SARIYER MOTOR KURYE

Sarıyer İlçesi Sınırları içinde kalan tüm köy, mahalle Ve Semtlere Özel Servis Veriyoruz

İstinye Devlet Hastanesi ne olacak? İlçemiz bir son iki seçimdir Chp’li belediyeler tarafından yönetilmektedir. Hizmetleri olarak son zamanlarda Sarıyer belediyesinin Maslak bölgesine taşındığını gördük. Ve Devlet hastanesi ile beraber Sarıyer Devlet Hastanesinin birleşerek büyük bir hastane yapıldığını ve yakında açılacağını biliyoruz. Fakat aklıma gelen en önemli meselelerden biri ile Sarıyer arasındaki uzun mesafe ile neden bu Devlet Hastanesi burada kalmadı acaba.

Bura kapanınca buranın yerine ne olacak ne olaylar dönecek çok merak ediyorum. Ki neden kapanıyor burası onu da anlamış değilim tabi olarak. Fakat ne olursa olsun İnşallah Hayırlısı neyse o olsun. Kazanan halk olsun isterdim lakin asla halk olmayacak gibi gözüküyor. Kazanan Halk değil hep rant oluyor. Bizler bu konunun takipçisi olarak ilerleyen zamanlarda bu konuyu tekrar gündeme getirerek bunun üzerine gitmeyi düşünüyoruz. Bunun için elimizden geleni yapacağız.

Sarıyer İlçesinin Sınırları Çok Geniştir  Buranın Komşuları Ve Sınırı Olduğu Yerler Acaba Hangi Semtlerdir?

Bu sahil ilçesi araka tarafı Karadeniz ile komşudur. Bir tarafında ise Boğaz vardır. Hem yeni yapılan üçüncü köprü hemde Fatih Sultan Mehmet köprüsü Sarıyer sınırları içindedir. Diğer taraftan Ayazağa bölgesinin Sarıyer ilçesine bağlantısından sonra Kemerburgaz bölgesi Eyüp ilçesine bağlı olduğundan Eyüp ilçesine sınırdır. Burası geniş bir yelpazeye benzer ve çok değişik bir sınır yapısına sahip yerlerin başında gelmektedir. Bazen biz bile karıştırıyoruz.

Diğer taraftan Ayazağa bölgesinin devamı Kağıthane olduğu için Kağıthane ilçesi ve belediyesine Seyrantepe ve Cendere Caddesinden sınırları vardır. Üst taraftan ise Büyükdere Caddesi üzerinden yolun sol tarafı ise Beşiktaş Belediyesine bağlı olduğundan Beşiktaş bölgesine sınırı vardır. Beşiktaş bölgesindeki sınırı Konak Mahallesi, Armutlu, sahil tarafından ise Rumelihisarı’ndan sonra Beşiktaş başlamaktadır. Yani sizlere Allah kolaylık versin diyoruz. tabi bizede.

Buralar bizim çalışma alanı içinde biraz daha hareketli yerler olduğu için  bunu aşmak amacı ile Özel Olarak 7/24 Çalışıyoruz.

Sarıyer ilçesinde tüm bölgelerine hizmet vermekte olan firmamız özellikle bu bölgede daha çok etkili olmak için çalışmalarını sürdürmektedir. Sarıyer ilçesinin en gözde semtlerinde ve en uzak semtlerinde ve köylerinde hizmet son derece hızlı kurye olarak devam etmektedir. Sarıyer ilçesi en fazla yoğun olduğumuz bölgedir. Sarıyer Motorlu Kurye Hizmetlerimiz, Sarıyer Bölgesinde İstanbul Motor Kurye olarak yaptığımız hizmetler kısaca şöyle özetleyebiliriz. Sarıyer İlçesi İçinde Bulunan Tüm Hizmetlerimiz Aşağıda Sayılmıştır

1- Ayazağa Motorlu Kurye Hizmetimiz, 2- Bahçeköy Motorlu Kurye Hizmetimiz, 3- Baltalimanı Motorlu Kurye Hizmetimiz,  4- Büyükdere Motorlu Kurye Hizmetimiz, 5- Darüşşafaka Motorlu Kurye Hizmeti, 6- Derbent Motorlu Kurye Hizmetimiz, 7- Demirciköy Motorlu Kurye Hizmeti, 8- Emirgan Motorlu Kurye Hizmeti, 9- Ferahevler Motorlu Kurye Hizmeti, 10- Garipçe Motorlu Kurye Hizmeti, 11- Kilyos Motorlu Kurye Hizmetimiz, 12- Kireçburnu Motorlu Kurye Hizmetimiz,  13- Maden Motorlu Kurye Hizmetimiz, 14- Maslak Motorlu Kurye Hizmetimiz, 15- Pınar Mahallesi Motorlu Kurye,  16- Poligon Mahallesi Motorlu Kurye, 17- Reşitpaşa Motorlu Kurye Hizmeti, 18- Rumelifeneri Motorlu Kurye, 19- Rumelihisarı Motorlu Kurye, 20- Rumelikavağı Motorlu Kurye, 21- Tarabya Motorlu Kurye , 22- Uskumruköy Motorlu Kurye 23- Yeniköy Motorlu Kurye, 24- Zekeriyaköy Motorlu Kurye, 25- Çayırbaşı Motorlu Kurye, 26- İstinye Motorlu Kurye