KAĞITHANE MOTO KURYE

Kağıthane İlçesinin Komşuları İle Birlikte Haritadaki Yeri

Oradan göbekten Alibeyköy bölgesi ile Eyüp İlçesi ile sınırdır. Yukarı taraftan Çağlayan, Talatpaşa, Okmeydanı semtleri ile Şişli ilçesine sınırdır. Sarıyer ilçesi ile Ayazağa ve Cendere bölgeleri ile komşuluğu ve sınırları vardır. Ayrıca Gültepe, Sanayi Mahallesi, Emniyetevleri semtleri ile de Beşiktaş ile komşudur. Genel olarak dere yolundan oluşmaktadır bu bölge.

Sokaklar hala dar ve yollara park edilmiyor. Küçüçük binaya otopark zorunluluğu getireceğinize sokakları genişletin. Otopark için yerler açın. Ama nerede? Allah ıslah etsin. İşte daha anlatacak bir çok mesele var ama makalemiz uzun olacağından yazmıyoruz.

Kağıthane Deresi İle İlgili Sorunlar Ve Haliç’in Suyunun Durumu

Kağıthane ilçesi dere olarak bilinen Haliç nehrinin en son başladığı yerden başlar. Burası önceden yani Osmanlı zamanında, Karadeniz ile bağlantısı varken sonradan kesilmişti. Ama burası tekrardan Karadeniz ile bağlantısı yapılarak deniz suyuna kavuştu ve bir ada olmaktan çıktı. Karadeniz den gelen bu deniz suyu Marmara Denizine dökülmektedir. Sarıyer, Ayazağa mahallesi üzerinden geçen dereden yapılan dere ıslah çalışmaları ile bir kanala buraya su bağlanmıştır.

Türkiye’de çok üzgün bir şekilde belirtmek isteriz ki çalışma koşulları son derece düşük bir şekilde sürmektedir. İnsanların çalışmasına göre aldığı ücret asgari olarak yaşanmayacak kadar çok az olmaktadır.  Dolaysıyla ailede çalışan sayısının daha fazla olması için bu sistem dahil etmek istemektedir. Evde çocuklarına bakan anneler malesef geçim derdi nedeni ile çalışmak zorunda kalan çok insan vardır.

Kurye Hizmetlerimizden faydalanmak için lütfen bizi çekinmeden 7/24 arayın.

Birçok yutkunduğumuz şeyler ve görmemezlikten geldiğimiz durumlar olmasına rağmen hayat zorluklar içinde halen devam ediyor. Fakat kim nasıl yaşıyor nasıl ölüyor bunları gören, bilen ve anlayan yok derecede fazla olmaktadır. Hayatın döngüsü insanları artık robotlaştırmıştır. Manevi olarak insanlar bir kaosa doğru sürüklenmektedir.

Fakat Nasrettin Hoca gibi eşşekten düştüğünde bir şey istermisin diye soranlara doktor değilde bana eşşekten düşen bir adam getirin demesinden daha önceki durumların da böyle olduğu anlaşılmaktadır. Çünkü halkın içinde halkın halini anlamayan anlayamayan bu insanlar bizim halimizi ne bilsin diye sormak geliyor aklımızdan.