İSTANBUL TEKİRDAĞ KURYE

İSTANBUL TEKİRDAĞ ARASINDAKİ ACİL OLAN İŞLERİNİZİ EN KISA ZAMAN İÇİNDE TAŞIYORUZ

İşte burası Tekirdağ İli İstanbul içine  yaklaşık olarak 150 km civarındadır. Buda takriben zaman olarak iki buçuk saat tutmaktadır. Bizler bundan sonra tabi ki de trafik olmaz ise bu yolu gidiyoruz. Tekirdağ Türkiye’nin kalabalık nüfuslu yerlerinden biridir. Yaklaşık nüfusu bir milyon civarındadır. Komşuları arasında Çanakkale, Marmara Denizi, Kırıklareli, Karadeniz ve Edirne’dir. Türkiye’nin büyük illerinden arasında yer almaktadır.

İstanbul içinde çalışma yapan firmamız, Şehir İçi Hizmeti ile beraber, iki tarafında da hem Anadolu Yakası, hemde Avrupa Yakası  hizmeti sunmaktadır. Çalıştığımız bu sistemlerin yanı sıra acil  olarak hareket etmekteyiz. Firmamız her şart ve ortamda çalışırken hiç bir zaman resmi izin dışına çıkmadan çalışma yürütmektedir. Marmara içi çalışmalarımızda güvenle hizmet vermekteyiz. Diğer firmalar gibi öyle saçma bir paldır küldür gelişi güzel çalışarak, insanları rahatsız ederler. 

TEKİRDAĞ İSTANBUL ARASI HIZLI NE KADAR SÜRER

İstanbul Tekirdağ Çabuk olarak bölge içinde olsun gerekse o yer dışındaki diğer Şehirlere hizmeti vermektedir. Çalışmalarımızın hepsi özel olarak taşınmaktadır. Bizlerin amacı bize gelen işleri hemen yerlerine ulaştırmaktır. Tekirdağ İstanbul arası servisimiz daima kalıcı ve devamlı sorunları en azami seviyeye indirgemek en az arzusundadır. Ayrıca en az zamanda en yüksek seviyede çalışan hızına ulaşırken ne kendisine nede başkasına karşı sorumluluklarını kati bırakmamıştır.

Türkiye’de yirmi üçüncü şehirdir. En büyük ilçesi, Kapaklı ve Ergene’dir. Toplam olarak ise on bir tane ilçesi mevcuttur. Ama çevremizde gördüğümüz bir çok araç sürücüsü hiç bir zaman bize saygı göstermeyip bizleri yok sayarak araçlarını kullanmaktadırlar. Buda bizi son derece üzmekte ve tehlikeye sokmaktadır. Bunun için biz çok dikkat etsek çok kötü  onlar bizi çarpmaktadır. Bizim için en önemli öncelik ilk başta insan sağlığı gelmektedir.

İŞİMİZİ SEVEREK VE BU İŞTE ÇALIŞIRKEN HAYVAN, BİTKİ VE İNSAN KİMSEYE ZARAR VERMEDEN YAPMA ARZUSUNDAYIZ

Acil çalışmak demek diğer insanlar yolmuş gibi davranmak değildir. Yollar ve sokaklar kendine ait gibi araç sürmek en kaba davranışlardan bir tanesidir. Bizler Çalışmalarda hiç bir canlıya karşı onları zor duruma koyacak hareketlerden kaçmışızdır. 

ŞİMDİ ARAYIN
× CANLI DESTEK YAZIN