ŞİŞHANE KURYE

Şişhane Semtimiz Hakkında Bildiklerimiz Nelerdir?

Şişhane, Taksim bölgesinde bir semtidir. Yada mahallemizdir. Beyoğlu belediyesine bağlıdır. Tarlabaşından aşağıya doğru inilince Kasımpaşa stadını geçtikten sonra Tepebaşı semtini de geçiyoruz, Unkapanı köprüsüne varmadan yolun sol tarafı komple Şişhane olarak geçmektedir. Gümüşsuyu bölgesi ise burası Taksim Meydanının sağ tarafından Kazancı yokuşunun sol tarafından başlayarak, Beşiktaş stadının oradan, Kabataş bölgesine kadar inen arada kalan bölgedir. İşte bu Cadde adını buradan almıştır. Yada burası adını bu caddeden almıştır.

Şişhane Beyoğlu nda Bulunan Küçük Bir Bölgemizdir

Bu bölgede dediğimiz gibi Refik Saydam Caddesi bulunmaktadır. En fazla işlerimiz bu cadde üzerinde bulunan firmalardan gelmektedir. Bu bölge genel olarak avizeciler ile ünlüdür. Dükkanların çoğu aydınlatmalar ve avizeciler ilgilidir. Burada genelde turizm şehirler arası otobüs yazıhaneleri vardır. Bir tane büyük bir otel bulunur. Ayrıca burada bir hastane ve birde üniversite kampüsü de bulunmakta. Ayrıca Şişhane metrosu da burada açılmıştır. Bizler her zaman müşteriye güler yüzlü hizmet vererek özel bir biçimde firmalara, şirketlere gitmişizdir.

Meşhur Galata Kulesinin Olduğu Yer Olarak ta Tanıyoruz Burayı

Burada Galata bölgesi de vardır. İş olarak çalışmalarımız acil  olarak yoğunlaştırmış bulunmaktayız. Özellikle yağışlı havalarda ve kış aylarında bütün hizmetimiz acil olarak fiyatlardır. Bunun nedeni hava koşullarında kötü olmasından dolayı hemen bazı elemanlarımızın çalışmaması ve az işçi bulunmasından kaynaklanmaktadır. Ayrıca kötü hava şartlarına bağlı olarak tüm çalışanların bazılarının motorlarının bozulması ve kaza yapmasından dolayı oluşan tablodan dolayıdır. Güler yüzden dolayı müşterilerimiz bizleri çok sevmiş ve bizde onları sevmişizdir..

Gösterdiğimiz yüksek oranda başarıdan dolayı herkes memnun kaldı

 Elemanlarımız işe alınmadan önce bu konuşulur defalarca anlatılır ve işe alındıktan sonra bunlara uyulması istenir. Müşterilere güler yüzlü ve saygılı olmak bizim en öndeki vazifelerimizden biridir. Çünkü kendimizden biliyoruz ki, gittiğimiz yerlere suratı asık gitmek, gülmemek ki gülerken de öyle kahkaha atmak değil tabi. Fazla konuşmamak yada sert konuşmak iyi değil. Biz sert davranmak ve bunun gibi şeyler hem müşteri memnuniyetini kaybetmeye hemde müşterinin kendisini kaybetmeye neden olmaktadır. Bu yüzden her zaman dikkatli oluyoruz.

ŞİMDİ ARAYIN
× CANLI DESTEK YAZIN