türkiye içinde alan bakımından fazla büyüktür ama  etkisi ise etkilediği alanı çokça yüksek olan bir yerdir. Çalışma alanları ve avm lerin en fazla olduğu yerlerden biridir. İstanbul Avrupa yakasında bulunur. İlk başta gittiğimiz yerler arasında Beyoğlu, Kağıthane, Eyüp, Beşiktaş İlçeleri de bulunmaktadır. Bazen tek tek bazen toplu olarak insanlara yardım ediyoruz. Bu işlerde biz de varız.

Moto Kurye

moto kurye, motorlu kurye, motor kurye, kurye, acil kurye, hızlı kurye, istanbul moto kurye, https://www.motokuryeci.com

ŞİMDİ ARAYIN
× CANLI DESTEK YAZIN