• 0533 091 65 40
  • mkuryeci@gmail.com

KARAKÖY KURYE

KARAKÖY MOTO KURYE

KARAKÖY KURYE

Karaköy Servisimiz Açılmıştır Her Daim Bekleriz

Karaköy çalışmamız, 7/24 hizmete çalışarak en sonunda piyasaya çık hızlı olarak girmiştir. İstanbul Beyoğlu İlçesinin sınırları dahilinde bulunan semtimiz bilinen bir semttir. Beşiktaş ile Eminönü hat üzerindeki meşhur Eminönü Galata köprüyü geçmeden en son önceki bölgedir. Perşembe pazarı bölgesi genelde tarım ve el aletleri piyasasına  hakim bir yer olarak bilinir. Bizim için de yararlı bir yerdir.

Ayrıca burası Yüksek kaldırım ve Selanik pasajı ise elektronik ve uydu, çanak ve bilimum daha başka müzik aletleri piyasasına hizmet vermektedir. Lüleci Hendek caddesi, Galata kulesi, Şişhane bölgesi hep buralardadır. İsim olarak hep yanlış bilinen bölgedir. İstanbul da resmi genele açık genelevin bulunduğu bir semttir. Bu yüzden ismi hep kötü akla gelir. Yani Şehir dışı olarak ta çalışıyoruz.

Karaköy Kurye İle Tüm Bölge Artık Çalışma Alanımızda

Bizim açımızdan insanlara her türlü ve en iyi hizmet vermek bizlere gurur hatta huzur vermektedir. İnsanların siz gönderileni zamanında teslim ettiğiniz zaman ve söz verip zamanında verdiğiniz zaman seviniyoruz. Bize sadece bir Allah razı olsun demeleri bile bize yeterli gelmektedir. Tabi bu işin ucunda sonuçta bu iş ücretli bir servis olmamıza karşın taşıdığımız işin hakkını vermek lazım.

Bundan dolayı her bir malın kıymetini çok iyi biliyoruz. İşte en kısa zaman içinde onu yerine adresine teslim etmek  istiyoruz.Size olan görevimizi eksiksiz yerine getirmek çok güzel bizim için çok önemliydi. Bunun için kalbimiz rahattı. Çoğu zaman bazen ağır bir paketleriniz olur. Bunları getirme ihtiyacı olursa ve acilen başka bir adrese taşınması gerekiyorsa işte biz gene yanınızdayız.

Ayrıca motosikletli elemanların taşıyamayacağı kadar büyük işlerde var. Bunları da sizde bırakmıyoruz 

Bizler bu iş için de özel araçlarımız mevcuttur. Ayrıca bu bölge içinde bir tane araçlı elemanımız da buralarda gezmekte ve sizden böyle işler beklemektedir. Bu çalışan arkadaşların görevi ise  sadece buradaki müşterilere hizmet vermektedir. Sizler için verilen tüm hizmetler de hiç bir zaman doğaya zarar verilmemektedir.Ayrıca hizmet sınırlarımız içerisinde İzmit bölgesi ile Kocaeli bölgesi de vardır.

Moto Kurye

moto kurye, motorlu kurye, motor kurye, kurye, acil kurye, hızlı kurye, istanbul moto kurye, https://www.motokuryeci.com

ŞİMDİ ARAYIN
× CANLI DESTEK YAZIN