• 0533 091 65 40
  • mkuryeci@gmail.com

TEŞVİKİYE KURYE

TEŞVİKİYE MOTO KURYE

TEŞVİKİYE KURYE

Teşvikiye, Topağacı Ve Ihlamur Bölgesi Artık Rahatladı

İstanbul Nişantaşı’nda bulunan küçük bir semtimiz. Şişli İlçesine bağlıdır. Büyük bir ihtimalle ismini burada bulunan tarihi ve eski bir cami vardır. İşte büyük bir merkez olan bu caminden semt adını almıştır. Bu cami tam merkezde bulunmaktadır. Büyük ünlüler cenazeleri genellikle buradan kalkmaktadır. Maçka Caddesi ve Teşvikiye caddesinin kesiştiği yerden başlar, dört yol ışıklara kadar devam eder. Diğer taraftan aşağıya Topağacı’ndan Fulya ya kadar iner. Biraz çok yoğun bölge.

Firmamız Elemanları İle Bütün Acil İşleri Vaktinde Yetişir

Ayrıca burada genel olarak büyük markaların satış mağazaları da bulunmaktadır. Sosyeteler bu semtleri ile beraber anılır. Fakat en kötü olay araçların yol üstüne park etmeleridir. Yan yana en az iki veya üç sura park ediyorlar. Buda trafik yapıyor.Bu ilçemizin adının olduğu birde meşhur Beşiktaş Spor Kulübümüz de burada bu bölgede yer almaktadır. İstanbul için önemli bir yer teşkil etmektedir. İlçenin un en önemli semtleri ve sosyete bölgeleri burada çok bulunmaktadır.

Bölgenin İstanbul İçindeki Önemi Harbiden Çok Büyüktür

Merkezi dört yol ana bulvarı sonunda sahile inen yol üzerinde tam meydan ışıklarda bir taraf daha ilerisi Ortaköy tarafına bir tarafta Dolma bahçe tarafına giden yol güzergahının olduğu yerdir. Genel olarak meydan sayıldığı için insanlar burada daha kalabalıktır. Işıklara kadar insan seli vardır. İşite buraların Ihlamur bölgeleriyle Şişli İlçesine komşu ve sınırı vardır. Aslında güzel bir iş ile buralarda eskiden güzel bir hizmet olarak çalışmak güzeldi. Bizim açıdan da güzel bir olay bu olay.

Beşiktaş merkez binası ve stadın olduğu yer gene buradadır.

İnönü stadı Dolma bahçe tarafına çok yakındır. Tam ışıklarda olduğunu söylemeye gerek yok sanırım. Bjk Kulüp binası da az ilerde komşu semt Akaretler bulunan bu  Süleyman Seba Caddesi olarak değişen bu taşlı Cadde üstündedir. Eski adı buranın Spor Caddesi olduğunu sizlere hatırlatırız. Ve buranın yolu meşhur olmuş kaldırım taşlarından eski Arnavut olarak bilinen taşlarından oluşmaktadır. Ve bu cadde üzerinde olan tarihi eski yapılar ve sıralı evler, restore yapılarak yenilenmiştir.

Moto Kurye

moto kurye, motorlu kurye, motor kurye, kurye, acil kurye, hızlı kurye, istanbul moto kurye, https://www.motokuryeci.com

ŞİMDİ ARAYIN
× CANLI DESTEK YAZIN