TARABYA KURYE BÜYÜK BİR YARIŞA GİRDİ

Buralarda giden ve gelen olarak istediğiniz şekilde hizmetimiz vardır. 

Tarabya Kurye olarak bizim  iş kelimesinin benimsenmiş halidir. Yani bir firmanın kendine çalıştığı firmayı benimsemesidir. Benim işim veya elemanım diyerek övünmesidir. Gittiğimiz mesela bazı firmalara gittiğimizde bazı müşterilerimiz kendi çalıştığı firmayı o kadar çok ilginç şekilde özümsemiştir bizde buna hayran kalırız. Fakat  ki kendi bünyelerinin içindeki bir firma gibi sahiplenirler.

Ancak bu olumsuzluklar bizi yıldırmadı. Sakince  onlara kendi firmamızı tavsiye ettiğimiz zaman hemen bize benim çalıştığımız bir firma  var kusura bakmayın. Birde bize biz onlardan memnunuz derler.  Buradaki çıkan diğer tüm işleri de alıp gene diğer başka  ilçelere getirebiliyoruz.  Sunduğumuz hizmet ile tüm bu bölgeye yarar vermekten kendimizle gurur duyuyoruz.  

Sağlam Emin Bir Hizmet Arıyorsanız Tam Yerindesiniz

Tarabya Kurye rakiplerle savaşıyor. Fakat kapladığı alan değil insanlara sunduğu etki daha büyüktür. .Türkiye’nin merkezi burasıdır. Bir çok alanda konunun uzmanı arkadaşlarla otururken yakınıyorlar piyasan, işten. Rakipleri hem ucuz fiyata hemde acil bir paket taşınmasından bahsediyorlar. Anladım bu işi alınca o taraftan başka iş çıktığında ne yazık ki gene o aynı kişiye aldırıyorlar.

Bunun içinde aldıkları diğer evraklar ve paketler, işler doğal olarak geç kalıyor tabi. Onlara şunu dedim ki o kadar bu iş için ücret alıyorsunuz ama gereken zamanda vermiyorsunuz ve işiniz gecikiyor bu haram değil mi günah değil mi, yazık değil mi ?deyince susup kalmıştı. Yani değimi? Bazı firmalar iki saatte teslim olacak işleri müşterinin verdiği olan bir işi dört saat olmuş hala teslim edememiş.

Tarabya içinde Maşallah dedim içimden nasıl bir bu ilginç diye.

Bu aldıkları para acaba helal mi diye düşündüm. İstanbul Avrupa yakasında olsun, Anadolu yakasında olsun sizleri yalnız hiç bir zaman bırakmıyoruz. Buraya daha yakın olmasına rağmen her nedense uzak yerlere de gidiyoruz. Fakat çarpık yapılaşmalar ve düzensiz yapılan yapılar yüzünden zor oluyor.

Bu bakımdan biraz sıkıntı içinde olmuyoruz değil tabi. Fakat her defasında başarıyoruz.  Yada aynalarını kırarak yada araçlarını çizerek geçtiğini söylüyorlar.Çoğu zaman yani  bazen insanın çok gücüne gidiyor bunlar. Ama maalesef işimizin zorluklarının yanında bunlar sıfır kalıyor.

ŞİMDİ ARAYIN
× CANLI DESTEK YAZIN