MOTORLU KURYE HİZMETİ İLE MUTLU OLURSUNUZ

Motosiklet İle Trafikte Caddelerde Yarışanlarla Biz Asla Karşı Değiliz. Onlar Sadece Serseridir

Motosiklet bir hız makinesi değildir. İş yapmak için mesela çalışan olarak sadece bir vasıtadır. Nasıl arabaların özel yarış için pistleri varsa ve nasıl onlara şehir içinde ve şehir dışında ana yollarda yarışmalarına karşı isek aynen motosikletlerinde karşıyız. Fakat yarışmayaın da demiyoruz. Gitsinler özel kapalı alanlarda yarışsınlar. İnsanları rahatsız etmesinler. Lütfen rica ediyoruz. Bizler motor üstünde hiç bir güvencemiz yok. Ne kadar elbise giyerseniz giyin belli bir hızdan sonra param parça olursunuz. Hem size yazık hemde ailenize yazık değil mi? Neden ailenizi üzüyorsunuz. Bir iş yapacaksanız düzgün ve güzel bir şekilde kullanın şu aletleri. Lütfen kimseye zarar vermeyin. Ve özellikle alkollü iken şu aracı asla kullanmayın.

Hatalarımızı Kabul Ediyoruz Ve Onları Uyarıyoruz

Ayrıca başka bir konuya daha değinmek istiyoruz. Kullandığınız motorun sesini değiştirmek için ses çıkartan başka eksozlar takmayın. Ne olur motorunuza saçma sapan ses çıkaran abart dediğiniz yollarda kötü ve çok rahatsız eden saçma ekzoz taktırmayın. Çünkü emin olun her geçtiğiniz yerde ailenize küfür ediyorlar. Sakın Ettirmeyin. Yani yazık değil mi arkanızdan insanların sizlere beddua etmesi yada küfür etmesi çok mu iyi oluyor. Şu aracı adam gibi insan gibi kullanın.  Bütün bu dediklerimizden insan gibi motorunu kullanan kuryeleri tenzih ediyoruz. Onlar bu araca asla sahip olamayan ve kullanma hakkı olmayan insanlardır. Gidin zevkinizi trafikte değil başka yerde alın.

Yollarda ve özellikle sosyal medya üzerinden izliyoruz ve görüyoruz ki bazı kalitesiz ve kendini af edersiniz bir nane sanan bu tür insanlardan bıktık artık. Ana yollarda makas atarak gitmeler, tek teker kaldırmalar, yarış yapmalar, hız yaparak birde videolar çekmeler ve daha nice hareketler Bunu da insanlara ve çevresine bir marifet gibi gösteren nice akılsız insanlar var. Hatta bu olayları yaparken gene düşen, çarpan, ölen bir çok video olmasına rağmen hala bu işlere tevessül ediyorlar. Uslanmıyorlar. Fakat hem kendilerini hemde çevredeki insanları hemde trafikteki araçları tehlikeye düşürüyorlar. İşte bunlara tamamen karşıyız. Bunun için arkadaşları zamanında uyarmaya çalışıyoruz. Ama dinlemiyorlar.

ŞİMDİ ARAYIN
× CANLI DESTEK YAZIN