• 0533 091 65 40
  • mkuryeci@gmail.com

SEYRANTEPE KURYE

SEYRANTEPE MOTO KURYE

SEYRANTEPE KURYE

SEYRANTEPE ÇALIŞILAN BİR HİZMET BÖLGESİ

Seyrantepe, Kağıthane İlçesinin bir mahallesidir. Üst bölgelerinde bir çok kırsal kesim ve boş alanları mevcuttur.  Cendere caddesi bölgesine yeni yapılan stat olarak geçen küçük bir bölgenin adıdır. Kağıthane belediyesi sınırları içerisinde kalan yerlerden birisidir. Anlattığımız yer Ayazağa mahallesi yol ayrımından ileriye doğru giderken Cendereye varmadan yol üstünde kalan üst tarafta bir bölgedir. 

Hemen stadın yanında skyland denilen iki adet Eroğlu şirketine ait büyük katlı bina vardır. Üst ve alt tarafında kalan Kağıthane ana caddesi üzerinde bulunan yani cendere caddesi diye biline altta dere yolunda yeni bir  site yapılmıştır. Eskiden burası Evyap firmasına ait bir arsa ve yer iken sonradan kocaman bir mahalle gibi olan vadi İstanbul adını almıştır.

SEYRANTEPE BÖLGESİNE HİZMET DEVAM EDİYOR

Misyon olarak gidebildiğimiz her yere her zaman hizmetimiz bulunmaktadır. Ama buradaki yolların yapımı hem uzun hemde berbat sürmektedir. Polis Lojmanları bölgesine hayatımda en fazla  bir yada iki defa gitmişimdir. Buralar da fazla işimiz olmaz. Ama çağırma işi çıktığı zaman ise fiyatımız makul fiyat üzerinde olmaktadır. Harbiden buralar çok güzel yerler. Fakat son yıllarda gelişmiştir.

Ayrıca burası gene Cendere üzerinden Kemer istikametine doğru dere yolu olarak devam eder. Bu yol üzerinde bir çok şirket, firma, depo, hatta İett garajı ve Tv 8 kanalı ve stüdyoları vardır. Daha bir çok firma hatta eğlenme merkezi ve gece kulübü bile açılmıştır. Yol üstünde arka taraflarda ise küçük bir köy bulunur. Ama bizim anlatmaya çalıştığımız olay ise bu yolun durmadan sular altında kalmasıdır.

YENİ YAPILAN BU HASTANE ACABA STAT YANINDA OLDUĞU İÇİN FAZLA SES VE GÜRÜLTÜ İÇİNDE OLMAYACAK MI?

Evet işte burası yolu bozuk, yolları çok dar, sıkıntılı bir alan üzerinde bulunuyor. Üs kısmı ise mahalle olarak geçer ve alt gelirli kişilerin yaşadığı yerlerdir. Otoban kısmında küçük gece kondular bulunmaktadır. Dediğimiz gibi yan taraftan Tem otoban yolu geçer. Birde buralarda iç kısımda telekom stadının hemen yanında ise bir hastane yapıldığını görüyoruz. Ama tam stadın yanında yapıldığı için maç günleri acaba yatan hastalar ne hale gelecek çok merak ediyorum.

Moto Kurye

moto kurye, motorlu kurye, motor kurye, kurye, acil kurye, hızlı kurye, istanbul moto kurye, https://www.motokuryeci.com

You must be logged in to post a comment.

ŞİMDİ ARAYIN
× CANLI DESTEK YAZIN