SARIYER MOTOR KURYE

Sarıyer İlçesi Sınırları içinde kalan tüm köy, mahalle Ve Semtlere Özel Servis Veriyoruz

İstinye Devlet Hastanesi ne olacak? İlçemiz bir son iki seçimdir Chp’li belediyeler tarafından yönetilmektedir. Hizmetleri olarak son zamanlarda Sarıyer belediyesinin Maslak bölgesine taşındığını gördük. Ve Devlet hastanesi ile beraber Sarıyer Devlet Hastanesinin birleşerek büyük bir hastane yapıldığını ve yakında açılacağını biliyoruz. Fakat aklıma gelen en önemli meselelerden biri ile Sarıyer arasındaki uzun mesafe ile neden bu Devlet Hastanesi burada kalmadı acaba.

Bura kapanınca buranın yerine ne olacak ne olaylar dönecek çok merak ediyorum. Ki neden kapanıyor burası onu da anlamış değilim tabi olarak. Fakat ne olursa olsun İnşallah Hayırlısı neyse o olsun. Kazanan halk olsun isterdim lakin asla halk olmayacak gibi gözüküyor. Kazanan Halk değil hep rant oluyor. Bizler bu konunun takipçisi olarak ilerleyen zamanlarda bu konuyu tekrar gündeme getirerek bunun üzerine gitmeyi düşünüyoruz. Bunun için elimizden geleni yapacağız.

Sarıyer İlçesinin Sınırları Çok Geniştir  Komşuları Ve Sınırı Olduğu Yerler Acaba Hangi Semtlerdir? Bilmek İsteyen İçin.

Bu sahil ilçesi araka tarafı Karadeniz ile komşudur. Bir tarafında ise Boğaz vardır. Hem yeni yapılan üçüncü köprü hemde Fatih Sultan Mehmet köprüsü Sarıyer sınırları içindedir. Diğer taraftan sınır bölgesinin Sarıyer ilçesine bağlantısından sonra Kemerburgaz bölgesi Eyüp ilçesine bağlı olduğundan Eyüp ilçesine sınırdır. Burası geniş bir yelpazeye benzer ve çok değişik bir sınır yapısına sahip yerlerin başında gelmektedir. Bazen biz bile karıştırıyoruz.

Diğer taraftan açık bölgesinin devamı Kağıthane olduğu için ilçesi ve belediyesine Seyrantepe ve Cendere Caddesinden sınırları vardır. Üst taraftan ise Büyükdere Caddesi üzerinden yolun sol tarafı ise Beşiktaş Belediyesine bağlı olduğundan  bölgesine sınırı vardır. bölgesindeki sınırı Konak Mahallesi, Armutlu, sahil tarafından ise sonra burasıbaşlamaktadır. Yani sizlere Allah kolaylık versin diyoruz. tabi bize de.

Buralar bizim çalışma alanı içinde biraz daha hareketli yerler olduğu için  yoğunluğu güzelce aşmak amacı ile Özel Olarak 7/24 Çalışıyoruz.

Sarıyer ilçesinde tüm bölgelerine hizmet vermekte olan firmamız özellikle bu bölgede daha çok etkili olmak için çalışmalarını sürdürmektedir. Sarıyer ilçesinin en gözde semtlerinde ve en uzak semtlerinde ve köylerinde hizmet son derece hızlı kurye olarak devam etmektedir. Sarıyer ilçesi en fazla yoğun olduğumuz bölgedir. Sarıyer Motorlu Kurye Hizmetlerimiz, Sarıyer Bölgesinde İstanbul Motor Kurye olarak yaptığımız hizmetler kısaca şöyle özetleyebiliriz. Sarıyer İlçesi İçinde Bulunan Tüm Hizmetlerimiz Aşağıda Sayılmıştır

1- Ayazağa  2- Bahçeköy , 3- Baltalimanı ,  4- Büyükdere Hizmetimiz, 5- Darüşşafaka  6- Derbent  7- Demirciköy 8- Emirgan 9- Ferahevler 10- Garipçe 11- Kilyos 12- Kireçburnu   13- Maden 14- Maslak, 15- Pınar Mahallesi 16- Poligon Mahallesi  17- Reşitpaşa 18- Rumelifeneri  19- Rumelihisarı 20- Rumelikavağı21- Tarabya , 22- Uskumruköy 23- Yeniköy , 24- Zekeriyaköy , 25- Çayırbaşı , 26- İstinye