MOTO KURYE İLE EKONOMİK HİZMET

VERDİĞİMİZ HİZMETİN HER ZAMAN ARKASINDA DURUYORUZ BEKLERİZ

Uzun yıllardır bu sektörün içinde şöyle böyle var olmaya çalışan bir firma olarak bu günümüze kadar geldik çok şükür. Şuana kadar yaklaşık 25 senedir bu işin içinde bu işin başından beri çalışan var olan gözlemleyen arkadaşlarla olduk ve onlarla çalıştık. En tecrübeli iş arkadaşlarla beraber arkadaş olduk ve hala onlarla arkadaşlıklarımız devam ettiriyoruz. Geçmişe baktığımız zaman eski günleri konuşur yad ederiz. Sekiz on arkadaş toplanır çay içer, gezer eğlenir dolaşırız.

Bazende tura çıkar iki üç gün kayboluruz şu İstanbul trafiğinden. Hayatımız hep motosiklet üzerinde ve rızkımız da motor üstünden kazandık. Bizim de mesleğimiz bu oldu.İstanbul olsun, İzmit olsun, Bursa olsun, Sakarya, Tekirdağ, Edirne olsun daha bir çok yere gidip malzeme veya bizim deyimimizle gönderi teslim etmişliğimiz vardır. Türkiye içinde bir çok ile gitmişizdir. Gitmesek te kargo ile veya uçak hava kargo ile İstanbul içinden oralara malzeme yolladık

MOTOSİKLET ÜZERİNDE ALDIĞIMIZ TADI BAŞKA YERDEN ALAMIYORUZ, ÇÜNKÜ BİZ ÇOK ALIŞTIK

Evet yukarıda dediğimiz gibi motosiklet üstünde giderken o özgür asi ruhumuzun bize tattırdığı lezzeti inanın başka araçlarda özellikle binek araçlarda alamıyoruz. Hele bu araçlar bizleri sanki boğuyor sıkıyor bunalıyoruz. Başka araçlarda daralıyoruz. Fakat motor üstünde insan kendini sanki başka bir yerde imiş gibi hissediyor. Belki bizden başkaları bu hissi anlatsak ta anlamaz. Anlayamaz, bilemez. İşte bu duygu her insanların çok sevdiği şeylerden aldığı lezzet gibidir.

Kimisi balık tutmaktan, kimisi denize gitmekten, kimisi araç sürmekten, kimisi balık beslemek, kuş beslemekten kimisi kahveden kumardan veya her hangi bir olaydan tat alabilir.Bizim tadımız da tuzumuz da motosiklettir. İşte bu durumdan ibaret sevdiğimiz işi yapıyoruz. Ve elimizden geldiği kadarıyla sizlere en ucuz ve en ekonomik fiyatlardan hizmet vermeye çalışıyoruz. Veriyoruz da. Fakat maalesef devletin üzerimize saldığı zamlardan dolayı özellikle benzin fiyatları çok canımızı yakıyor.

CANIMIZ ÇOK YANIYOR AMA YAPACAK BİR ŞEY BULAMIYORUZ. BÖYLE ÇALIŞMAK ZORUNDAYIZ

Canımız yanmasından dolayı kazancımız biraz daha düşüyor ve bunu sizlere fazla yansıtamıyoruz. . Bir çok şehre arabayla arabalı hizmeti sunarak insanların dertlerine çare olmaya çalıştık. Elimizden geldiği kadar da insanlara yardımcı olduk. İşte yollarda elemanların halleri.

ŞİMDİ ARAYIN
× CANLI DESTEK YAZIN