• 0533 091 65 40
  • mkuryeci@gmail.com

ŞEHİRLERARASI KURYE

ŞEHİRLER ARASI MOTO KURYE

ŞEHİRLERARASI KURYE

Artık  Şehirler Arası Kurye Hizmetimiz Hem Acil Ve Hemde Hızlı Olarak Resmen Başladı 

Şehirlerarası  hizmetimiz Tüm İllerde başlamıştır. Sizin için çok özel ve orjinal olarak  çalışıyoruz. İstediğiniz şehre kurye siparişi verdiğiniz takdirde o şehirden alınan malzeme veya paketi alıp istediğiniz şehre teslim ediyoruz. Özellikle çalışmalar İstanbul merkezli İstanbul tüm ilçelerinden diğer tüm yerlere ekonomik ve seri  hizmetimiz vardır. 

Yakın şehir olarak  Bursa, İzmit, Sakarya, Ankara, Yalova  gibi hizmetlerimiz vardır. Halen devam etmektedir. Diğer uzak illere ise İstanbul dan o ile uçak kargo ile teslimat yapıyoruz. Orada o şehirde bulunan şubelerimizdeki bütün iş arkadaşlarımız yollanan paketi teslim alıp adresine ulaştırmaktadır. Uçak ile yani hava alanı olmayan beldelerde servis vardır.  

Şehirler arası Çalışma Şeklimiz Modern Ve En Yüksek Performans İle Hep İleriye Doğru

Çalışma şeklimiz sadece İstanbul ve diğer bölgeler olarak olmaktadır. Yada diğer şehir dışı yerlerden İstanbul tarafına paketler için geçerlidir. Semtler arası kendi aralarındaki özel bir siparişlerini şu anlık yapamıyoruz. Yani İstanbul’dan istediğiniz Türkiye sınırlarına bir şey yollayabilirsiniz. İstediğiniz ilden de  İstanbul’a paket gönderin. 

Fakat dediğimiz gibi diğer şehirler arası işlerinizde şuanda hizmetimiz çok az alan için sınırlıdır. Bunun için lütfen telefondan bilgi alınız. Bu işi yapanlar artık çok çoğalmıştır. İş potansiyelindeki düşüş ve sektördeki pazar payında çok yüksek miktarda rekabet olduğu için işler çok düşmüştür. Fakat çalışma olarak bu sektörü hala aranan en büyük iş sektörlerinden bir tanesidir.

Şehirlerarası Olarak Çalışmak Zor mu Ve Böylece Neler Taşıyoruz, Neler Yapıyoruz Ve Nasıl Çalışıyoruz?

İstanbul’a yakın alanlara  motosikletlerle gidiyoruz. Şehir dışı çalışan motosikletimiz diğerlerinden daha farklı ve hızlıdır. Daha uzak bölgedeki illere ise uçak kargo ile paketinizi yolluyoruz. Yada Uçakla size gelip geri dönüyoruz. Tabi masraflar size ait olmak üzere. Bize İstanbul’dan istediğiniz siparişi verin getirelim.

Hem alıp hemde size teslim ediyoruz. İstediğiniz vakitte ise otobüs firması ile yolluyoruz yada sizin için gelip geri dönüyoruz. Ayrıca Türkiye’de motosikletle gidilerek hizmet verilmektedir. Yolladığınız her paketi teslim alıp adresine teslim edebiliyoruz. Tüm bu hizmetimiz gene otobüs yolu ile otobüse verilerek teslim edilmektedir..

Moto Kurye

moto kurye, motorlu kurye, motor kurye, kurye, acil kurye, hızlı kurye, istanbul moto kurye, https://www.motokuryeci.com

You must be logged in to post a comment.

ŞİMDİ ARAYIN
× CANLI DESTEK YAZIN