MOTO KURYE HİZMETLERİMİZ

MOTORLU KURYE HİZMETLERİMİZ NELERDİR

Moto Kurye ile İstanbul ve Şehirlerarası Kurye olarak verdiğimiz hizmetlerin bir kısmı aşağıda bulunmaktadır. Bu hizmetlerimiz halen faal olup, çalışmalarımız sürmektedir. Bu hizmetlerin bazıları çok hizmetlerdir. Kişiye özel olarak verilir.

1 – İstanbul Motorlu Kurye Hizmetleri

İstanbul içinde verdiğimiz tüm işleri kapsayan motorlu çalışma şeklidir. Acil ve normal olarak iyiye ayrılmaktadır. Acil işleriniz hemen gider. Normal işler gün içi gider.

2 – İstanbul İlaç Kurye Hizmetleri

İstanbul içinde taşra kesimleri hariç, merkezi bölgelere taşıma getirme ücreti ile beraber ilaç alıp eve teslim etme işidir.

3 – İstanbul Moto Vale Hizmetleri

İstanbul içinde özel vale ile aracınız eve teslim etme işidir. Ayrıca aracınız olduğu halde şoför yoksa gene sizi şehirler arası istediğiniz şehre getiriyoruz. Ayrıca şoför kiralama servisi.

4 – İstanbul Uçak Kargo Hizmetleri

İstanbul içinde gün içi başka şehirlere ve başka ülkelere uçak kargo hizmeti olarak istediğiniz şehre ve ülkeye bir şeyi yolluyoruz.

5 – İstanbul Kurye Kiralama Hizmetleri

kısa ve uzun vadeli kurye kiralama hizmeti. Motoru ve motorcu su ile beraber kiralık kurye hizmeti veriyoruz. Fakat gıda sektörü hariç.

7 – İstanbul İzmit Kurye Hizmetleri 

İstanbul içinden olmak üzere İstanbul – İzmit ve İzmit-İstanbul arası kurye servisi veriyoruz.

8 – İstanbul Bursa Kurye Hizmetleri

İstanbul-Bursa ve Bursa İstanbul arasında motorlu kurye hizmeti veriyoruz.

9 – İstanbul Diyet Yemek Taşıma Kurye

İstanbul içinde olarak diyet yemek sektöründe özel olarak diyet yemek taşıma ve diyet yemek dağıtım işi yapıyoruz

10 – Yaya Kurye Hizmetleri

Motosikletlerimizin giremeyeceği kalabalık ve trafik olan bölgeler dahil olmak üzere yaya kurye hizmeti ile yaya kurye çalıştırıyoruz.

11 – Araçlı Kurye Hizmetleri

Motosiklet ile taşınmayacak kurye paketlerini arabalı kurye ile alıp teslim ediyoruz. Fiyat olarak liste fiyatının dört katı alıyoruz.

12- Toplu Dağıtım Kurye Hizmetleri

Çok miktarda İstanbul içinde olmak üzere toplu, davetiye, dergi, zarf, hediye ve evrak gibi materyallerin toplu dağıtımını yapıyoruz.

13 – Moto Taksi Kurye, Kurye Hizmetleri

Acil durumlar için moto taksi hizmeti veriyoruz. Randevu ile çalışıyoruz.

 ÖZEL MOTO KURYE HİZMETLERİ BAŞLAMIŞTIR.

Değerli müşterilerimiz ve takipçilerimiz, aşağıda sıraladığımız hizmetlerimizin pek çoğu özel verdiğimiz hizmetlerdir. Bunlardan ve üstteki servislerden faydalanmak isteyen arkadaşlar bize ulaşabilirler.

MOTO KURYE HİZMETLERİMİZ
MOTO KURYE HİZMETLERİMİZ